Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі гастроентерологи в Вінниці

Послуга Ціна
Консультація гастроентеролога в кліниці «Салютем» 160
Консультація гастроентеролога в кліниці «МЦ Статус» 150
Консультація гастроентеролога в кліниці «МЦ Мое здоровье» 160
Бесіда-консультація дитячого гастроентеролога в кліниці «Медичний центр Альтамедика Плюс» 100
Гастроентеролог
8,70
Лікар Носова Ірина Анатоліївна, гастроентеролог вищої категорії, кандидат медичних наук, доцент, член численних міжнародних асоціацій спеціалістів. Надає консультаційні послуги з питань діагностики, лікування та профілактики захворювань шлунково-кишкового тракту. Займається терапією гастриту, виразкового коліту, дисбактеріозу тощо.
Инна
20 лютого '17р.
10
Огромное спасибо Ирине Анатольевне за чудесный прием. Профессионализм, деликатность, внимательность и удивительное отношение ко мне как к пациенту и просто человеку, оставили самые приятные эмоции и впечатления.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-05-01
Консультація 150 грн.
Вінниця Хмельницьке шосе, 96а
Гастроентеролог
31 рік досвіду
8,32
Лікар Балінська Анна Миколаївна, фахівець у галузі гастроентерології. Проводить консультаційні огляди. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні проблем шлунково-кишкового тракту, зокрема гастриту, проводить операції гастростомії, гастроентеростомії.
Мария
22 вересня '16р.
8
Рада, что обратилась к этому гастроэнтерологу. Получила профессиональную помощь.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Вінниця Хмельницьке шосе, 101а
Гастроентеролог
8,10
Доктор медичних наук Головченко Олександр Іванович, гастроентеролог вищої категорії. Консультує з питань попередження, виявлення та лікування проблем печінки, хвороби Крона, виразкового коліту та інших патологій ШКТ. Надає послуги аналізу крові на гастропанель. Виконує холецистостомію, біопсію та резекцію частки печінки.
Анжела
06 липня '16р.
10
Головченко дуже гарний гастроентеролог, у нього на запис завжди багато пацієнтів. Доброзичлива людина, відповість на питання, порадить. Мені сподобався.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація 150 грн.
Вінниця Хмельницьке шосе, 96а
Гастроэнтеролог
31 рік досвіду
8,00
Дитячий лікар
Записатися на прийом
Консультація 200 грн.
Вінниця вул. Пирогова, 45
Терапевт
7,87
Лікар Мостовой Юрій Михайлович, терапевт, професор. Надає консультації щодо терапії захворювань та вакцинації. Займається діагностуванням та лікуванням вірусної інфекції, гастриту та вегето-судинної дистонії. Директор Медичного центру «Пульс», завідувач кафедри пропедевтики внутрішньої медицини ВНМУ.
Наталія
09 березеня '17р.
10
Професіонал з великої літери. Проблему затяжного кашлю, причини якого і - головне - рекомендацій щодо лікування не могли тривалий час з'ясувати Юрій Михайлович вирішив досить швидко і точно.Розпочала лікування, є прогрес
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.3
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
Гастроентеролог
7,82
Дитячий лікар
Лікар Філатова Людмила Сергіївна спеціалізується в галузі гастроентерології. Надає консультаційні послуги гастроентеролога, у тому числі і дитячого. Займається діагностикою, лікуванням і профілактикою гастриту та інших захворювань шлунково-кишкового тракту. Проводить гастро- та гастроентеростомію.
Наталия
19 лютого '17р.
10
Выражаю огромную благодарность врачу-гастроэнтерологу Филатовой Людмиле Сергеевне! Чуткий прием, верные рекомендации и назначение правильного лечения = результат, что сейчас я не страдаю болями в желудке и полноценно сплю ночью) Спасибо Вам огромное! Успехов!
Записатися на прийом2 онлайн записи
Вінниця Хмельницьке шосе, 101а
Гастроентеролог
19 років досвіду
7,60
Лікар-гастроентеролог проводить консультації та лікування гастриту, виразкової хвороби шлунку та дванадцятипалої кишки, панкреатиту та захворювань кишківника. За допомогою сучасного обладнання проводить фіброгастроскопію, фіброколоноскопію, внутріньошлункову рН-метрію, уреазний тест, аналіз крові на гастропанель. Також проводить операції з накладення шлунково-кишкового співустя (гастроентеростомію) та створення штучного входу у шлунок для харчування (гастростомію).
Антон
01 серпня '16р.
8
Хочу подякувати лікаря-гастроентеролога Бєлінську, за добре ставлення до пацієнтів, за правильне лікування (сама зверталася і іншим раджу) . За доброту і увагу.
Записатися на прийом
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
Терапевт, Алерголог, Імунолог, Гастроентеролог
7,55
Лікар Запорожець Оксана Миколаївна, терапевт, алерголог, імунолог, гастроентеролог. Займається обстеженням та лікуванням інфекційних і вірусних захворювань, захворювань шлунково-кишкового тракту, а також імунної системи. Проводить алергопроби та гастроентеростомію.
Андрій
15 липня '16р.
8
Оксана Миколаївна! Просто хотілося ще раз сказати Вам ДЯКУЮ! За те що, Ви є, без Вашої допомоги я навряд чи впорався зі своєю хворобою. Ви кращий лікар для мене!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Консультація 150 грн.
Вінниця Хмельницьке шосе, 96а
Гастроентеролог
6 років досвіду
6,35
Лікар Джереловська Оксана Володимирівна спеціалізується в галузі гастроентерології. Займається діагностуванням та лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту, зокрема гастриту. Проводить гастроентеростомію.
Олександра
29 вересня '16р.
7
Дякую Оксані Володимирівні! Встановила причину мого захворювання і призначила компетентне лікування. Шкода, що раніше до неї не потрапила, скільки б здоров'я, сил і грошей було б зекономлено!
Записатися на прийом
Консультація 150 грн.
Вінниця Хмельницьке шосе, 96а