Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі гастроентерологи в Вінниці

Послуга Ціна
Консультація обласного гастроентеролога в кліниці «Oxford Medical» 350
Консультація гастроентеролога в кліниці «Салютем» 200
Консультація гастроентеролога в кліниці «МЦ Статус» 200
Консультація гастроентеролога в кліниці «Моє здоров'я» 190
Бесіда-консультація дитячого гастроентеролога в кліниці «Альтамедика Плюс» 110
Консультація гастроентеролога (доктор медичних наук) в кліниці «Хелс Клінік» 500
Консультація гастроентеролога в кліниці «Берегиня» 200
Консультація гастроентеролога в кліниці «Центр-В» 200
Консультація гастроентеролога (лікар вищої категорії, доктор медичних наук) в кліниці «каб. Чернобрового» 550
Бесіда-консультація дитячого гастроентеролога в кліниці «Медичний центр Альтамедика Плюс на Скалецького» 110
7
9,0
Гастроэнтеролог
32 роки досвіду
8,85
Дитячий лікар
Доктор Сорока Ірина Петрівна, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в області гастроентерології. Займається лікуванням органів, що пов'язані з процесом травлення і засвоєнням корисних мікроелементів. Лікує пацієнтів з хворобами підшлункової залози, кишечника і селезінки, лікує гастрит, холецистит, гельмінтози.
Аліна
03 січня '17р.
10
Розлад шлунку і підвищена температура у моєї дворічної дочки змусили негайно звернутися до лікаря. Ірина Петрівна визначила, що у дочки кишкова інфекція. Сорока назначила лікування, дала рекомендації по харчуванню, а також профілактиці захворювання. Тепер ми здорові завдяки Ірині Петрівні.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-05-27
Консультація 220 грн.
Педіатр, Ендоскопіст, Дитячий гастостроентеролог
13 років досвіду
8,55
Дитячий лікар
Доктор диагност, детский гастроэнтеролог, педиатр первой квалификационной категории, оказывает консультативные услуги по диагностированию и лечении болезни Крона, гастрита, колита, язвенной болезни, полипа анального канала. Занимается проведением эндоскопических исследований, колоноскопии и бронхоскопии. Руденко Геннадий Николаевич специалист в области детской гастроэнтерологии.
Надія
08 серпня '17р.
10
Приємний лікар. Усе докладно пояснює. Нам сподобався!
Записатися на прийомЗа місяць записано 2 пацієнта
Консультація 190 грн.
Вінниця Хмельницьке шосе, 96г
Гастроентеролог
32 роки досвіду
8,32
Лікар Балінська Анна Миколаївна, фахівець у галузі гастроентерології. Проводить консультаційні огляди. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні проблем шлунково-кишкового тракту, зокрема гастриту, проводить операції гастростомії, гастроентеростомії.
Евгений
18 грудня '17р.
10
Професійна допомога з послідовним лікуванням и гарними покращеннями стану здоров`я, все нормально пояснюе, людина на свому місці 100 %
Записатися на прийом19 онлайн записів
Вінниця Хмельницьке шосе, 101а
Гастроентеролог, Терапевт, Гепатолог, Ревматолог
8,10
Доктор медичних наук Головченко Олександр Іванович, гастроентеролог вищої категорії. Консультує з питань попередження, виявлення та лікування проблем печінки, хвороби Крона, виразкового коліту та інших патологій ШКТ. Надає послуги аналізу крові на гастропанель. Виконує холецистостомію, біопсію та резекцію частки печінки.
Записатися на прийом31 онлайн запис
Консультація 500 грн.
Вінниця вул. Стрілецька, 1 (офіс 166)
Терапевт
7,87
Лікар Мостовой Юрій Михайлович, терапевт, професор. Надає консультації щодо терапії захворювань та вакцинації. Займається діагностуванням та лікуванням вірусної інфекції, гастриту та вегето-судинної дистонії. Директор Медичного центру «Пульс», завідувач кафедри пропедевтики внутрішньої медицини ВНМУ.
Наталія
09 березеня '17р.
10
Професіонал з великої літери. Проблему затяжного кашлю, причини якого і - головне - рекомендацій щодо лікування не могли тривалий час з'ясувати Юрій Михайлович вирішив досить швидко і точно.Розпочала лікування, є прогрес
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.3
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
Гастроентеролог
7,82
Дитячий лікар
Лікар Філатова Людмила Сергіївна спеціалізується в галузі гастроентерології. Надає консультаційні послуги гастроентеролога, у тому числі і дитячого. Займається діагностикою, лікуванням і профілактикою гастриту та інших захворювань шлунково-кишкового тракту. Проводить гастро- та гастроентеростомію.
Наталия
19 лютого '17р.
10
Выражаю огромную благодарность врачу-гастроэнтерологу Филатовой Людмиле Сергеевне! Чуткий прием, верные рекомендации и назначение правильного лечения = результат, что сейчас я не страдаю болями в желудке и полноценно сплю ночью) Спасибо Вам огромное! Успехов!
Записатися на прийом9 онлайн записів
Вінниця Хмельницьке шосе, 101а
Гастроентеролог
20 років досвіду
7,60
Лікар-гастроентеролог проводить консультації та лікування гастриту, виразкової хвороби шлунку та дванадцятипалої кишки, панкреатиту та захворювань кишківника. За допомогою сучасного обладнання проводить фіброгастроскопію, фіброколоноскопію, внутріньошлункову рН-метрію, уреазний тест, аналіз крові на гастропанель. Також проводить операції з накладення шлунково-кишкового співустя (гастроентеростомію) та створення штучного входу у шлунок для харчування (гастростомію).
Антон
01 серпня '16р.
8
Хочу подякувати лікаря-гастроентеролога Бєлінську, за добре ставлення до пацієнтів, за правильне лікування (сама зверталася і іншим раджу) . За доброту і увагу.
Записатися на прийом24 онлайн записи
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
Гастроентеролог
43 роки досвіду
7,20
Доктор гастрэнтеролог, высшей квалификационной квалификации, проводит диагностирование острых и хронических форм заболеваний органов пищеварительной системы (панкреатита, энтероколита, холецистита, язвенной и желчекаменной болезней). Кавка Светлана Алексеевна специалист в выявлении в организме Helicobacter pylori. Составляет индивидуальные порграммы лечения каждого пациента.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-05-27
Консультація 190 грн.
Вінниця Хмельницьке шосе, 96г
Сімейний лікар, Гастроентеролог
7,00
Примак Ольга Сергіївна спеціаліст в питаннях терапевтичного та гастроентерологічного профілів. Надає широкий спектр послуг з діагностування та лікування захворювань патологій внутрішніх органів (черевної порожнини, печінки ). Допомагає пацієнтам у лікуванні підшлункової залози, дискінезії жовчовивідних шляхів, дисбактеріозі кишечника, а також займається такими захворюваннями, як хвороба Крона, неспецифічний виразковий коліт.
Записатися на прийомЗа місяць записано 2 пацієнта
Консультація від 150 грн.
Вінниця вул. Стрілецька, 1 (офіс 166)
Сімейний лікар
7 років досвіду
5,00
Викликати лікаря додому
Врач терапевт семейной медицины, специализируется на диагностировании и лечении простудных заболеваний, неосложненных заболеваний дыхательной системы (бронхит, грипп, ОРВИ). Оказывает помощь в условиях клиники и при вызовах на дому пациентам с ревматическими патологиями суставов, нарушением работы сердечно-сосудистой системы (кардиомиопатия, сердечная недостаточность). Чайка Игорь Игоревич специалист в лечении болезней Крона, Альцгеймера, синдрома Рейно, пневмосклероза.
Записатися на прийом
Консультація 160 грн.
Вінниця Хмельницьке шосе, 96г