Лікарі гастроентерологи в Вінниці

Гастроентеролог
Лікар Носова Ірина Анатоліївна, гастроентеролог вищої категорії, кандидат медичних наук, доцент, член численних міжнародних асоціацій спеціалістів. Надає консультаційні послуги з питань діагностики, лікування та профілактики захворювань шлунково-кишкового тракту. Займається терапією гастриту, виразкового коліту, дисбактеріозу тощо.
Евгения
15 жовтня '16р.
Очень приятная женщина и замечательный врач.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Гастроентеролог
Доктор медичних наук Головченко Олександр Іванович, гастроентеролог вищої категорії. Консультує з питань попередження, виявлення та лікування проблем печінки, хвороби Крона, виразкового коліту та інших патологій ШКТ. Надає послуги аналізу крові на гастропанель. Виконує холецистостомію, біопсію та резекцію частки печінки.
Анжела
06 липня '16р.
Головченко дуже гарний гастроентеролог, у нього на запис завжди багато пацієнтів. Доброзичлива людина, відповість на питання, порадить. Мені сподобався.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
6 років досвіду
Лікар Джереловська Оксана Володимирівна спеціалізується в галузі гастроентерології. Займається діагностуванням та лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту, зокрема гастриту. Проводить гастроентеростомію.
Олександра
29 вересня '16р.
Дякую Оксані Володимирівні! Встановила причину мого захворювання і призначила компетентне лікування. Шкода, що раніше до неї не потрапила, скільки б здоров'я, сил і грошей було б зекономлено!
31 рік досвіду
Лікар Балінська Анна Миколаївна, фахівець у галузі гастроентерології. Проводить консультаційні огляди. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні проблем шлунково-кишкового тракту, зокрема гастриту, проводить операції гастростомії, гастроентеростомії.
Мария
22 вересня '16р.
Рада, что обратилась к этому гастроэнтерологу. Получила профессиональную помощь.
Вінниця Хмельницьке шосе, 101а
Дитячий лікар
Лікар Філатова Людмила Сергіївна спеціалізується в галузі гастроентерології. Надає консультаційні послуги гастроентеролога, у тому числі і дитячого. Займається діагностикою, лікуванням і профілактикою гастриту та інших захворювань шлунково-кишкового тракту. Проводить гастро- та гастроентеростомію.
Лера
07 жовтня '16р.
Рекомендую доктора, лечила у нее гастрит.
Вінниця Хмельницьке шосе, 101а
19 років досвіду
Лікар-гастроентеролог проводить консультації та лікування гастриту, виразкової хвороби шлунку та дванадцятипалої кишки, панкреатиту та захворювань кишківника. За допомогою сучасного обладнання проводить фіброгастроскопію, фіброколоноскопію, внутріньошлункову рН-метрію, уреазний тест, аналіз крові на гастропанель. Також проводить операції з накладення шлунково-кишкового співустя (гастроентеростомію) та створення штучного входу у шлунок для харчування (гастростомію).
Антон
01 серпня '16р.
Хочу подякувати лікаря-гастроентеролога Бєлінську, за добре ставлення до пацієнтів, за правильне лікування (сама зверталася і іншим раджу) . За доброту і увагу.
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
Терапевт
Лікар Мостовой Юрій Михайлович, терапевт, професор. Надає консультації щодо терапії захворювань та вакцинації. Займається діагностуванням та лікуванням вірусної інфекції, гастриту та вегето-судинної дистонії. Директор Медичного центру «Пульс», завідувач кафедри пропедевтики внутрішньої медицини ВНМУ.
Ірина
07 листопада '16р.
Юрій Михайлович в міру строгий, досвідчений, уважний доктор. Не перший раз до нього зверталася - завжди доброзичливий і лікуюся весь час у нього успішно.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
Терапевт, Алерголог, Імунолог, Гастроентеролог
Лікар Запорожець Оксана Миколаївна, терапевт, алерголог, імунолог, гастроентеролог. Займається обстеженням та лікуванням інфекційних і вірусних захворювань, захворювань шлунково-кишкового тракту, а також імунної системи. Проводить алергопроби та гастроентеростомію.
Андрій
15 липня '16р.
Оксана Миколаївна! Просто хотілося ще раз сказати Вам ДЯКУЮ! За те що, Ви є, без Вашої допомоги я навряд чи впорався зі своєю хворобою. Ви кращий лікар для мене!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8