Сторінка 3. Гастроентерологи у Львові

Егор
Проводит недорогую и качественную диагностику.
03 серпня '16 г.
Это чудесный доктор, помогла мне при болях в желудке.
06 липня '16 г.
Світлана
Дитині стало краще. Я дуже за це вдячна.
12 липня '16 г.
08.05.2017
Проблеми з органами травлення почалися у мене в студентські роки. Яріш Тетяна допомогла мені наладити процеси шлунково-кишкового тракту. Також дала багато корисних рекомендацій по харчування. Зараз я вже здорова, завдяки кваліфікованому медику, Яріш Тетяні.
30 листопада '-1 г.
15.05.2017
Виразка дванадцятиперстної кишки з’явилася у мене не дуже давно. Я зразу записалася на консультацію до Яріш Тетяни. Призначене нею лікування і дієта допомогли мені ви здоровіти. Тетяна - досвідчений лікар. Я щиро вдячна цій людині за допомогу.
30 листопада '-1 г.
Ірина
Була на прийомі в Яріш Тетяни. Вона є дуже уважним і хорошим лікарем.Все детально розпитала і виписала лікування, яке допомагає. Рекомендую звертатися до цього лікаря.
11 травня '18 г.
41 рік досвіду
Гастроентеролог Терапевт
Проводить діагностично-лікувальну роботу, в тому числі ендоскопічне обстеження шлунково-кишкового каналу.
Гастроентеролог
Лікар-гастроентеролог з великим досвідом роботи, займається діагностикою і лікуванням захворювань стравоходу, кишківника, печінки, підшлункової залози
Терапевт
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань терапевтичного профілю. Приймає пацієнтів зі шкірними висипаннями, високою температурою, кашлем, печією, харчовими отруєннями, безсонням. Проводить профілактичні медичні огляди. Консультує з питань вакцинації, складає індивідуальні графіки щеплень.
Львів м. Трускавець, вул. Біласа, 12 А
Педіатр, дитячий гастроентеролог
Гастроентеролог
Лікар спеціалізується в області гастроентерології. Виконує УЗД органів черевної порожнини, сечовидільної системи та щитовидної залози.
Львів вул. Івана-Теодозія Куровця, 10 р.Франківський