Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі гастроентерологи в Хмельницькому

Гастроентеролог
21 рік досвіду
9,98
Гастроентеролог спеціалізується на лікуванні запальних процесів, уражень та інших проблем, що впливають на нормальну функціональність шлунково-кишкового тракту. Організовує консультації з питань нормалізації роботи системи травлення. Спеціалізується на лікуванні гастриту. Проводить діагностику, процедури гастростомії, гастроентеротомії, PHметрії. Здійснює збір кров’яних аналізів на гастропарель та розшифровує отримані результати.
Глеб
09 жовтня '16р.
10
Хороший доктор, прописал мне диету, есть результат
Записатися на прийом
Консультація 300 грн.
Хмельницький вул. Кам'янецька, 76 - будівля колишнього пологового будинку
Гастроентеролог
22 роки досвіду
9,98
Лікар Афійчук (Яворська) Людмила Василівна працює медичним спеціалістом в області гастроентерології. Специфіка лікування пов’язана із органами травної системи. Надає допомогу при гастриті, язві, розширенні поліпозних тканин, порушеннях процесів травлення, збоїв в процесі обміну речовинами. Займається усуненням запальних уражень, що погіршують можливість перетравлення та засвоєння продуктів харчування.
Оля
03 вересня '16р.
10
После анализов назначила мне лечение, подобрала диету. Это прекрасный доктор.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-02-23
Консультація 150 грн.
Хмельницький вул. Соборна, 29
Терапевт, УЗД-спеціаліст
9,97
Лікар-терапевт діагностує та лікує неускладнені форми інфекційних та запальних хвороб життєво важливих систем організму. Спеціалізується на терапії захворювань органів черевної порожнини. Веде консультативний прийом, проводить огляди та ультразвукову діагностику травної системи. Лікує такі хвороби, як гастрит та холецистит.
Інна
07 січня '17р.
6
Про Івана Игоревича багато хороших відгуків. Вирішила і я свій додати. Лікувала у нього холецистит. Залишилася задоволена його підходом. Він все робить не за стандартною схемою, а з урахуванням твоєї ситуації. Ось тому і результат гарний.
Записатися на прийом
Консультація 150 грн.
Хмельницький вул. Зарічанська, 30 (жіноча консультація №2, каб. № 11, 14)
Гастроэнтеролог
5,70
Лікар-гастроентеролог вищої кваліфікаційної категорії надає послуги консультації, діагностики та лікування хвороб травної системи. У тому числі консервативними методами лікує гастрити та холецистити. Приймає пацієнтів із жовчнокам’яною хворобою. У разі необхідності призначає хірургічне втручання.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Консультація 150 грн.
Хмельницький вул. Соборна, 29
Терапевт
5,70
Лікар Цибульска Наталія Михайлівна спеціалізується в області терапії. Консультує, проводить профілактичні огляди та ставить діагноз. Займається лікуванням неускладнених форм запалень та інфекцій життєво важливих систем людини. Також виписує направлення до вузькопрофільних спеціалістів. Діагностує та лікує грип та ГРВІ.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Консультація 150 грн.
Хмельницький вул. Соборна, 29