Сторінка 2. Гастроентерологи у Львові

Егор
Проводит недорогую и качественную диагностику.
03 серпня '16 г.
Это чудесный доктор, помогла мне при болях в желудке.
06 липня '16 г.
Світлана
Дитині стало краще. Я дуже за це вдячна.
12 липня '16 г.
08.05.2017
Проблеми з органами травлення почалися у мене в студентські роки. Яріш Тетяна допомогла мені наладити процеси шлунково-кишкового тракту. Також дала багато корисних рекомендацій по харчування. Зараз я вже здорова, завдяки кваліфікованому медику, Яріш Тетяні.
30 листопада '-1 г.
15.05.2017
Виразка дванадцятиперстної кишки з’явилася у мене не дуже давно. Я зразу записалася на консультацію до Яріш Тетяни. Призначене нею лікування і дієта допомогли мені ви здоровіти. Тетяна - досвідчений лікар. Я щиро вдячна цій людині за допомогу.
30 листопада '-1 г.
Ірина
Була на прийомі в Яріш Тетяни. Вона є дуже уважним і хорошим лікарем.Все детально розпитала і виписала лікування, яке допомагає. Рекомендую звертатися до цього лікаря.
11 травня '18 г.
Гастроентеролог
Лікар спеціалізується на виявленні, профілактиці та лікуванні захворювань травної системи. Приймає пацієнтів з патологіями печінки та підшлункової залози. Лікує гастрит, дуоденіт, дисбактеріоз, холецистит, рефлюксну хворобу, цироз печінки, гепатити та панкреатит. Консультує з приводу правильного харчування та вибору дієти.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Львів вул. Івана-Теодозія Куровця, 10 р.Франківський
Гастроентеролог
Лікар здійснює прийом пацієнтів з функціональними розладами шлунково-кишкового тракту (диспепсія, синдром подразненого кишківника, функціональний закреп, діарея), органічними розладами шлунково-кишкового тракту нижнього та верхнього поясів (гастроезофагеальна рефлюксна хвороба, гастрит, виразкова хвороба, дуоденіт, дуоденогастральний рефлюкс, гепатит, хронічний холецистит, холангіт, панкреатит). Виконує купування жовчної коліки. Консультує щодо спеціальних режимів харчування та щодо здорового рослинного харчування (веганство)
Андріан М.
06 квітня '24р.
Володимир Степанович - чудовий спеціаліст. Не призначає зайвого. Для мене це важливо.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-09
Сімейний лікар
Записатися на прийом2 онлайн записи
Сімейний лікар
Записатися на прийом1 онлайн запис
Львів вул. Івана-Теодозія Куровця, 10 р.Франківський
Педіатр
Викликати лікаря додому
Лікар проводить діагностику та лікування захворювань дитячого віку на заставах доказової медицини, спостереження дітей від народження до 18 років, спостереження новонароджених, передчасно народжених, дітей до 1 року.
Семейный врач, терапевт, гастроэнтеролог, кардиолог
Врач-терапевт, гастроэнтеролог, кардиолог, семейный доктор, ему присвоена вторая квалификационная категория. Специализируется на лечении заболеваний, желудка, тонкого и толстого кишечника, кардиосистемы, верхних дыхательных путей, легких, имеет опыт в оказании экстренной помощи при неотложных состояниях, проводит функциональные обследования и расшифровку результатов анализов. Участвует в заседаниях Ассоциации семейных врачей Украины.
Педіатр, дитячий гастроентеролог
Лікар займається спостереженням дітей перших років життя із застосуванням інтегрованого ведення хвороб дитячого віку. Консультує з питань вакцинації, складає індивідуальні графіки профілактичних щеплень. Спеціалізується на складанні індивідуальних схем харчування для дітей з алергологічними, гастроентерологічними проблемами.
Гастроентеролог, педіатр
Гастроентеролог, ендоскопіст, дитячий гастроентеролог