Якимів Марта Валеріївна

Гастроентеролог
1 рік досвіду
Консультація 650/600 грн.
Вважаю, що у роботі важливий комплексний і водночас індивідуальних підхід до кожного пацієнта. Розповім про взаємозвʼязок між способом харчування та виникненням захворювань шлунково-кишкового тракту і те,як саме зі зміною раціону можна позбавитись певних симптомів захворювань органів травлення та зменшити частоту загострень хронічних захворювань.

Лікар працює в клініках:
Львів 6-й Скнилівський провулок, 8 р.Франківський

Олег Д.
гарна клініка, привітна адміністратори, професійний та сучасний лікар.
Наталія Олегівна
дякуючи клініці Gastrolife та особисто Марті Валеріївні ми нарешті змогли покращення показника ДАО. Протокол харчування при непереносимості гістаміну дав кращі результати ніж все що ми робили перед тим.
Дмитро Шпитко
До Марти Валеріївни потрапив із болями в шлунку. був здивований, що вже через 2 години після призначеного лікування мені стало краще і я забув чому звертався. лікар призначила ще дообстеження та виявилось що у мене бактерія хелікобактер. 2 тижні лікування і все ок. Рекомендую, оскільки такі лікарі - це рідкість.
Іван Дмитрієнко
До лікаря можна швидко записатись. Це велика перевага. Звернувся із печією, яку доволі швидко вдалось подолати. В подальшому ще звертався стосовно протоколу харчування при інсулінорезистентності.
Анна Валеріївна
Вдячні Марті Валеріївні за протокол харчування при неспецифічному виразковому коліті. Багато років не могли справитись із загостренням через невірні продукти у харчуванні. Дякуємо і всім будемо рекомендувати!
Олена Підлужна
Дякую лікарю за її професіоналізм та надзвичайні людські якості. Після візиту під час якого в мене був біль у правому підреберї лікар телефонувала і запитувала щодо самопочуття, що не зустрічала у жодній із клінік. Лікування також допомогло. Рекомендую і буду звертатись.
Павло К.
Лікар не лише надає консультації як гастроентеролог, а й допомагає з харчуванням. Рекомендую!
Діана Турянська
Лікар надзвичайно уважна та професійна. Щиро рекомендую!
Наталя Г.
Марта Валеріївна - дуже фаховий спеціаліст. Після першого ж призначеного лікування мені стало краще
Оля М.
Лікар Марта першг за все неймовірно позитивна людина . Дякуючи їй я змогла не лише одужвти від багаторічного застою жовчі, а й повірила, що все можна вилікувати і хвороби гатсро не такі страшні як думалось

• ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» м.Полтава,лікувальна справа,2019р
  • 2019-2022рр-спеціалізація «сімейна медицина» ЛНМУ ім.Д.Галицького
  • 2023р-спеціалізація «Гастроентерологія» ЛНМУ ім.Д.Галицького

• Expert school - «Основи дієтології та нутриціології.
  • Консультування в питаннях раціонального харчування та корекції ваги».
  • Школа здоровʼя доктора Толстікової :
  • Іступінь-TOLSTIÕVA CLINICAL DIETITIAN & NUTRITIONIST- «Training on the anatomical, physiological and biochemical fundamentals of the digestive system, as well as the basics of dietetics».
  • II ступінь -TOLSTIÕVA CLINICAL DIETITIAN & NUTRITIONIST - «Training course of the basic principles of human metabolism, received practical skills in the preparation of nutrition programs».
  • Європейські стратегії сучасної медицини (2021).
  • Dyspepsia School»(2023). Doctor thinking platform
  • ProLab:гастроентерологія» (2023).
  • Від новітніх наукових концепцій у гастроентерології до конкретного пацієнта (2023).
  • Сучасний менеджмент терапевтичного пацієнта:Підсумки 2023 року (2023).
  • Запальні захворювання кишечника (2024).
  • Дні нутриціології та дієтології в Одесі (2024).
  • Стандарти морфологічної діагностики захворювань шлунку (2024).

• Українська гастроентерологічна асоціація

Лікар-гастроентеролог надає послуги

• Консультація гастроентеролога
  • Консультація гастроентеролога з лікувальним протоколом у

Лікар-гастроентеролог займається лікуванням захворювань

• Гастроезофагально рефлюксна хвороба,
  • гастрит,
  • виразкова хвороба шлунку і дванадцятипалої кишки,
  • захворювання жовчного міхура та жовчновидільних шляхів,
  • запальні захворювання кишечника.