Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Гастроентерологи у Рівному

Первинна консультація непровідного лікаря терапевта-гастроентеролога в клініці «Oxford Medical» 500
6
9,0
9
Полюхович Ольга Григорівна
Дуже рекомендую, лікар просто шикарний! Пояснила всю суть мого захворювання, я залишилася дуже задоволена. Ще буду звертатися до цього спеціаліста. Все в повному порядку, до клініки у мене ніяких претензій немає. Рекомендую!
05 лютого '20 г.
10
Полюхович Ольга Григорівна
Лікарю найвища оцінка! Дуже розумна, все детально розповів, все грамотно пояснила. Фахівець, до якого можна і потрібно піти якщо є проблема. Дуже сподобалося, буду рекомендувати. Та неодмінно прийду повторно. Дякую!
16 лютого '20 г.
10
Anna Vietrova
Была у терапевта, все понравилось. Буду рекомендовать Ваш центр близким и друзьям.
16 травня '18 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Терапевт, Ревматолог, Гастроентеролог
21 рік досвіду
9,05
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується в області терапії, ревматології та гастроентерології. Лікує бронхіт, пневмонію, астму, гіпертонічну хворобу, гастрит, виразку шлунка, гайморит, отит, грип, ГРВІ та захворювання нирок. Приймає пацієнтів з алергією і порушеним обміном речовин.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 500 грн.
Сімейний лікар, терапевт, гастроентеролог
9 років досвіду
8,60
Займається лікуванням терапевтичних, гастроентерологічних захворювань. Протягом 5 років активно лікує ентеровірусні, респіраторні, захворювання шлунково-кишкового тракту, захворювання печінки та ін.. Працює, як сімейний лікар – підписує декларації з пацієнтами. Постійно відвідує професійні наукові конференції, як всеукраїнського так і міжнародного значення. Вдосконалює теоретичні знання та практичні навички.
Записатися на прийом17 онлайн записів
Консультація 500 грн.
Хірург, Проктолог
8,35
Хірург-проктолог Кузьмич Сергій Володимирович спеціалізується на лікуванні захворювань прямої та ободячної кишок, а також ануса хірургічним шляхом. Надає вичерпну консультацію з приводу стана здоров’я прямої кишки пацієнта. Проводить діагностику та визначає терапевтичне чи хірургічне лікування. Практикує резекцію прямої кишки, колектомію та геморроїдектомію. Проводить біопсію кишківника. Хірургічним шляхом видаляє поліпи, глистяні інвазії, пухлини. Лікує анальні тріщини, проктит, коліт, парапроктит. Надає консультацію після операцій, слідкуючи за станом пацієнта та ефектом хірургічного втручання.
Записатися на прийом14 онлайн записів
Гастроентеролог, дієтолог, нутриціолог
30 років досвіду
8,05
Експерт в галузі дієтології. Впровадила в медичну практику цілу низку новітніх методів діагностики та лікування хвороб розладу ЖКТ. Розробник програми для лікуванні пацієнтів з метаболічними порушеннями та ожирінням.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація 280 грн.
Рівне вул. Княгиницького, 5 А (пов. 3)