Сторінка 4. Гастроентерологи у Львові

Егор
Проводит недорогую и качественную диагностику.
03 серпня '16 г.
Это чудесный доктор, помогла мне при болях в желудке.
06 липня '16 г.
Світлана
Дитині стало краще. Я дуже за це вдячна.
12 липня '16 г.
08.05.2017
Проблеми з органами травлення почалися у мене в студентські роки. Яріш Тетяна допомогла мені наладити процеси шлунково-кишкового тракту. Також дала багато корисних рекомендацій по харчування. Зараз я вже здорова, завдяки кваліфікованому медику, Яріш Тетяні.
30 листопада '-1 г.
15.05.2017
Виразка дванадцятиперстної кишки з’явилася у мене не дуже давно. Я зразу записалася на консультацію до Яріш Тетяни. Призначене нею лікування і дієта допомогли мені ви здоровіти. Тетяна - досвідчений лікар. Я щиро вдячна цій людині за допомогу.
30 листопада '-1 г.
Ірина
Була на прийомі в Яріш Тетяни. Вона є дуже уважним і хорошим лікарем.Все детально розпитала і виписала лікування, яке допомагає. Рекомендую звертатися до цього лікаря.
11 травня '18 г.
Терапевт
Львів вулиця Залізнична, 7 р.Залізничний
Терапевт, УЗД-спеціаліст
Львів вулиця Залізнична, 7 р.Залізничний
Гастроентеролог, терапевт
Практичний досвіт та сучасні підходи до роботи у галузі гастроентерології. На її рахунку безліч консультацій та результативних лікувань. Лікар знає як вирішити будь яку задачу. З нею Ваше здоров’я в безпеці!