Куцик Тетяна

Кардіолог, Функціональній діагност
Лікар першої кваліфікаційної категорії, спеціаліст з кардіології та функціональної діагностики. Володіє методикою ультразвукової діагностики. Проводить низку спеціалізованих процедур, серед яких електрокардіографія, холтерівське моніторування. Займається комплексною діагностикою та лікуванням захворювань серцево-судинної системи, таких, як ішемічна хвороба серця, серцева недостатність, артеріальна гіпертензія, нейроциркуляторна дистонія та ін. Готує пацієнтів до оперативного втручання на серці, судинах, здійснює медичний супровід прооперованих.

Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський

04.05.2017
30 листопада '-1р.
Я лікував у Куцик Тетяни серцеву недостатність. Дана хвороба у мене спадкова, тому я завжди був на сторожі. Тетяна провела необхідні дослідження, після чого поставила діагноз і призначила лікування. Зараз мій стан значно покращився. В цілому, мені лікар сподобався.
11.05.2017
30 листопада '-1р.
Напевно перевтома і малорухливий спосіб життя стали причиню такого захворювання як нейроциркуляторна дистонія. Головний біль почав сильнішати, з’явилося відчуття нестачі повітря і відчувався не зовсім здоровий ритм серця. Куцик Тетяна швидко змогла встановити правильний діагноз і призначити ефективне лікування. Також ж вона дала багато корисних порад і пояснила, що могло стати причиною хвороби. Зараз я здорова, дотримуюся усіх порад, що дала мені Куцик.

• 2004 р. - Львівський НМУ ім. Данила Галицького по спеціальністі "Лікувальна справа" (Терапія, кардіологія, ультразвукова та функціональна дагностика).

Курси

• 2016 р. - ПАЦ (передатестаційний цикл) по функціональній діагностиці;
  • 2015 р. - ПАЦ по кардіології;
  • 2014 р. - ПАЦ по терапії.

Участь в асоціаціях України

• Член Асоціації аритмологів України;
  • Член Асоціації кардіологів.
Схожі спеціалісти:
Кардіолог, Функціональний діагност