Гаєвська Людмила Анатоліївна

Невролог
Лікар Гаєвська Людмила Анатоліївна спеціалізується в області неврології. Надає повну консультацію щодо роботи вегетативної системи, стану міжхребетних гриж, остеохондрозів і радикулітів. Лікує неврози, вегетосудинну дистонію. Допомагає в усуненні защемлення нервів, що часто буває внаслідок струсу головного мозку. Володіє електроміографією та реоенцефалографією. Лікує пацієнтів, що страждають на напади епілепсії, поганий кровообіг в судинах, а також на неврити та погіршення пам’яті. Окрім того, контролює та веде облік пацієнтів, що в минулому пережили інсульт. Призначає медикаментозне та безмедикаментозне лікування.

Данік
26 октября '22г.
Молодец! К ней идут люди , очередью, постоянно. И меня после ковида (госпитализация +побочки по неврологии) поставила на ноги в буквальном смысле. Отличный специалист, и человечный человек. Спасибо Богу за такого доктора!
Софія
06 января '17г.
Йшла до Людмили Анатоліївні, не знаючи, що зі мною відбувається. Головні болі, тремтіння рук, напади страху. Після обстеження вона діагностувала у мене вегетосудинну дистонію. Від одного того, що ситуація прояснилася, стало легше. А призначене лікування взагалі добре допомогло.