Гаєвська Людмила Анатоліївна

Невролог
Лікар Гаєвська Людмила Анатоліївна спеціалізується в області неврології. Надає повну консультацію щодо роботи вегетативної системи, стану міжхребетних гриж, остеохондрозів і радикулітів. Лікує неврози, вегетосудинну дистонію. Допомагає в усуненні защемлення нервів, що часто буває внаслідок струсу головного мозку. Володіє електроміографією та реоенцефалографією. Лікує пацієнтів, що страждають на напади епілепсії, поганий кровообіг в судинах, а також на неврити та погіршення пам’яті. Окрім того, контролює та веде облік пацієнтів, що в минулому пережили інсульт. Призначає медикаментозне та безмедикаментозне лікування.

Софія
Йшла до Людмили Анатоліївні, не знаючи, що зі мною відбувається. Головні болі, тремтіння рук, напади страху. Після обстеження вона діагностувала у мене вегетосудинну дистонію. Від одного того, що ситуація прояснилася, стало легше. А призначене лікування взагалі добре допомогло.
Данік
Молодец! К ней идут люди , очередью, постоянно. И меня после ковида (госпитализация +побочки по неврологии) поставила на ноги в буквальном смысле. Отличный специалист, и человечный человек. Спасибо Богу за такого доктора!