Сервис записи "Лікарні" является БЕСПЛАТНЫМ для пациентов и не содержит никаких скрытых комиссий.

Бувайло Инна Викторовна

Невролог
19 лет опыта
врач высшей категории
кандидат медицинских наук
9,18
Консультация 520 грн.
Врач специализируется в области неврологии. Лечит демиелинизирующие заболевания и головную боль. Владеет методами неотложной помощи. В работе использует паравертебральные блокады болевых точек и рефлексотерапию. Применяет ЛФК в вертеброневрологии на этапе реабилитации.
Записаться на прием

или звоните по телефонам:

Врач работает в клиниках:

Киев ул. Ревуцкого, 5 А м.Харьковская6
Записаться на прием

Отзывы пациентов

Андрій
28 января '19г.
10
Вирішив написати відгук на контрасті з моїм попереднім досвідом лікування, в цілому - негативним, в тому числі в приватних закладах. Дуже сподобався підхід лікаря Бувайло І.В. Як я зрозумів, це і є сучасний, нормальний підхід в медицині, коли вирішується моя конкретна проблема, а не за мій рахунок вирішують проблеми клініки, фармацевтичних компаній, аптечних мереж і т.п. Не накручували зайвого, навпаки, змінили тактику лікування на простішу та реально ефективну (нарешті відчув прогрес). Згадався принцип бритви Оккама) Іще звернув увагу, що мені ставили питання, які раніше ніхто з лікарів не ставив. І на всі мої "чому" я почув нормальні відповіді зрозумілою мовою - чому саме так. З’ясувалось, що моя проблема це не така вже й проблема, все це давно відомо в сучасній медицині і, в принципі, вирішується. Дуже надихаюче) Пошкодував, що не пішов до цього лікаря раніше. До речі, знайшов іі випадково, нагуглив її особистий блог про неврологію. По розташуванню: хотілося б ближче до центру або до метро, але бали за це не знижую, бо воно того варте). Оцінка - відмінно.
Андрій
15 января '19г.
10
Все було зрозуміло і швидко. Дівчата на рецепції приємні, вічливі та дуже допомогли розібратись у всьому. З лікарями теж приємно було контактувати. Зручно, що медикаменти по страховій можна було забрати відразу в центрі, не потрібно було йти до іншої аптеки.
О.
28 декабря '18г.
9
Мый варіант відповіді середній між несподівано чудово і звичайно, бо користуюсь вашим сервісом вже давно і нічого несподіваного не було) Дуже порадували баки для сортування No waste
Артем
06 декабря '18г.
10
классный доктор, глубокие знания, точечное лечение
.
22 ноября '18г.
10
Дуже сподобався лікар Бувайло Інна: багато розпитувала, пояснювала обгрунтовано, не призначала з порога ліки, призначила аналізи, про які інші не питали. По відчуттям до неї є довіра. Приємно що маски і дезинфектор у холі першого поверху
.
11 сентября '18г.
9
Доброго дня, стосовно того, що несподівано: ),то ні. Саме так, як хотілося і відчувалося. Дійсно достойна клініка та вміло підібраний штат лікарів. Дякую за стровення гідних умов.
Добавить отзыв
Оцените врача по 10-и бальной шкале
(отметка "10" является самой высокой оценкой)

Информация о враче

Участие в ассоциациях

  • Член Украинской ассоциации по изучению боли.