Бувайло Інна Вікторівна

Невролог
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар спеціалізується в області неврології. Лікує демієлінізуючі захворювання і головний біль. Володіє методами невідкладної допомоги. В роботі використовує паравертебральні блокади больових точок і рефлексотерапію. Застосовує ЛФК в вертеброневрологии на етапі реабілітації.

Андрій
Все було зрозуміло і швидко. Дівчата на рецепції приємні, вічливі та дуже допомогли розібратись у всьому. З лікарями теж приємно було контактувати. Зручно, що медикаменти по страховій можна було забрати відразу в центрі, не потрібно було йти до іншої аптеки.
О.
Мый варіант відповіді середній між несподівано чудово і звичайно, бо користуюсь вашим сервісом вже давно і нічого несподіваного не було) Дуже порадували баки для сортування No waste
Артем
классный доктор, глубокие знания, точечное лечение
Дуже сподобався лікар Бувайло Інна: багато розпитувала, пояснювала обгрунтовано, не призначала з порога ліки, призначила аналізи, про які інші не питали. По відчуттям до неї є довіра. Приємно що маски і дезинфектор у холі першого поверху
Доброго дня, стосовно того, що несподівано: ),то ні. Саме так, як хотілося і відчувалося. Дійсно достойна клініка та вміло підібраний штат лікарів. Дякую за стровення гідних умов.
Андрій
Вирішив написати відгук на контрасті з моїм попереднім досвідом лікування, в цілому - негативним, в тому числі в приватних закладах. Дуже сподобався підхід лікаря Бувайло І.В. Як я зрозумів, це і є сучасний, нормальний підхід в медицині, коли вирішується моя конкретна проблема, а не за мій рахунок вирішують проблеми клініки, фармацевтичних компаній, аптечних мереж і т.п. Не накручували зайвого, навпаки, змінили тактику лікування на простішу та реально ефективну (нарешті відчув прогрес). Згадався принцип бритви Оккама) Іще звернув увагу, що мені ставили питання, які раніше ніхто з лікарів не ставив. І на всі мої "чому" я почув нормальні відповіді зрозумілою мовою - чому саме так. З’ясувалось, що моя проблема це не така вже й проблема, все це давно відомо в сучасній медицині і, в принципі, вирішується. Дуже надихаюче) Пошкодував, що не пішов до цього лікаря раніше. До речі, знайшов іі випадково, нагуглив її особистий блог про неврологію. По розташуванню: хотілося б ближче до центру або до метро, але бали за це не знижую, бо воно того варте). Оцінка - відмінно.

• Член Української асоціації по вивченню болю.