Сторінка 2. Лікарі педіатри в Києві (метро Лук'янівська)

Анастасия
С Людмилой Васильевной сотрудничаем уже не один год. Часто обращались за диагностикой и назначением лечения. К детям умеет найти подход, причем если даже дети капризные, но врача слушаются всё равно. Когда б мы не обратились, всегда найдет минутку и уделит вниманием. Дети не бояться ходить к ней на приём. Рекомендую.
03 січня '20 г.
Марфа
Бова Анастасия Викторовна отличный специалист педиатр. Могу сказать, что быть знакомой с таким человеком для меня большая честь. Приходя на прием или звоня за консультацией к Анастасии Викторовне уверена, что здоровье сына в надежных руках. Всем рекомендую.
05 березеня '19 г.
Педіатр
Викликати лікаря додому
Лікар проводить консультативний прийом дітей в клініці і на виїзді. Здійснює патронаж дітей з народження. Складає індивідуальні графіки вакцинації, лікує інфекційні захворювання, харчові отруєння, ГРВІ, гастрит і атопічний дерматит.
Консультація от 580 грн.
Педіатр
Лікар-педіатр Омельченко Людмила Василівна займається діагностикою та лікуванням хвороб у дітей. Використовує сучасні методи лабораторної діагностики. Також надає анестезіологічне забезпечення оперативних втручань у дітей.
Ембріолог
Лікар спеціалізується у галузі ембріології. Займається підготовкою сперми для внутрішньоматкової інсемінації, ЕКЗ та ІКСІ. Проводить вітрифікацію ооцитів та ембріонів, оцінку сперми та її вітрифікацію. Підготовляє ембріони до генетичного дослідження (лазерний хетчінг, біопсія бластомерів та трофектодерми).
Гастроэнтеролог, Педиатр
Лікар гастроентеролог дитячий, педіатр вищої категорії. Надає послуги з лікування консультування дітей раннього віку з питань вигодовування, турботи і розвитку, здійснює профілактичну вакцинацію у дітей. Закінчила Національний медичний університет.