Педіатри у Тернополі

Консультація педіатра (повторна) в клініці «Oxford Medical» 450
Консультація педіатра (повторна) в кліниці «Оксфорд медікал (Oxford Medical) на Руській» 450
Первинна консультація педіатра, генетика, кардіоревматолога, д.м.н, професора 1 год в кліниці «Нейроклініка Меморія на Степана Бандери (дитяче відділення)» 800
Первинна консультація педіатра, генетика, кардіоревматолога, д.м.н, професора 1 год в кліниці «Нейроклініка Меморія на Родини Барвінських (доросле відділення)» 800
Марта
Ми консультувалися у Марти Олегівни з приводу вакцинації. Вона надала вичерпну консультацію, оглянула дитину. Лікарка нам сподобалася, тому надалі ми плануємо в неї спостерігатися.
25 грудня '19 г.
Олеся
Дуже уважний і професійний лікар
30 листопада '-1 г.
Педіатр
Лікар ІІ кваліфікаційної категорії. Займається діагностикою та лікуванням дитячих захворювань у віці від 0 місяців до 18-ти років, консультує з приводу правильного вигодовування, антропометричних даних дитини, вакцинації, проводить корекцію способу життя дитини. Прийом відбувається в цікавій та захоплюючій для дитини формі.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10