Педіатри в Полтаві

Консультація педіатра в клініці «ON Clinic» 400
Консультація педіатра в клініці «Медико-Санітарна Допомога» 420
Анастасия
Знаток своего дела! Всем довольна, со спокойствием доверяю здоровье сына!
25 липня '16 г.
Дарина
Галина Міхайлівна наш рятівник. Дякую їй за турботу про мою дитину!
07 серпня '16 г.
Любовь
Результатом лечением бронхита довольна, ребенок абсолютно здоров)))
15 вересня '16 г.
Катерина
Наблюдаемся у этого доктора, ребенко не боится врача. Это очень хороший специалист для малышей
10 жовтня '16 г.
Олена
Павленко дуже привітна жінка, та досвідчений лікар-педіатр. Я задоволена її відношенням до моєї дитини та результатами роботи. Чула дуже схвальні відгуки відносно Вікторії Анатоліївни і від інших батьків. Так що, поважаю її та іншим раджу.
09 лютого '17 г.
Викликати лікаря додому
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань дихальної, травної та серцево-судинної систем у дітей. Проводить профілактичні медичні огляди. Консультує з питань вакцинації та складає індивідуальні графіки щеплень. Приймає пацієнтів з гострою респіраторною вірусною інфекцією, грипом, анемією, аритмією, кашлюком, вітрянкою, скарлатиною.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Полтава вул. Соборності, 60 А
Педіатр
Лікар спеціалізується на діагностиці та комплексному лікуванні різних захворювань у дітей та підлітків. Проводить планові медичні огляди, займається оформленням медичної документації, консультує з приводу вакцинації. Лікує гастрит, цистит, хронічний бронхіт, гостру респіраторну вірусну інфекцію, бронхіальну астму, харчові отруєння, вітрянку та скарлатину.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Полтава пр-т Першотравневий, 18 А
Педіатр
Лікар вищої категорії Павленко Вікторія Анатоліївна спеціалізується в області педіатрії. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу дітям всіх вікових груп, до 18 років. Лікар займається лікуванням гострої респіраторної системи, терапією гострих та хронічних запальних захворювань дихальної, травної, сечовидільної системи. Спеціалізується на проведенні вакцинації, аудіометрії, виписуванні довідок на момент захворювання в навчальні заклади.
Записатися на прийом13 онлайн записів
Полтава вул. Гетьмана Сагайдачного, 8 Б