Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі педіатри в Хмельницькому

Послуга Ціна
Консультація педіатра (діти до 1 року) в кліниці «Медичний центр БоМед» 250
6
6,0
Педіатр, Гематолог
10 років досвіду
7,85
Дитячий лікар
Лікар другої категорії Зелінська Марія спеціалізується в медицині педіатрії та гематології. Надає медичні послуги для маленьких пацієнтів (оцінює нервово-психічний розвиток, фізичні якості дитини, визначає рівень готовності до навчання в школі, розподіляє до групи здоров’я). Займається лікувальною справою, надаючи допомогу при анемії, гострій распіраторній вірусній інфекції. Проводить аналізи крові на вміст заліза. Здійснює усунення симптомів запальних процесів.
Констянтин
16 травня '18р.
9
Спеціаліст із новим підходом. Своя программа лікування пацієнтів із фанатизмом працює і видно що вирішення проблеми і репутація на першому місці. Із недоліків як і у всіх людей і лікарів вони є... це не сподобалось те як висловлюється про інших колег педіатрів, хоча і можливо права.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-06-19
Хмельницький вул. Зарічанська, 3/2
Педіатр, Дитячий пульмонолог
27 років досвіду
5,00
Дитячий лікар
Врач Евчук Ольга Николаевна работает в педиатрии, детской пульмонологии, имеет 27-летний стаж, высшую категорию. В компетенцию специалиста входит диагностика и лечение заболеваний респираторной системы. обратиться к врачу можно с длительным кашлем, лихорадкой, одышкой. Занимается расшифровкой рентгенограммы, контролирует динамику лечения.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Консультація 250 грн.
Хмельницький вул. Зарічанська, 11е
Педіатр
33 роки досвіду
5,00
Дитячий лікар
Доктор Онуфрийчук Юрий Петрович работает в педиатрии, имеет 33-летний стаж, высшую категорию. В компетенцию врача входит диагностика и терапия заболеваний пищеварительного тракта, ЛОР-органов, рахита, сердечно-сосудистой, мочеполовой, нервной, эндокринной систем. Консультирует по поводу правильного ухода, вскармливания ребенка, контролирует вакцинацию.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Консультація 250 грн.
Хмельницький вул. Зарічанська, 11е
Педіатр, Ендокринолог, Сімейний лікар
22 роки досвіду
5,00
Дитячий лікар
Спеціалізується на педіатрії та ендокринології. Займається наглядом за доношеними і передчасно народженими дітьми. Лікує ендокринні патології (цукровий діабет, ожиріння), хвороби дихальної системи і захворювання шлунково-кишкового тракту (пронос, запори, відрижки, циклічну блювоту) у дітей раннього віку. Складає індивідуальний графік вакцинації.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-06-19
Консультація 250 грн.
Хмельницький вул. Зарічанська, 11е