Лікарі педіатри в Хмельницькому

6,0
Педіатр, Гематолог
10 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар другої категорії Зелінська Марія спеціалізується в медицині педіатрії та гематології. Надає медичні послуги для маленьких пацієнтів (оцінює нервово-психічний розвиток, фізичні якості дитини, визначає рівень готовності до навчання в школі, розподіляє до групи здоров’я). Займається лікувальною справою, надаючи допомогу при анемії, гострій распіраторній вірусній інфекції. Проводить аналізи крові на вміст заліза. Здійснює усунення симптомів запальних процесів.
Ульяна
31 січня '18р.
Читаю і здивована, що Марина Олегівна - лікар ДРУГОЇ категорії. Я у неї двох діток лікую і, по практиці, в нас притензій нуль, то куди вище? Бажаємо Вам, Марина Олегівна, терпіння, успіхів, здоров'я і дякуємо за ефективні консультації!!!
Хмельницький вул. Зарічанська, 3/2
Педіатр, Дитячий пульмонолог
27 років досвіду
Дитячий лікар
Ольга Миколаївна спеціалізується в області педіатрії та дитячої пульмонології. Лікує ГРВІ, рахіт, анемії, хвороби органів дихання, алергічні захворювання, бронхіт, пневмонію, плеврит, муковісцидоз, бронхоектатичну хворобу, бронхіальну астму, алергічні дерматити, функціональні розлади травлення.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Педіатр
33 роки досвіду
Дитячий лікар
Юрій Петрович спеціалізується на педіатрі], дитячій анестезіології, інтенсивній терапії. Лікує ГРВІ, ускладнення ГРВІ, ацетонемічний синдром, гіпертермічний синдром, судомний синдром.
Педіатр, Ендокринолог, Сімейний лікар
22 роки досвіду
Дитячий лікар
Анжеліка Василівна спеціалізується на лікуванні ендокринної патології у дорослих та дітей. Лікує цукровий діабет і його ускладнення, захворювання щитоподібної залози, метаболічний синдром, ожиріння, хвороби гіпоталамо-гіпофізарної системи та ін.