Педіатри в Хмельницькому

Консультація педіатра в клініці «Oxford Medical» 390
Толковый доктор, который знает, что делает. Довольна тем, как помог моему ребенку.
08 травня '16 г.
Квалифицированный доктор. Обращусь у ней еще. Нашла общий язык с ребенком.
06 липня '16 г.
Екатерина
Супер врач,ничего лишнего не назначает,внимательно осматривает,все детально объясняет.Умница.Специалист в своей сфере.Мы ей доверяем
02 жовтня '17 г.
Игорь
Суперовий лiкар, весь час навчаеться всьому новому,що може допомогти дiткам. Для неi кожен пацiент -Це не грошi,а дитинка яка потребуе допомоги. Звертаемся до неi вже 7 рокiв,тiльки завжди реально дiючи лiкування. Дiти не бояться , а знають ,що тьотя Марина зроби все,щоб малюк видужав. Моя оцiнка Це +100 балiв.
29 листопада '17 г.
Ульяна
Читаю і здивована, що Марина Олегівна - лікар ДРУГОЇ категорії. Я у неї двох діток лікую і, по практиці, в нас притензій нуль, то куди вище? Бажаємо Вам, Марина Олегівна, терпіння, успіхів, здоров'я і дякуємо за ефективні консультації!!!
31 січня '18 г.
Констянтин
Спеціаліст із новим підходом. Своя программа лікування пацієнтів із фанатизмом працює і видно що вирішення проблеми і репутація на першому місці. Із недоліків як і у всіх людей і лікарів вони є... це не сподобалось те як висловлюється про інших колег педіатрів, хоча і можливо права.
16 травня '18 г.
Педіатр
Доктор Онуфрийчук Юрий Петрович работает в педиатрии, имеет 33-летний стаж, высшую категорию. В компетенцию врача входит диагностика и терапия заболеваний пищеварительного тракта, ЛОР-органов, рахита, сердечно-сосудистой, мочеполовой, нервной, эндокринной систем. Консультирует по поводу правильного ухода, вскармливания ребенка, контролирует вакцинацию.
Педіатр, Гематолог
Лікар другої категорії Зелінська Марія спеціалізується в медицині педіатрії та гематології. Надає медичні послуги для маленьких пацієнтів (оцінює нервово-психічний розвиток, фізичні якості дитини, визначає рівень готовності до навчання в школі, розподіляє до групи здоров’я). Займається лікувальною справою, надаючи допомогу при анемії, гострій распіраторній вірусній інфекції. Проводить аналізи крові на вміст заліза. Здійснює усунення симптомів запальних процесів.
Хмельницький вул. Зарічанська, 3/2
Педіатр, Неонатолог
Лікар спеціалізується в області педіатрії та неонатології. Лікує гостру респіраторну вірусну інфекцію, грип, коклюш, харчові отруєння. Займається складанням індивідуальних графіків вакцинації. Консультує батьків з приводу грудного вигодовування передчасно народжених дітей.
Консультація 400/500 грн.
Педіатр, Дитячий пульмонолог
Врач Евчук Ольга Николаевна работает в педиатрии, детской пульмонологии, имеет 27-летний стаж, высшую категорию. В компетенцию специалиста входит диагностика и лечение заболеваний респираторной системы. обратиться к врачу можно с длительным кашлем, лихорадкой, одышкой. Занимается расшифровкой рентгенограммы, контролирует динамику лечения.
Педиатр
Лікар-педіатр, займається діагностикою, профілактикою та лікуванням різних захворювань у дітей, проводить медичні огляди. Приймає дітей з гострою респіраторною вірусною інфекцією, ринітом, бронхітом, атопічним дерматитом, харчовими отруєннями та тонзилітом. Лариса Іванівна призначає лабораторні аналізи та інструментальні дослідження для уточнення діагнозу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Хмельницький вул. Подільська 93/1, БЦ «Куб», 2-й поверх
Педіатр, Ендокринолог, Сімейний лікар
Спеціалізується на педіатрії та ендокринології. Займається наглядом за доношеними і передчасно народженими дітьми. Лікує ендокринні патології (цукровий діабет, ожиріння), хвороби дихальної системи і захворювання шлунково-кишкового тракту (пронос, запори, відрижки, циклічну блювоту) у дітей раннього віку. Складає індивідуальний графік вакцинації.