Лікарі педіатри в Вінниці

Консультація педіатра в кліниці «Салютем» 120
Консультація педіатра вдома в кліниці «МЦ Статус» 300
Консультація педіатра в кліниці «МЦ Мое здоровье» 160
Дитячий лікар
Лікар Федорова Анна Геннадіївна, педіатр вищої кваліфікаційної категорії. Закінчила ВНМУ ім. М.І. Пирогова. Надає консультаційні послуги з питань профілактики та лікування захворювань різної етиології у дітей. Проводить профілактичні огляди, діагностику та терапію вірусних, інфекційних та інших захворювань.
Надія
01 лютого '17р.
Відчуваємо себе дуже впевнено під наглядом Федорової. Ніколи ніяких ускладнень не було у нас ні з вакцинацією дитини, та взагалі всі проблеми швидко вирішуються. Анна дуже гарний педіатр, та вихована людина.
Консультація 100 грн.
Вінниця пров. Карла Маркса, 29
16 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар першої категорії Наліжітая Тетяна Сергіївна спеціалізується в області педіатрії. Надає повну консультацію з виявлення, запобігання та лікування дитячих захворювань. Лікує діатез, алергічні стани, дефіцитні захворювання, хвороби органів дихання та травлення у дітей. Консультує стостовно можливих серцевих вад та серцево-судинних захворювань. Займається дитячими ревматичними хворобами, хворобами нирок та крові. Спеціалізується на плановій на позаплановій вакцинації дитини, проводить аудіометрію. Лікує гострі форми респіраторних вірусних інфекцій. До компетенції лікаря входить ведення вагітності пацієнток, слідкування за їх станом під час виношування плода, пологів та періоду доглядання за немовля.
Юлія
01 серпня '16р.
Тетяна Сергіївна спостерігає нашу дитину з 5 років. Чудовий педіатр - добрий, чуйний, відповідальний. Побільше б таких лікарів і наші діти були би здорові. Дякуємо!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Вінниця вул. Пирогова, 3а
Вінниця вул. Академіка Ющенко, 8
Вінниця вул. Келецька, 99б
16 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар Федишина Тетяна Анатоліївна спеціалізується в області педіатрії. Проводить повну консультацію з приводу дитячих захворювань. Спеціалізується на лікуванні гострих респіраторних вірусних інфекцій та запальних захворювань. Лікує ревматичні та ендокринні хвороби, хвороби органів травлення, дихання, імунодефіцити. Проводить різні види планової вакцинації дітей, попередньо надав всю необхідну консультацію. Володіє процедурою аудіометрії дитині, надає всі необхідні довідки для подальшого лікування чи відновлення стану здоров’я малюка.
Любов
02 вересня '16р.
Тетяна Анатоліївна педіатр з великої літери! Потрапили на консультацію до Федишиної за рекомендацією моєї подруги, залишилися дуже задоволені. Вивчила медкартку дитини, не мучила нас аналізами. Призначене їй лікування вже приносить перші плоди - синові помітно краще.
Вінниця вул. Пирогова, 3а
Вінниця вул. Академіка Ющенко, 8
Вінниця вул. Келецька, 99б
Дитячий лікар
Лікар Драчук Алла Миколаївна спецалізується у галузі педіатрії. Надає довідки та консультує з питань профілактики, попередження та лікування хвороб дітей, зокрема гострі респіраторні вірусні інфекції, спостерігає за перебігом лікування захворювання. Займається вакцинацією.
Галкина
19 лютого '17р.
Моя дочь растет под наблюдением знающего педиатра. Меня это радует. Я полностью доверяю опыту и знаниям Аллы Михайловны. Она прекрасно ладит с детками. Знакомит родителей с профилактическими мероприятиями против различных вирусов. Отличный специалист. Советую.
Вінниця Хмельницьке шосе, 101а