Встановлення внутрішньоматкової спіралі у Львові (Личаківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи в Личаківському районі
Послуга Ціна
Встановлення внутрішньоматкової спіралі 800
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім піклуються про власне здоров'я.
Катерина, 28 листопада '16р.

Я ще не народжувала, але у мене виявили ерозію шийки матки. Лікар заборонила припікати струмом, бо це небезпечно це для жінки без дітей. Ерозія була на початкових стадіях. На прийомі гінеколог за допомогою ватного тампону і такого препарату як Солковагіл зробила мені припікання. Слава Богу ерозія не прогресує. Дякую грамотному лікареві.

• Встановлення внутрішньоматкової спіралі 800
Працює з 10:00-20:00
Львів вул. Зелена, 51
р.Личаківський
Спеціалізований діагностичний центр Два К пропонує клієнтам послуги: різні види УЗД, лабораторні дослідження, консультації гінеколога, дерматовенеролога, уролога, програми з лікування безпліддя, лікування грибків.
Іван, 13 листопада '16р.

Уролог поставив діагноз гонорейний уретрит. Як же ж допікає ця болячка. Нестепний гострий біль при сечовипусканні, в сечі з’явилися домішки крові, неприємні виділення. Запанікував. Тому з візитом до лікаря не зволікав. По правді кажучи, я не завжди чітко дотримувався лікарських настанов. То прийму то не прийму таблетку, якось так у мене було через брак часу. Але у цьому випадку я зрозумів, що ризикую залишитися безплідним. Тому хвилина в хвилину приймав призначені препарати. Приймав антибіотики цефалоспориної групи. На щастя, по-трохи хвороба стала відступати.

Працює з 10:00-18:00
5,0
Львів вул. Богдана Хмельницького, 212
р.Личаківський
Спеціалізований медичний центр «ОЛМЕД» по вулиці Хмельницького надає такі послуги: планування, підготовка та ведення вагітності, ультразвукові дослідження, ехогістеросальпінгографія, відеокольпоскопія
Оля, 26 липня '17р.

Дівчата, навіть не думайте сюди звертатись. Повірте, позитивні відгуки про цю клініку пишуть лише ті, у кого немає ніяких проблем! Якщо ж у вас щось посерйозніше, лікарі, а саме-Ольга Романівна. Взагалі не кваліфікований спеціаліст!!! З її діагнозами і "лікуваннями" я страждаю вже 4-ри роки. І якби ж вона лише один раз помилялась у моєму стані:"( Опишу найсерйознішу проблему. Всі ми знаємо дуже добре про міфічний діагноз "ерозія шийки матки". Оскільки, 4-ри роки назад я була наївною студенткою, яка чи не вперше була у гінеколога і їй ставлять цей діагноз, то звичайно я в шоці хочу за будь-яких обставин вирішити цю жахливу, як я вважала, проблему. Дівчатка, ніхто вас там не проінформує наскільки жахливо і небезпечно робити процедуру "кріо" (яку вони пропонуюють), для жінки яка ще не родила. Будь ласка, ніколи не погоджуйтесь на таке лікування. Я зараз на 13му тижні вагітності, дитинка бажана, і я молюсь кожен день, щоб у мене не перервалась вагітність через те, що моя шийка менше норми.. а як їй бути в нормі, якщо шрам від процедури, який мені зробила "спеціаліст" Ольга Романівна, не дає шийці матки розширюватись до потрібних розмірів відповідно до терміну вагітності. В результаті мені робитимуть операцію на шийці зараз, при вагітності! Для того, щоб зберегти плід. Це жахливий досвід, який я описую, нехай він буде лише моїм.. Не ведіться на міфічні діагнози, не довіряйте таким лікарям і бережіть себе.

Працює з 10:00-17:00