Встановлення внутрішньоматкової спіралі у Рівному

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Послуга Ціна
Встановлення внутрішньоматкової спіралі 250
Введення маткового контрацептиву (без вартості маткового контрацептиву) 280
Введення ВМК 200
Рівне вул. Воля, 5
Центр репродукції "Благодар" займається лікуванням жіночого та чоловічого безпліддя, діагностикой органів статевої системи, пропонує програми комплексної терапії. У клініці працюють висококваліфіковані лікарі педіатр, неонатолог, акушер-гінеколог, репродуктолог, уролог, андролог.
Олена, 26 червеня '17р.

Завдяки Царук Ірині Андріївні, і взагалі дякую Всьому персоналу за підтримку, після 7 років чекання, нашому синочку вже 1рік і 3 місяці.

• Введення маткового контрацептиву (без вартості маткового контрацептиву) 280
Працює з 09:00-19:00
Рівне вул. Замкова, 23
Медичний кабінет "Сана" створений у 1999 році, спеціалізується в сфері акушерсько-гінекологічної допомоги, проводить діагностику та лікування жіночої репродуктивної системи. Лікарі клініки мають вищу категорію кваліфікації.
Тоня, 19 лютого '17р.

Теперь я уверена, что лучшие врачи-гинекологи-это мужчины. Роман Гаврилович настолько внимательный и деликатный доктор, что после первого визита развеялись все мои опасения по поводу гинеколога-мужчины. Теперь только на прием к доктору Мазуру буду записываться сама и буду рекомендовать его своим подругам.

• Встановлення внутрішньоматкової спіралі 250
Працює з 09:00-18:00
7,7
Рівне вул. В’ячеслава Чорновола, 70 (3-й поверх)
Медичний центр "Гінекологія" займається діагностикой та терапією патологій статевої системи, лікує безпліддя, ерозії, порушення менструального циклу, запальні процеси та інфекції. Провідний лікар центру має багаторічний досвід та високу кваліфікацію.
Маргарита, 11 березеня '17р.

Дуже сподобалось.Все на вищому рівні!І лікар,і медперсонал заслуговують найвищих похвал!Дякую!!!

• Встановлення внутрішньоматкової спіралі
Працює з 09:00-14:00
5,2
Рівне м. Луцьк, пр-т Волі, 3а (1-ий поверх)
Сучасний діагностичний центр "Епіцентр здоров’я і краси" почав працювати у 1996 році, спеціалізується на діагностиці та лікуванні пацієнтів з різними хворобами. Лікування ведеться за медичними стандартами та принципами доказової медицини
Анастасія, 01 січня '17р.

Уже майже 20 років користуюся послугами «Епіцентра». Високий рівень обслуговування, професійний персонал. Зручно, що в одному місці можна зробити аналізи, усі необхідні дослідження, УЗД, і тут же отримати консультацію лікаря, що нормально по-людськи огляне, не буде виписувати зайвого, а лікування призначить таке, щоб допомагало, а не абищо.

• Введення ВМК 200
  • Введення ВМК Мірена з УЗД-контролем 280