Лапароскопія в гінекології в Вінниці

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Лапароскопія в гінекології від 8000 грн
Діагностична лапароскопія 5000 грн
Лапароскопія 30000 грн
Знайдено 7 клінік

Альона
Най кращі фахівці!! особливо хочу відмітити Бондарева Валерія Олександрівна та Дмитренка Ігоря Васильовича,за гарну професійну роботу та най краще ставлення
Супер.Все влаштовує.
Хочу подякувати лікарю Камінський Валерій Владиславович за його професіоналізм людяність,а також анастазіологу Пузир О.І за його індивідуальний підхід до кожного пацієнта,медсестрам та персоналу взагалі.Особливе дякую працівниці яка пригостила кавою так як я чекала тата з операції цілу ніч в авто вона пригостила не знаю її прізвища але дякую за людяність,здоровя та миру нам усім
РоманишинаНаталя
Велике дякую найкращим професіоналам своєї справи Григоренко А.М. Абдулаєв В.Е Сливка Е.В та анастезіолог Пузир О.І Ви найкращі❤все на вищому рівні!!!Дякую ,всім рекомендую!!!Клініка супер все на вищому рівні.
Альтамедика
Вінниця вул. Литвиненко, 40
Багатопрофільний медичний центр «Альтамедика» займається діагностикой та лікуванням по 9 напрямкам: гінекологія, дерматовенерологія, гастроентерологія, невропатологія, маммологія, хірургія, урологія, ендокринологія та терапія.
  • Діагностична лапароскопія 5 000
5,3
Вінниця, вул. Магістратська, 44А
6,2
Вінниця ул. Хмельницкое Шоссе, 96 Г
Медичний центр єндохірургії "Інномед" спеціалізований на малотравматичних хірургічних втручаннях та безопераційному лікуванні гінекологічних та урологічних захворювань. В центрі працюють кваліфіковані лікарі вищої категорії, кандидати та доктора наук — акушер-гінеколог, уролог, лікар УЗД.
5,6
Вінниця вул. Соборна, 20
Клініка сучасної медицини «Імеда» — багатопрофільна медична установа, що надає пацієнтам широкий перелік медичних послуг. У центрі ведуть прийом гінекологи, репродуктологи, ендокринологи, мамологи, дерматологи, педіатри, терапевти, кардіологи, неврологи, косметологи та отоларингологи.
  • Лапароскопія от 30 000
Вінниця вул. Пирогова, 10
Багатопрофільний медичний центр «Медівін» створений у 1998 році, займається діагностикой та лікуванням дітей та дорослих в галузі гінекології, мамології, ендокринології, урології, кардіології, венерології та педіатрії.