Гінекологічний масаж у Львові (Франківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи во Франківському районі
Послуга Ціна
Гінекологічний масаж 70
Знайдено 2 клініки
3 відгука
Працюють по: Сб Нед Цілодобово
Процедура допомогла у лікуванні фіброзу. Можливо комусь процедура видається дуже «незручною», але соромитися немає чого. Ви прийшли до професіонала, який цим займається. Тому у мене не було жодних комплексів. І вам не раджу комплексувати.
Пройшла декілька сеансів гінекологічного масажу, бо стінки матки дуже слабкі. Планую вагітність, тому ретельно підготовлюю свою жіночу зону до стресу. Боліло мене, але я терпіла, бо знала, що стоїть на кону. Коли наступного сеансу відчула різкий біль сказала лікареві, бо боялась, що він мені там щось пошкодить. Але нічого страшного. Все витерпіла – процедура дала свої результати.
Після Кесаревого розтину на матці були спайки. Гінеколог призначив гінекологічний масаж. Процедура не болісна. Добре, що гінеколог у мене жінка – було комфортніше. Відчувала сильну пальпацію піхви. У день після процедури утрималась від статевих відносин. Трохи відчувала «відголоски» процедури. На наступний день все було в нормі. Також цей масаж укріплює стінки матки. Мені це дуже потрібно так як плануємо другу вагітність.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65 р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
  • Гінекологічний масаж
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.5

Години роботи:

Львів вул. Зигзаг, 5 р.Франківський
Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р. Головне завдання медзакладу - допомогу пацієнтам в області сексуального здоров'я та репродуктивної медицини. Фахівці центру отримали підготовку в закордонних клініках.
  • Гінекологічний масаж 70
Записатися на прийом