Цепінь Андрій Володимирович

Уролог
лікар вищої кваліфікації
Андрій Володимирович займається лікуванням хвороб сечовидільної системи. Лікує захворювання нирок, органів мошонки, передміхурової залози. Проводить оперативні втручання з приводу фімозу, гідроцеле. Веде консультативний прийом.
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9 р.Шевченківський

Игорь
Я лишь однажды у Андрея Владимировича проходил лечение, но хорошо запомнил! Мне его товарищ один посоветовал, которого он быстро вылечил. Я тоже доволен помощью этого врача-уролога, спасибо!

• 2010 р. — ЛНМУ ім. Д. Галицького, спеціальність "Лікувальна справа";
  • 2012 р. — інтернатура за спеціальністю "Урологія" на базі Львівського обласної клінічної лікарні та кафедрі урології ФПДО ЛНМУ ім. Д. Галицького;
  • 2014 р. — клінічна ординатура на Кафедрі ендоскопії з малоінвазивною хірургією, урологією, ортопедією та травматологією Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського.

• 2017 р. — ПАЦ "Урологія";
  • 2011–2017 рр. – щорічні конференції "Малоінвазивні технології в урології", м. Яремче;
  • 2012 р. — "Урологія сьогодні", м. Львів;
  • 2013 р. — З’їзд Асоціації урологів України, м. Трускавець;
  • 2013 р. — "Хірургічний сепсис", м. Тернопіль;
  • 2013 р. — "Школа тромбопрофілактики", м. Тернопіль;
  • 2013 р. — "Сучасні аспекти медикаментозної терапії ДГПЗ", м. Трускавець;
  • 2015 р. — участь у науково-практичній конференції "Сучасні підходи до діагностики та корекції розладів сексуального здоров’я", м. Львів;
  • 2016 р. — участь у науково-практичній конференції "Малоінвазивні технології в урології";
  • 2016 р. — "Сучасні аспекти андрології та сексології", м. Львів;
  • 2017 р. — "Світ андрології та сексуальної медицини".
  • 2020 р.- участь в Європейській уролологічній школі «Травми та реконструція в урології», м.Київ
  • 2021 р. – отримання вищої кваліфікації у спеціальності урологія
  • 2021р - Фахова школа: «підходи до ведення пацієнтів з патологією сечостатевої системи»
  • 2018-2021 рр. участь в Конгресах Асоціації Урологів України. Доброякісна гіперплазія передміхурової залози та сексуальне життя під час та після COVID-19
  • 2021р. м. Київ Науково-практична конференція з Міжнародною акредитацією ACCME «ESAU autumn meeting 2021»

• Член асоціації урологів України.