Цепінь Андрій Володимирович

Уролог
6 років досвіду
лікар другої категорії
Консультація 345 грн.
Андрій Володимирович займається лікуванням хвороб сечовидільної системи. Лікує захворювання нирок, органів мошонки, передміхурової залози. Проводить оперативні втручання з приводу фімозу, гідроцеле. Веде консультативний прийом.

або звертайтеся за телефоном:

+38 (032) 232-82-01 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
Лікар працює в клініках:
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9 р.Шевченківський
Львів вул. Зубрівська, 21 р.Сихівський

Відгуки пацієнтів

Игорь
11 січня '17р.
Я лишь однажды у Андрея Владимировича проходил лечение, но хорошо запомнил! Мне его товарищ один посоветовал, которого он быстро вылечил. Я тоже доволен помощью этого врача-уролога, спасибо!
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• 2010 р. — ЛНМУ ім. Д. Галицького, спеціальність "Лікувальна справа";
  • 2012 р. — інтернатура за спеціальністю "Урологія" на базі Львівського обласної клінічної лікарні та кафедрі урології ФПДО ЛНМУ ім. Д. Галицького;
  • 2014 р. — клінічна ординатура на Кафедрі ендоскопії з малоінвазивною хірургією, урологією, ортопедією та травматологією Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського.

Курси

• 2017 р. — ПАЦ "Урологія";
  • 2011–2017 рр. – щорічні конференції "Малоінвазивні технології в урології", м. Яремче;
  • 2012 р. — "Урологія сьогодні", м. Львів;
  • 2013 р. — З’їзд Асоціації урологів України, м. Трускавець;
  • 2013 р. — "Хірургічний сепсис", м. Тернопіль;
  • 2013 р. — "Школа тромбопрофілактики", м. Тернопіль;
  • 2013 р. — "Сучасні аспекти медикаментозної терапії ДГПЗ", м. Трускавець;
  • 2015 р. — участь у науково-практичній конференції "Сучасні підходи до діагностики та корекції розладів сексуального здоров’я", м. Львів;
  • 2016 р. — участь у науково-практичній конференції "Малоінвазивні технології в урології";
  • 2016 р. — "Сучасні аспекти андрології та сексології", м. Львів;
  • 2017 р. — "Світ андрології та сексуальної медицини".

Участь в асоціаціях

• Член асоціації урологів України.