Сторінка 2. Педіатри у Львові

Тамара
Очень приятная доктор, которая любит свою работу. Спасибо за эффективное лечение моего ребенка!!!
27 серпня '16 г.
Наталя
Анастасія дуже позитивна людина, та гарний педіатр. Думаю, що нам пощастило з лікарем для нашої дитини.
05 вересня '16 г.
10.04.2017
Володимир Ігорович робив анестезію моєму сину під час операції. У віці чотирьох років у нього запалився апендикс. Лікар зміг підібрати оптимальну анестезію для нашого сина. Операція пройшла успішно, від наркозу син відходив близько доби. Ми вдячні Володимиру Ігоровичу за допомогу.
30 листопада '-1 г.
17.04.2017
Нещодавно мені видаляли камінь в нирці. Операцію лікарі робили під загальним наркозом. Робив мені його Сірий Володимир Ігорович. У мене нарікань на цього лікаря немає. Під час операції я нічого не відчувала. Від наркозу відійшла без проблем. Сергій Васильович кваліфікований лікар.
30 листопада '-1 г.
Евгения
Внимательно проводит осмотр и назначает адекватное лечение. Мне она очень понравилась.
20 липня '16 г.
Ярослава
Моя доня кабінет Адріани завжди із задоволенням відвідує. Вона дуже позитивна людина і прекрасний педіатр - діти це відчувають, і батькам звичайно це подобається.
04 листопада '16 г.
Педіатр
Лікар проводить огляд дітей від 0 до 18 років (збір анамнезу, пальпація, перкусія, аускультація, отоскопія). Консультує з питань вакцинації, введення прикорму та правильного харчування дітей. Лікує грип, ГРВІ, тонзиліт, ларингіт, кашлюк, атопічний дерматит та інфекції сечовивідних шляхів.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Педіатр
Лікар проводить діагностику та лікування захворювань дитячого віку на заставах доказової медицини, спостереження дітей від народження до 18 років, спостереження новонароджених, передчасно народжених, дітей до 1 року.
Сімейний лікар
Записатися на прийом2 онлайн записи
Педіатр
Лікар-педіатр, фахівець з масажу для немовлят. Веде прийом пацієнтів з самого раннього віку, здійснює лікування захворювань різноманітних органів.
Педіатр
Лікар-педіатр другої кваліфікаційної категорії, проводить діагностування, лікування хвороб дитячого віку. Проводить лікування хвороб дихальної, травної та сечовидільної систем, ЛОР-органів, алергічних ускладнень.
Педіатр, дитячий гастроентеролог
Лікар займається спостереженням дітей перших років життя із застосуванням інтегрованого ведення хвороб дитячого віку. Консультує з питань вакцинації, складає індивідуальні графіки профілактичних щеплень. Спеціалізується на складанні індивідуальних схем харчування для дітей з алергологічними, гастроентерологічними проблемами.
Гастроентеролог, педіатр
Дерматовенеролог, педіатр