Гаврилюк Ірина Мирославівна

Педіатр, дитячий гастроентеролог
лікар другої категорії
Лікар займається спостереженням дітей перших років життя із застосуванням інтегрованого ведення хвороб дитячого віку. Консультує з питань вакцинації, складає індивідуальні графіки профілактичних щеплень. Спеціалізується на складанні індивідуальних схем харчування для дітей з алергологічними, гастроентерологічними проблемами.

Анастасія
Мій син хворіє полінозом. Весняно-літній період обертається для нас справжнім жахом, хоч бери і не виходь з дитиною на вулицю. Постійно закладений ніс, сльозоточивість. Знайомі порекомендували лікаря який спеціалізується з цих питань. Уже 2 роки лікуємося у Ірини Мирославівни. Дуже задоволені нею як лікарем. Дані нею рекомедації значно полегшили стан мого маленького сина. Зараз ми можемо спокійно гуляти на вулиці у період активного цвітіння рослин. Дякуємо Вам!

• 2015 р. — Спеціальність: "Педіатрія", Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького.

• Навчалася на тренінгу "Base Life Support", володіє навичками надання первинної реанімації та невідкладної допомоги.
  • Приймає участь і виступає в якості доповідача на конференціях і з'їздах з міжнародною участю.

Лікар-педіатр, дитячий гастроентеролог надає послуги

• спостереження за дітьми перших років життя із застосуванням інтегрованого ведення хвороб дитячого віку;
  • вакцинація дітей, складання індивідуального графіка профілактичних щеплень;
  • надання спеціалізованої, швидкої та невідкладної медичної допомоги дітям з інфекційними захворюваннями, гострими запальними процесами, травматичними ушкодженнями;
  • ендокринологія;
  • вакцинація;
  • гастроентерологія;
  • дієтологія, складання індивідуальних схем харчування для дітей з алергологічними, гастроентерологічними проблемами;
  • профілактика.

Лікар-педіатр, дитячий гастроентеролог займається лікуванням захворювань

• інфекційні захворювання;
  • патології шлунково-кишкового тракту;
  • захворювання сечовивідної системи;
  • патології органів дихання.