Мазепа Єлизавета Дмитрівна

Педіатр
лікар другої категорії
Лікар займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань у дітей. Визначає відповідність фізичного і розумового розвитку нормам, стежить за своєчасністю проведення планових вакцинацій. Проводить огляд при болях будь-якої локалізації, розладі травлення, підвищенні температури, ознаках застуди або алергії, порушеннях рухової активності.

Світлана
Нарешті нам пощастило знайти свого ідеального педіатра! Єлизавета Дмитрівна – просто золото для батьків і справжня фея здоров’я для дітлахів. Професіонал високого класу та приємна людина. Раджу тепер її усім своїм подругам!
Алена
Могу сказать только одно. Великолепный человек и профессионал Проконсультировала по телефону ( так как мы из разных городов) Больше бы таких врачей
Надія
27 травня '21р.
Насправді неймовірний лікар, який діє за протоколами, цікавиться закордонною доказовою медициною і вміє знайти підхід.
Христина
Все дуже і дуже добре!! Кращий лікар якого ми зустрічали!) Рекомендую всііім!))
Марія
Також в шаленому захваті від Єлизавети Дмитрівни. Дуже серйозно відношуся до вибору лікарів для своєї дитини і в даному випадку хочу наголосити що профнсіоналізм цієї прекрасної людини є на найвищому рівні! Мало того, що Єлизавета Дмитрівна лікар з " великої букви " та ще неймовірно приємна людина.

• 2009 р. – Львівський національний державний медичний університет ім. Данила Галицького;
  • 2015 р. – інтернатура за фахом «Педіатрія» .

Курсi

• 2015 р. – магістратура у Львівському національному медичному університеті;
  • 2017 р. - сертифікат лікаря-педіатра;
  • автор наукової роботи на тему «Біологічні властивості E.colі у дітей з муковісцидозом»;
  • мае понад 20 наукових публікацій у виданнях, включно з тезами до конференції з міжнародною участю.