Терлецький Іван Ростиславович

Хірург
лікар першої категорії
Викликати додому
Лікар-хірург першої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на наданні планової та ургентної хірургічної допомоги. Іван Ростиславович проводить традиційні та лапароскопічні оперативні втручання при патологіях органів черевної порожнини, видаляє доброякісні новоутворення. Приймає пацієнтів з варикозною хворобою, трофічними виразками, виконує операції при гнійних захворюваннях м'яких тканин.
Львів вул. Нечуя-Левицького, 4 р.Франківський

Костянтин
Іван Ростиславович допоміг мені позбавитись від доброякісної пухлини. Тепер на постійній основі ходжу до нього на прийом. Лікар завжди ввічливий. Він знає як треба поводити себе з пацієнтами. Добра та щира людина. Спасибі вам!
Богдан
25 квітня '21р.
Вдячний Івану Ростиславовичу за успішно проведену операцію, високий рівень професіоналізму, за прояв розуміння до моєї сестри яка опинилася у скрутній фінансовій ситуації. Радий тим, що в країні не перевелися порядні, добросовісні лікарі.

Лікар хірург надає послуги

• консультація хірурга;
  • лапароскопічні та традиційні операції з приводу захворювань органів черевної порожнини;
  • операції з приводу гнійних захворювань м`яких тканин;
  • лікування хронічних ран, трофічних виразок;
  • операції з приводу варикозного розширення вен ніг;
  • видалення доброякісних утворів шкіри.

• 2009 р. - ЛНМУ імені Данила Галицького.

Курси

• 2018 р. - ПАЦ (передатестаційний цикл);
  • регулярно проходить курси підвищення кваліфікації згідно вимогам МОЗ.