Різник Андрій Богданович

Лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на омолоджувальній хірургії, на пластиці молочних залоз, хірургічному лікуванні гінекомастії, корекції невдалих пластичних операцій, інтимній пластиці, флебологічній допомозі, хірургічному лікуванні облисіння, реконструктивній післяопіковій та онкопластичній хірургї.
Записатися на прийом
Лікар працює в клініці:
Львів пр-т В.Чорновола, 45а, корп. 4, 2 поверх р.Шевченківський

Відгуки пацієнтів

Тетяна
Андрій Богданович відомий і талановитий пластичний хірург. Радий що мені його вчасно порадили, він позбавив мене косметичного дефекту, тож зараз я виглядаю добре.
Альбина
Мне все понравилось. Теперь я выгляжу на все 100)))
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• У 1997 році закінчив з відзнакою лікувальний факультет Львівського державного медичного університету.
  • Інтернатура на базах: хірургічного відділення клінічної лікарні Львівської залізниці, та хірургічного відділення 1-ої клінічної лікарні ім. Князя Лева м.Львова.
  • З 2001 року по 2003 рік пройшов навчання в клінічній ординатурі на базі клініки поєднаної травми комунальної лікарні швидкої медичної допомоги м.Львова.(кафедра хірургії ФПО ЛДМУ зав.кафедрою професор Б.О.Матвійчук)
Схожі спеціалісти:
Судинний хірург, Флеболог