Кобза Ігор Іванович

Хірург
доктор медичних наук
професор
Професор Кобза Ігор Іванович — зав. кафедрою судинної хірургії, судинний хірург. Спеціалізується на судинних захворюваннях, проводить лікування складних форм атеросклерозу та варикозного розширення вен. Розробляє індивідуальні схеми терапії. Приймає активну участь у наукових конференціях. Підвищує кваліфікацію. Проходить стажування у провідних клініках Європи. Приймає пацієнтів у приватному порядку.

Прекрасна людина, лікар від Бога.У нього золоті руки і надзвичайний розум.Міцного здоров'я Вам надовго.Дякую, що Ви єі ми Вас знайшли.Це було у травні 2017.Низький уклін і щира материнська вдячність.
В 2013 році професор КОБЗА Ігор Іванович спас життя моему чоловікові провівши блискучу операцію на черевній аорті ,дякую .
Дарина
06 квітня '20р.
Игорь Иванович ,профессионал от Бога ! Провёл две блестящие операции ,моя жизнь изменилась ..большое спасибо вам