Жміда Ольга Андріївна

Отоларинголог
Отоларинголог Жміда Ольга Андріївна спеціалізується на виявленні та лікуванні ЛОР-хвороб. Консультує з приводу захворювань вуха-горла-носу та профілактичних методів з метою іх запобігання. Діагностує та лікує вушні захворювання (отити, неврити, запалення), хвороби горла (ангіни, тонзиліти, фарингіти), хвороби носа (риніти, синусити, аденоїди). Лікує та усуває абсцеси в носі та вухах. Займається промиванням носу та продуванням вух. Також усуває сірчані пробки та поліпи з вушних проходів. Досліджує стан слуху, завдяки камертону. Практикує діяльність видалення сторонніх предметів з носу та вуха.

Віка
11 января '17г.
Приємна лікарка. Приходила до неї з біллю у вухах: після невеличкого огляду вже поставила діагноз, прописала мені ліки, не дуже дорогі, але дієві. Дякую та рекомендую

• Закінчила Львівський державний медичний інститут
  • Пройшла спеціалізацію за фахом «Отоларингологія» на базі Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика МОЗ України