Семенюк Сергей Юрьевич

Отоларинголог-хирург
Сергей Юрьевич специализируется на диагностике и лечении заболеваний ЛОР-органов. Доктор проводит ургентное, консервативное и оперативное лечение заболевание уха, горла, носа, гортани, шеи и смежных областей, эндоскопическую диагностику и хирургическое лечение патологии головы и шеи. В совершенстве владеет всеми видами лечения острых и хронических состояний носа, глотки, уха гортани. Выполняет вскрытие и дренирование абсцессов, фурункулов головы и шеи, удаление мицетом, кист и кистоподобних образований придаточных пазух носа, удаление полипов и пр.

Доброго мирного дня!Щиро вдячна за висококваліфіковану допомогу моїй 7-річній донечці.Дякую за уважність ,привітність , людяність.Завдяки Сергію Юрійовичу була проведена операція по видаленню аденоїдів ,моя дитина почала нове життя (спокійний сон та відчула що таке дихати носом ),а саме головне те що дитина має тільки хороші спогади і завдяки професіоналізму почувала в лікарні себе безпечно,все відбувалося на вищому рівні (максимальний спокій дитини).З великою впевненістю рекомендую потрапити до такого лікаря,якщо виникає необхідність.
25 ноября '22г.
Доброго вечора! Сергій Юрійович це той лікар який дає змогу батькам прийнятти правильне рішення, впевнено консультує, та професійно лікує діток. Зверталися до нього з такою хворобою аденоїди. Довго думали, гадали, чи удаляти чи ні(хворів синочок часто, ротик при сні не закривався, у спокійному стані були у третій степені), спасу не було, але коли прийшли на огляд я була впевнена що зроблю вірне рішення що довірю цій людині своє найрідніше сонечко. Операція пройшла успішно, навіть після я побачила що синочок задихав по новому. Що саме ще важливе для мамочок усі питання обговорює, надає кваліфіковану відповідь дає рекомендації які на друковані на папері, що дуже допомагає не забути щось важливе для прийому після операції. Від душі рекомендую. Дай Боже цьому лікарю ще багато років лікувати, спасати, допомагати пацієнтам, і звичайно самому бути здоровим.
Алексей
У племянника начал ухудшаться слух. Проблема была в гландах. Консервативное лечение уже не помогало. Было принято решение гланды удалять. Семенюк Сергей Юрьевич провел операцию быстро и безболезненно, после операции и восстановления слух начал возвращаться.

• Навчальний заклад: Буковинський державний медичний університет. Назва спеціальності: лікувальна справа. Період навчання: 2006-2012рр.
  • Навчальний заклад інтернатури: Вінницький національний медичний університет ім.М.І.Пирогова (очний цикл). Хмельницька міська лікарня, ЛОР-відділення (заочний цикл). Назва спеціальності: лікар-інтерн (отоларингологія). Період навчання: 2012-2014рр.
  • Навчальний заклад: Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. Назва спеціальності: дитяча отоларингологія. Період навчання: 2016р
  • Навчальний заклад: Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. Назва спеціальності: клінічний ординатор (отоларингологія). Період навчання: 2017-2019рр.

• 19-20 жовтня 2017р. – 1st Kiev FESS Course – Basic, м.Київ.
  • 2018р. – курс «Функціональна ендоскопічна ринохірургія» в клініці отоларингології Національного військово-медичного клінічного центру «ГВКГ», м.Київ.
  • 13-15 вересня 2018р. – International Plastic Surgery Odessa Workshop, м.Одеса.
  • 2019р. – «Курси мікрохірургії вуха та отонейрохірургії» на базі Інститутут отоларингології ім.О.С.Коломійченка, м.Київ.
  • Постійний учасник щорічних традиційних конференцій Українського наукового медичного товариства лікарів-отоларингологів та Українсько-польських конференцій ЄВРОЛОР.