Семенюк Сергій Юрійович

Отоларинголог, Хірург
Сергій Юрійович спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань ЛОР-органів. Доктор проводить ургентне, консервативне і оперативне лікування захворювання вуха, горла, носа, гортані, шиї і суміжних областей, ендоскопічну діагностику і хірургічне лікування патології голови та шиї. Досконало володіє всіма видами лікування гострих і хронічних станів носа, глотки, вуха гортані. Виконує розтин і дренування абсцесів, фурункулів голови і шиї, видалення міцетом, кіст і кистоподобную утворень придаткових пазух носа, видалення поліпів та ін.

Алексей
У племянника начал ухудшаться слух. Проблема была в гландах. Консервативное лечение уже не помогало. Было принято решение гланды удалять. Семенюк Сергей Юрьевич провел операцию быстро и безболезненно, после операции и восстановления слух начал возвращаться.
Доброго мирного дня!Щиро вдячна за висококваліфіковану допомогу моїй 7-річній донечці.Дякую за уважність ,привітність , людяність.Завдяки Сергію Юрійовичу була проведена операція по видаленню аденоїдів ,моя дитина почала нове життя (спокійний сон та відчула що таке дихати носом ),а саме головне те що дитина має тільки хороші спогади і завдяки професіоналізму почувала в лікарні себе безпечно,все відбувалося на вищому рівні (максимальний спокій дитини).З великою впевненістю рекомендую потрапити до такого лікаря,якщо виникає необхідність.
Доброго вечора! Сергій Юрійович це той лікар який дає змогу батькам прийнятти правильне рішення, впевнено консультує, та професійно лікує діток. Зверталися до нього з такою хворобою аденоїди. Довго думали, гадали, чи удаляти чи ні(хворів синочок часто, ротик при сні не закривався, у спокійному стані були у третій степені), спасу не було, але коли прийшли на огляд я була впевнена що зроблю вірне рішення що довірю цій людині своє найрідніше сонечко. Операція пройшла успішно, навіть після я побачила що синочок задихав по новому. Що саме ще важливе для мамочок усі питання обговорює, надає кваліфіковану відповідь дає рекомендації які на друковані на папері, що дуже допомагає не забути щось важливе для прийому після операції. Від душі рекомендую. Дай Боже цьому лікарю ще багато років лікувати, спасати, допомагати пацієнтам, і звичайно самому бути здоровим.

• 2012 р — закінчив Буковинський державний медичний університет, лікувальна справа.
  • 20121-2014 рр. — Навчальний заклад інтернатури: Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова (очний цикл), Хмельницька міська лікарня, ЛОР-відділення (заочний цикл). Назва спеціальності: лікар-інтерн (отоларингологія).
  • 2016 р. — Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика. Назва спеціальності: дитяча отоларингологія.
  • 2019 р. — Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, клінічний ординатор (отоларингологія).

• 2017 р. — 1st Kiev FESS Course – Basic, м.Київ.
  • 2018 р. — курс "Функціональна ендоскопічна ринохірургія" в клініці отоларингології Національного військово-медичного клінічного центру "ГВКГ", м. Київ.
  • 2018 р. — International Plastic Surgery Odessa Workshop, м.Одеса.
  • 2019 р. — «Курси мікрохірургії вуха та отонейрохірургії» на базі Інститутут отоларингології ім.О.С.Коломійченка, м. Київ.
  • Постійний учасник щорічних традиційних конференцій Українського наукового медичного товариства лікарів-отоларингологів та Українсько-польських конференцій ЄВРОЛОР.
Схожі спеціалісти:
Отоларинголог, Хирург, Пластичний хірург