Мазур Наталія Володимирівна

Отоларинголог
Отоларинголог Мазур Наталія Володимирівна спеціалізується на дослідженні та лікування захворювань, що відносять до ЛОР-хвороб. Проводить консультацію відносно стану здоров’я вуха-горла-носу пацієнта. Діагностує та лікує фарингіти, синусіти, гайморити, риніти, ангіни, отити, запалення середнього вуха та інше. Проводить також лікування вуха та носа з подальшим видаленням поліпів та аденоїдів, що виникли в них. Практикує видалення чужорідних предметів та тіл з вушної та носової порожнини. Робить продування вуха та промивання носа. Досліджує, як в теорії, так і на практиці, слух пацієнта, використовуючи камертон.

Тамара
02 января '17г.
Обратились к Наталье Владимировне по поводу гайморита. На фоне заболевания появились головные боли, врач провела обследование и назначила лечение. Спасибо

• Закінчила Вищий державний навчальний заклад України «Українська медична стоматологічна академія»
  • Пройшла спеціалізацію за фахом «Отоларингологія» на базі Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика МОЗ України