Аналізи у Львові

Послуга Ціна
Загальний аналіз сечі 70 - 87 грн
Панель TORCH-інфекції 150 грн
Визначення рівня глюкози 60 грн

Аналізи — кількісне та якісне дослідження людського організму, на основі якого визначають збільшення чи зменшення вмісту певних речовин, що призводять до захворювань. Процес лікування починається із проходження всіх необхідних аналізів. Вони допомагають точно та безпомилково встановити діагноз. Результати аналізів вказують лікареві шлях, який варто обрати при лікуванні пацієнта.

Існує багато різновидів аналізів, серед яких вирізняють:

• ургентні дослідження на тропонін Т, D-димери, прокальцитонін;
  • загальноклінічні дослідження на кров та урину;
  • біохімічні дослідження на білок, глюкозу, фосфор, хлориди, магній тощо;
  • дослідження системи гемостазу на загальний фіброген, тривалість кровотечі, антитромбін ІІІ та інші;
  • гормональні дослідження на гормони щитоподібної залози, тестостерон, інсулін та багато інших;
  • дослідження онкологічних маркерів;
  • дослідження інфекцій на вірус токсоплазми, герпесу, цитомагаловірусу, гепатиту, лямблій, хламідій і т. д.
  • показники стану імунної системи на імуноглобуліни, різні антитіла;
  • алергологічні дослідження на комплекс харчових алергенів, епідермальні аналізи тварин, пилок дерев тощо;
  • моніторинг лікарських препаратів;
  • цитологічні та патогістологічні дослідження на мазок цервікального каналу, біопсійний матеріал окремих фрагментів тканини;
  • комплексні дослідження, до прикладу, на захворювання нирок (загальний аналіз сечі, креатинін, сечовину, сечову кислоту);
  • збір матеріалу одноразовими системами (забір венозної крові, урогенітального матеріалу та інші).

За часом виконання аналізи бувають:

• ургентними (час виконання від моменту надходження аналізу в лабораторію, 1-6 годин);
  • тривалими (від 1 до 16 днів).

У професійних клініках всі аналізи роблять на місці, що є дуже важливим фактором. До прикладу, кров має здатність швидко змінювати свої властивості, що негативно відображається на отриманих показниках, коли кров на аналіз відправляють до інших міст. На сайті likarni.com зібрана вся інформацію про кращі клініки Львова. Онлайн-консультант дасть відповіді на усі поставлені запитання та допоможе підібрати зручний час для проходження необхідних аналізів.

Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
Юлія, 23 травня '17р.

Чудова клініка та кваліфіковані лікарі!

• Біохімічний аналіз крові 520
  • Визначення рівня глюкози 60
  • Ревмопроби 140
  • Наявність антитіл до ВІЛ, ІФА 200
  • Загальний білок, білкові фракції 90
Працює з 08:00-19:00
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Приватний медичний центр «Простір. Клініка Юрія Тітовця» працює у Львові з 1992 року. Високопрофесійний колектив, використання сучасного обладнання в роботі дозволяють надавати якісні послуги за такими напрямками: акушерство гінекологія (у тому числі дитяча), урологія, лабораторна і ультразвукова діагностика, естетична медицина
Женя, 13 лютого '17р.

Таких специалистов побольше бы в наши государственные клиники. У него лечилась моя мама, и благодаря его правильно выбранному подходу и методу лечения мама сейчас полностью выздоровела. Дай бог ему и всей его семье крепкого здоровья!

• Панель TORCH-інфекції 150
  • ДНК-діагностика TORCH-інфекції 162
  • ДНК-діагностика урогенітальних інфекцій від 124
  • Аналіз крові на сифіліс 124
  • Аналіз на ВІЛ 124
Працює з 08:00-19:00
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65
р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
Вікторія, 10 травня '17р.

Пані Лідія, наш центр працює та функціонує. У лютому місяці ще проводилися ремонтні роботи, тому, очевидно, двері були зачиненими. Запис на огляд та консультацію проводиться попередньо за телефоном (032) 238-86-68 з 10:00 до 14:00 у робочі дні та останні вихідні дні кожного місяця. В.Палінська

• Онкомаркери на рак молочної залози
ЛЦ Виктория
Львів вул. Дрогобицька, 8
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.
Валентина, 23 листопада '16р.

Записалась на консультацію, бо з’явились маленькі червоні плямки на обличчі. Алерголог відразу сказав, що справа у закрепах. Причина внутрішня. Червоні плямки це вже результат. Спочатку треба вилікувати закрепи. Пішла до гастроентеролога. Вилікували закреп. Алергія на обличчі пройшла сама по собі. Дякую за професіоналізм та добросовісність.

• Онкомаркери на рак молочної залози
Працює з 09:00-18:00
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім піклуються про власне здоров'я.
Катерина, 28 листопада '16р.

Я ще не народжувала, але у мене виявили ерозію шийки матки. Лікар заборонила припікати струмом, бо це небезпечно це для жінки без дітей. Ерозія була на початкових стадіях. На прийомі гінеколог за допомогою ватного тампону і такого препарату як Солковагіл зробила мені припікання. Слава Богу ерозія не прогресує. Дякую грамотному лікареві.

• Загальний аналіз сечі 70
  • Цукор сечі 70
  • Оглядовий мазок 100
  • Цитологічний мазок 120
  • Спермограма 250
Працює з 10:00-20:00
Львів вул. Зелена, 51
р.Личаківський
Спеціалізований діагностичний центр Два К пропонує клієнтам послуги: різні види УЗД, лабораторні дослідження, консультації гінеколога, дерматовенеролога, уролога, програми з лікування безпліддя, лікування грибків.
Іван, 13 листопада '16р.

Уролог поставив діагноз гонорейний уретрит. Як же ж допікає ця болячка. Нестепний гострий біль при сечовипусканні, в сечі з’явилися домішки крові, неприємні виділення. Запанікував. Тому з візитом до лікаря не зволікав. По правді кажучи, я не завжди чітко дотримувався лікарських настанов. То прийму то не прийму таблетку, якось так у мене було через брак часу. Але у цьому випадку я зрозумів, що ризикую залишитися безплідним. Тому хвилина в хвилину приймав призначені препарати. Приймав антибіотики цефалоспориної групи. На щастя, по-трохи хвороба стала відступати.

• Клінічний аналіз крові
Працює з 10:00-18:00
7,8
Львів вул. Некрасова, 35 в
р.Личаківський
Медичний діагностичний центр "МеДіс" на Некрасова займається дослідженням біологічного матеріалу. У центрі працюють лаборанти вищої категорії кваліфікації, кандидати та доктори медичних наук. У філіалі ведуть прийом профільні фахівці: педіатр, судинний хірург, кардіолог, ендокринолог, гінеколог, уролог, терапевт.
Ірина Бондаренко, 19 червеня '17р.

Дуже прикро, що такий цікавий та на зовнішній вигляд презентабельний і відповідальний медичний заклад не виконує свої зобов"язання щодо повідомлення результатів аналізів. Навіщо рекламувати такі послуги, а потім їх не надавати. 31 травня 2017 року я здавала аналіз крові на гормони щитовидної залози. При оплаті послуг мною відразу була написана заява про надання результатів аналізу на електронну пошту. Коли впродовж 3-х днів результати не прийшли, я зателефонувала до медичного закладу і запитала чому немає результатів, на що мені відповіли -не знаємо\потрібно приїхати на вул.Некрасова ( це при тому що трамвай не ходить). Навіть телефонне звернення на "гарячу лінію" не допомогло - сказали що з"ясують і передзвонять ( чого не було зроблено).Тобто тепер результати аналізів потрібно тільки "випрошувати" на місці - на Некрасова. Як би я знала всю цю канітель, то краще б звернулось за аналізами до СИНЕВО - там результати надають вчасно.

• Гематологічні дослідження від 60
Працює з 08:00-20:00
7,6
Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6
р.Галицький (Центр)
Медичний центр «Джерело» пропонує пацієнтам лікуванням у напрямку гінекологічних, ендокринологічних та проктологічних захворювань. Фахівці центру є кандидатами медичних наук, лікарями вищої та першої категорії.
Христина, 23 травня '17р.

Лікар Островська чудова приємно іти до неї на прийом рекомендую

• Гормональні дослідження
Працює з
7,3
Львів вул. Щирецька, 36
р.Залізничний
Приватна клініка «Vita-Pueri» заснована у 2004 році, спеціалізується як педіатричний медичний заклад. У штаті лікарні кандидат медичних наук, лікарі вищої категорії.
Раїса, 06 листопада '16р.

У період новорічних свят з’їла неймовірну кількість мандарин. Не минулось безслідно. По плечах і спину пішли маленькі червоні прищики. Пішла до лікаря. Перш за все лікар заборонив їсти мандарини протягом місяця та призначив Енетросгель. Через декілька днів висипка почила відступати.

• Аналіз харчової непереносимості
  • Алергопроби
7,2
Львів вул. Донцова, 20/2а
р.Личаківський
Приватна медична клініка «СаВаМед» спеціалізується на наданні послуг в області отоларингології та діагностики, акушерства та гінекології. Прийом проводять висококваліфіковані доктора, що мають наукові ступені. Великий досвід роботи, використання новітньої апаратури дозволяє успішно боротися з багатьма захворюваннями і дарувати жінкам радість материнства.
Наталія, 04 травня '17р.

Дуже гарна приємна лікарка