Зінько Юлія Василівна

Невропатолог
Лікар проводить огляд пацієнтів, консультує, назначає діагностичні заходи. Розробляє індивідуальні схеми лікування. Проводить комплексну терапію неврозів, епілепсії, депресії, невритів та інших захворювань центральної нервової системи. Ліка приймає у індивідуальному порядку, по запису.

Вася
Невропатологи адекватные, оказывается на вес золота. Я работаю в тяжелых условиях, и большинство «врачей», советуют сменить деятельность. Но как я это сделаю, если это любимая работа, приносящая крутой доход? Благо попал на прием к Юлии Васильевне, дала реально ценные рекомендации, выписала лечение. Начал восстанавливаться. Теперь знаю, что делать в случае ухудшения состояния.
Олена
Дуже задоволена !

• 2002 – 2008 р. — Ужгородський національний університет, медичний факультет, спеціальність «Лікувальна справа».
  • 2008 – 2010 р. — інтернатура за спеціальністю «Неврологія».
  • 2008 – 2010 р. — магістратура за спеціальністю «Неврологія».
  • 2010 р. — Школа молодих неврологів на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти.

• 2011 – 2018 р. — цикли тематичного удосконалення та стажування на базі ФПДО Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького та Львівської обласної клінічної лікарні, участь у засіданнях Львівського обласного неврологічного товариства, неврологічних та міждисциплінарних конференціях.

• Обласне товариство неврологів.