Клініки логопедії у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі логопеди
Заняття з логопедом (1урок) 500 грн

Логопедія — сфера медицини, яка спеціалізується на вивченні мовного апарату людини, дослідженні причин появи дефектів мовлення, симптоматики, способів лікування. Головна мета цієї науки — створення науково-обґрунтованої схеми навчання, виховання людей з таким типажем патологій.

Під час логопедичної практики вивчаються такі функції:

• моторика;
  • пізнавальні здібності;
  • здатність запам’ятовувати;
  • концентрування уваги та мислення;
  • коректування соціальних відносин.

Основні завдання логопедії наступні:

• дослідження мовленнєвої діяльності на різних стадіях порушень;
  • виявлення проявів та важкості стану;
  • дослідження характеристики формування мовлення;
  • визначення причин, особливостей та симптомів порушень;
  • розробка педагогічних методик діагностики;
  • створення методів вирішення проблем;
  • профілактичні заходи;
  • організація допомоги спеціалістів;
  • дослідження динаміки розвитку пацієнтів з мовленнєвими розладами та вивчення впливу на особистість.

Станом на сьогодні не існує класифікації мовленнєвих дефектів. Це зумовлено тим, що людина не має специфічних органів для здійснення мовленнєвих функцій. Відтворення мовлення здійснюється за допомогою органів, що розраховані на виконання інших фізіологічних дій. Вирізняють порушення з вимовою звуків, письма, слуху, голосу, ритму мовлення, сприйняття та розуміння інформації. Дуже важливо вчасно звернутися до лікаря-логопеда, щоб вчасно подолати той чи інший дефект та усунути появу ускладнень.

На порталі likarni.com ви можете ознайомитися із найкращими клініками Львова. Для запису на прийом зверніться до консультанта, який підбере зручний час для консультації.

Знайдено 6 клінік

Смірнова ольга
Сьогодні прийшла без попереднього запису в клініку .З перших хвилин свого візиту була приємно здивована тим,як працюють в цьому закладі.Всі працівники дуже ввічливо і доброзичливі.Лікар Романів Наталя дуже професійно віднесла до мене.Є з чим порівняти,бо на протязі 22 років постійно проживаю в Іспанії.Дуже рекомендую саме цю клініку
Олег Катрич
Перше що кидається в очі це рівень обслуговування, сучасний вигляд кабінету і сучасне обладнання. Робив аудіометрію. Все відбувається досить швидко і одразу після завершення отримуєш результат з заключенням, не потрібно чекати годину чи дві, чи взагалі приходити на наступний день, на все треба до 20 хв. Хоча я не був записаний, але для мене знайшли вільний час в проміжку між записами і провели обстеження, так як воно не довготривале. Відчувається професіоналізм в виконанні роботи і відповідне ставлення до клієнтів.
Antonina Chliyants
Дуже гарно знайшли підхід до дитини. Спілкування на найвищому рівні. За направленням лікаря перевірили слух дитині 5 років без жодних труднощів. Склались лише найприємніші враження про працівників (як самого лікаря так і на ресепшен). Дякую вам!
Маргіта Юля
Звернулися у Беттертон з проблемою шум у вухах. Спеціаліст дуже хороший, досвідчений, чуйний та приємний. Скерувала нас на лікування до лікаря. Лікування пройшли і повернулися з повторним візитом. Приємно, що нас пам'ятають та знову радо прийняли. Це ще не всі наші візити у Беттертон до спеціаліста Анни. Але поки ми задоволені підходом, атмосферою та результатом.
Спеціалізовані дитячі поліклініки ВЕСЕЛКА
9,1
Львів Новояворівськ, вул. Шептицкого, 3
р.Сихівський
Поліклініка для всієї сім'ї «Веселка family» — лікувально-діагностичний комплекс, в умовах якого можна отримати консультативну допомогу, пройти повне обстеження, а також лікування гострих, хронічних хвороб. Крім того, фахівці поліклініки займаються профілактикою захворювань, проводять огляди перед вакцинацією, складають індивідуальний план терапії. Приймає лікар: Семен Наталія
  • Діагностична консультація логопеда 770
Medicover
5,8
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі «Медікавер».