Діагностичні центри Львова в Шевченківському районі

МРТ головного мозку та гіпофізу з ангіографією судин 2190 грн.
КТ головного мозку 1290 грн.
УЗД ока (офтальмосканування) 350 грн.
Доплерометричне обстеження матково-плацентарно-плодового кровоплину 380 грн.
Електрокардіограма з трактуванням результатів 220 грн.
Кольпоскопія із заключенням 500 грн.
Знайдено 7 клінік

Працюють по:

Сб Нед
Були в ново багато раз, проходили курс підготовки до пологів, дуже хороший лікар. Дякую!
Дмитро
Все Сподобалось! рекомендую
Галина
Хочу подякувати працівникам центру NOVO, де напередодні чоловікові робили МРТ. Світлий інтер'єр, оригінальні картини приємно тішать око. Але, звичайно, найголовніше - це люди. Персонал рецепції уважний, діє злагоджено. Особлива вдячність лікареві- нейрохірургу Ільчишину Романові Орестовичу, професіоналізм і м'який гумор якого допомагають долати біль і ще раз переконують у важливому гаслі центру - "Любіть жити".
Марія
Звернулась до неї за рекомендаціями подруги (в неї справді були проблеми )мені треба було для профогляду. Я дуже задоволена.
Лариса
мені Людмила Василівна дуже допомогла.
Пройшла хороше лікування в Посисень Марини Ярославівни, надзвичайно толковий спеціаліст.Я дуже задоволена цим лікарем ,така приємна ,все зрозуміло пояснить.Має хороший підхід до людей . Рекомендую її всім
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,5
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
  • КТ органів черевної порожнини та малого тазу (для дітей до 16 років) 2 090
  • КТ органів черевної порожнини та малого тазу з контрастним підсиленням (одномоментно) 3 090
  • КТ органів черевної порожнини та малого тазу з контрастним підсиленням (одномоментно, для дітей до 3 років) 2 790
  • КТ органів черевної порожнини та малого тазу з контрастним підсиленням (одномоментно, для дітей до 16 років) 2 990
  • КТ сечовидільної системи (нирки, сечоводи, сечовий міхур) з контрастним підсиленням 2 290
Працює з 08:00-22:00
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Черновола відноситься до міжнародної мережі медичних закладів, надає кваліфіковану допомогу у діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань за напрямками: педіатрія, проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, загальна терапія, неврологія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіологія та...
  • Гастроскопія (з місцевою анастезією) 910
  • Колоноскопія (з місцевою анастезією) 1 670
  • Фолікулометрія (до 7 УЗД) 1 300
  • УЗД молочних залоз 320
  • УЗД органів малого тазу (трансабдомінально) 330
Сб: 08:00-20:00 Нд: 11:00-16:00
Львів вул. Замарстинівська, 85 А
р.Шевченківський
Медичний центр "Мати та дитина" — це сучасна клініка репродуктивного здоров'я, що надає повний комплекс послуг з планування вагітності.
  • Кардиотокография (КТГ) 333
Львів вул. Юрія Липи, 20
р.Шевченківський
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" у Львові пропонує лікувально-діагностичну медичну допомогу пацієнтам с проблемами зору. Центр отримав вищу категорію акредитації. Лікарі-офтальмологи мають вищу кваліфікаційну категорію, багаторічний досвід роботи, володіють сучасними методами терапії.
  • Ультразвукова діагностика 50
Працює з 09:00-18:00
Львів вул. Панча, 5
р.Шевченківський
Стоматологічна клініка др. Коцовських займається лікуванням зубів та ясен із застосуванням сучасних технологій та обладнання. Лікарі закладу проводять безкоштовні консультації, надають гарантію на всі види робіт.
Працює з 10:00-20:00
Львів вул. Панча, 7а
р.Шевченківський
Медичний центр "Життя" використовує сучасні методи лікування, наприклад, ендоверзной лазерної абляції за допомогою пункції, використання в роботі новітнього обладнання дозволяє досягти позитивних результатів навіть у запущених випадках.
  • УЗД щитовидної залози
  • УЗД серця (ехокардіографія)
  • Ультразвукове дослідження судин (з кольоровим картуванням кровотоку)
  • Нейросонографія
  • УЗД сечового міхура