Клініки пластичної хірургії у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі пластичні хірурги
Консультация пластического хирурга 430 грн

Пластична хірургія — розділ медицини, що відповідає за відновлення та зміну форми людського тіла. Хірургічне втручання корегує дефекти певного органу, кістки чи тканини організму. Розрізняють естетичну та відновлювальну пластику.

До першого типу належать операції, які здатні виправити деякі естетичні вади:

• підтяжка обличчя (в тому числі область чола);
  • ринопластика (зміна форми носа);
  • хейлопластика (збільшення чи зміна форми губ);
  • малярпластика (зміна контуру вилиць);
  • ліпосакція (видалення жирових відкладень із проблемних ділянок тіла);
  • гіменопластика (відновлення дівочої пліви);
  • мамопластика (зміна форми та збільшення грудей).

Реконструктивні втручання здійснюють після серйозних травм чи вроджених дефектів. За допомогою таких операцій хірурги повертають ураженому органу нормальний зовнішній вигляд та повноцінне функціонування.

Пластична хірургічна операція — дуже складний та небезпечний вид хірургічного втручання. Зміна форми тіла та обличчя може суттєво вплинути на все подальше життя як психологічно, так і фізіологічно. На консультації хірург пропонує всі способи вирішення проблеми, інформує про вартість операції, можливі негативні наслідки, розповідає про всі етапи проведення операції, умови реабілітаційного періоду. Після повноцінної консультації з хірургом в сертифікованих клініках сторони завжди підписують договір на операцію, де перераховують операційні ризики для пацієнта.

Кращі пластичні клініки міста представлені на порталі likarni.com. У вас є можливість записатися на консультацію за допомогою зручної онлайн-системи.

57 відгуків
Знайдено 8 клінік

Працюють по:

Сб
Я проходила лікування у Гельман Романа Ігоровича - дуже задоволена цим лікарем. Хороший, приємний чоловік та відмінний фахівець. Все мені детально розповів та допоміг з лікуванням. Я задоволена дуже.Рекомендую всім його . Вдячна за лікування та ввічливе обслуговування.
Мария
Дворакевич Андрій Орестович чудовий дитячий хірург. та гарна людина.Ми йому безмежно вдячні .Операція та ребілітація пройшли для дитини дуже легко.Шовчик взагалі ювелірний.Рекомендую!
Віталій
Безвідповідальність! Вчора 21.07.17 в 12.00 у мене мав бути візит до дерматолога, мені його зразу не призначили, після першогодзвінка сказали передзвонять, після другого домовились але.. я прийшов на 10 хв швидше, планував за 15-20 хв закінчити візит, так як їхав з Сихова годину, бо наСихові дерматологів нема, мало того я почав кріодеструкцію в Оксани Степанівної, а тепер доробити дали іншого лікаря, так як вона займається тепер косметологією, в результаті я чекав рівно до 12.30 і вже мав бігти на роботу, а до мене підходять з ресепшну і кажуть - ваш дерматолог повідомив, що треба буде почекати, точно не знати скільки - в результаті прийом - зірвано.
Людмила
Катерина Ярославівна має багато маленьких пацієнтів, батьки яких тільки її послуги підтримують. Ми з чоловіком одні з них. Завжди відчуваємо підтримку її, та знаємо, що лікар надасть вчасну допомогу і дитина буде здорова.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі «Медікавер». Приймає лікар: Ковешніков Олександр Володимирович
  • Пластика вушних ракун 12 000
Працює з 08:00-19:00
Львів, вул. Стрийська, 204
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Черновола відноситься до міжнародної мережі медичних закладів, надає кваліфіковану допомогу у діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань за напрямками: педіатрія, проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, загальна терапія, неврологія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіологія та інші.
  • Elos ліфтинг обличчя 1 950
  • Elos ліфтинг обличчя та шиї 2 250
Працює з 09:00-19:00
7,8
Львів вул. Сахарова, 82
р.Франківський
Медичний центр дерматології та косметології почав роботу у 2010 році, займається лікуванням шкіри, нігтів, волосся методами сучасної косметології та лазерної терапії. Провідний лікар клініки має вищу кваліфікацію.
  • Лікування гіпергідрозу (ботулінотерапія)
Працює з 10:00-19:00
7,5
Львів вул. Огієнка, 3
р.Галицький (Центр)
Клініка пластичної та естетичної хірургії створена у 2001 році, займається реконструктивними хірургічними операціями та косметологічними процедурами. Фахівці медичного центру є лікарями вищої кваліфікації. Приймає лікар: Яворський Олександр Михайлович
  • Пластика (корекція) носу
Працює з 09:00-16:00
7,3
Львів пр-т В.Чорновола, 45а, корп. 4, 2 поверх
р.Шевченківський
Приватна хірургічна клініка «ProCosmetic» - багатопрофільний медичний центр, створений на базі міської косметологічної лікарні. Відділення пластичної хірургії спеціалізується на лікуванні вроджених та набутих дефектів. Приймають лікарі: Різник Андрій Богданович, Савчин Василь Степанович, Олашин Василь Васильович
  • Відновлення (корекція форми) грудей
  • Ліпосакція сідниць (видалення жиру на сідницях)
  • Ліпосакція стегон (видалення жиру на стегнах)
  • Ліпосакція живота (видалення жиру на животі)
  • Ліпосакція рук (видалення жиру на руках)
Працює з
Пн: 09:30-11:00 Ср: 09:30-11:00 Сб: 10:00-12:00
Львів пр-т. Чорновола, 1
р.Галицький (Центр)
Центр професійної естетичної хірургії надає медичну допомогу в сфері корегування зовнішнього вигляду, пластики різних частин тіла. Операції проводить пластичний хірург з багаторічним досвідом. Приймають лікарі: Каліка Геннадій Маркович, Каліка Геннадій Маркович
  • Пластика грудей (зменшення грудей)
  • Пластика грудей (збільшення грудей)
  • Відновлення (корекція форми) грудей
  • Ліпофілінг (омолодження) губ