Щебель Роман Зіновійович

Лікар сімейної медицини
Викликати лікаря додому
Лікар загального профілю консультує дорослих та дітей у питаннях вірусних інфекцій, грипу. Проводить догляд, назначає схему лікування. При виявленні явних відхилень відправляє пацієнтів до лікарів узького профілю. Консультує при особистій зустрічі, по телефону допомогу не надає.

Ірина
Чудовий лікар, індивідуальний підхід до пацієнта
Володимир
справжній професіонал у своїй галузі. рекомендую
Зоряна
Добрий лікар - все гарно вислуховує, пояснює. Професійно, без високомірності, а дуже толково, професійно та по людськи. Щиро рекомендую!
Настя
06 травня '20р.
Професійний і кваліфікований лікар - надзвичайно задоволена консульціами та лікувальним супроводом. Дуже рекомендую
Вікторія
Рекомендую! Записалась на прийом, обстежили все що турбує, написали індивідуальні рекомендації, також усні рекомендації. В цілому задоволена, думаю за потреби звернусь ще.

• 1979 – 1985 рр. — Львівський державний медичний інститут.
  • 1985 – 1986 рр. — інтернатура за спеціальністю терапія на базі Рокитнівської ЦРЛ Рівненської обл.
  • 2012 р. — Спеціалізація "Загальна практика - сімейна медицина".

• 1979 – 1985 рр.— Львівський державний медичний інститут.
  • 2012 р. — Спеціалізація "Загальна практика - сімейна медицина".