Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської у Львові

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської у Львові — це великий центр, що надає комплексні послуги в напрямку апаратної косметології, трихолог, косметології та перманентного макіяжу. Клініка пропонує процедури оздоровлення та догляду за обличчям і тілом. Вся робота центру базується на використанні сучасного технічного оснащення. Такий підхід є гарантом отримання позитивного результату. Сучасна апаратура знижує будь-які больові відчуття і є гарантом неперевершеного результату.

Основний напрямок діяльності клініки естетичної медицини:

• консультативний прийом у трихолога;
  • консультативний прийом у пластичних хірургів;
  • консультативний прийом у фахівців вузького профілю;
  • лікувальний і відновний масаж;
  • інтимна пластика;
  • збільшення чоловічих статевих органів без оперативним методом;
  • поліпшення росту волосся;
  • лазерна депіляція;
  • перукарські послуги.

Фахівці центру знають все про направлення, в якому надають комплексні послуги. Лікарі регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, що дозволяє впроваджувати на практиці більш ефективні методи терапії.

Клініка естетичної медицини гарантує максимальну якість послуг, що надаються, а також комфорт під час проведення процедур.

Перед вибором певної методики, потрібна консультація у профільного спеціаліста. Він підбирає оптимальну схему відновлення / впливу в залежності від проблеми. Центр працює на регулярній основі.

Для запису до профільного фахівця необхідно звернутися за вказаними номерами телефонів або через спеціальну форму на сайті. Ми підберемо для вас зручний час прийому!

Основні переваги клініки естетичної медицини:

• сучасне технічне оснащення;
  • індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
  • широкий спектр послуг;
  • оновлені техніки відновлення;
  • сучасні безпечні препарати;
  • гнучкий графік роботи;
  • великий штат фахівців.

Ми гарантуємо безпеку кожної проведеної процедури. Фахівці гарантують позитивний результат.

На сайті клініки естетичної медицини ви знайдете всю необхідну інформацію щодо проведених послуг. При виникненні питань, завжди можна отримати консультацію в телефонному режимі.

• Ціни на послуги

• Медичний апаратний манікюр чоловічий 500

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Наталія
Рекомендую !Кваліфіковані та привітні спеціалісти ,якісна апаратура .
Ірина
Чудова клініка з професіоналами своєї справи,завжди вічливі,уважні.
Оксана Панич
Я була сьогодні вперше на лазерній епіляції. Багато читала про дану процедуру, чула багато відгуків. Чесно, довго наважувалась, але все ж вирішила спробувати. І довіритись я могла тільки спеціалістам клініки Мирослави Новосільської, адже давно ходжу сюди на різні процедури і мала просто шикарні результати, тому впевнена на всі 100% в їх професіоналізмі
Юля Форостій
Рекомендую! Ніколи не думала, що чистка обличчя може бути безболісною процедурою....але косметолог Марія змінила моє уявлення про процедуру . Все пройшло ідеально, а головне без неприємних відчуттів, а задопомогою їхнього нового лазеру 2020р видалили ще й судині зірочки на обличчі, які мені так не подобались. Окреме дякую за те, що підібрали під мій тип шкіри засоби домашнього догляд, для якісного очищення та зволоження шкіри. Шкіра обличчя без висипань та судиних зірочок- ідеальна))))
Яна С
Приємно вражена професійністю. Персонал привітний та ввічливий, радо дає відповіді на поставлені запитання. Сучасне обладнання й чистота, комфортне місце розташування та смачна кава. Після першої процедури лазерної епіляції помітний результат, волосся стало менше на 30% і його ріст не такий інтенсивний. Рекомендую
Вика Чичко
Для мене все, що про здоров'я це індивідуально і прям супер серйозно, тому я не піду, наприклад, лікувати зуби або робити чистку обличчя до неперевіреної людини.За рекомендацією подруги я потрапила в руки до найкращих-до Вас!А перед цим цілих 2 роки я придивлялася до вас, читала відгуки і ще роздумувала, тепер жалію про втрачений час.Ви виявилися справжніми професіоналами і ніколи не було такого,щоб рекомендували щось шкідливе чи просто непотрібне.Окреме дякую за професійний підбір косметики,моя шкіра нарешті без подразнень і почервонінь.
Ольга Рубенцова
Це 7 клініка в яку я звернулася за рекомендацією знайомих подруги. Тепер це моя клініка назавжди. Випадіння волосся лікували 15 років, залишилося кілька волосин, більше так жити не могла, хотіла трансплантацію волосся та лікар Мирослава запропонувала тримісячне лікування. Все чітко - жодної води. Лікування ефективне, і вже через місяць отримала перший результат. Сльози радості були не тільки в мене, але й в мого чоловіка. Рекомендую клініку, я пройшла різне і дороге і дешеве, але їхня перевага - результат.
Kira Kira
Зазвичай не залишаю відгуки, але в цей раз вирішила написати. Де я і в кого тільки не була, і нарешті знайшла вас. Як на свій вік я виглядаю непогано, але завжди хочеться кращого та так щоб результат не змінив мене як особистість. І тільки тут, в Клініці естетичної медицини Мирослави Новосільської результат виправдав мої очікування. Вартість повністю відповідала результату процедури. Обов'язково порекомендую своїм друзям. І велике дякую!
Іра Литвин
Проблеми з волоссям можуть з'явитися в будь-якому віці, і питання їх вирішення все частіше виникає, як у чоловіків, так і у жінок. З цим стикнулась і я
Artem sidash
Ніколи ,чуєте ніколи не займайтесь самолікуванням якщо у вас грибок.Я начитався народних методів в інтернеті підхопивше наймовірніше грибок в басейні і промучився декілька місяців впусту. В клініку звернувся з цією ж проблемою і мені запропонували комплексне вирішення з допомогою лазерного лікування ,так лікування не миттєве але дієве,та й миттєвого як виявилося і немає взагалі. І мені не призначали препаратів які садять печінку , лікар розповіла що буде трошки довше , та жодних побічних дій . Через декілька місяців відросли здорові нігті і зник свербіж та неприємний запах.
Сергій Назарійчук
Хочу подякувати Вам за супер сервіс. Все було на найвищому рівні! Однозначно буду рекомендувати Вас і Вашу клініку знайомим!
Myrosja Romanyk
20 травня '20р.
До Мирослави Новосільської я приходила на процедури, ще до відкриття її власної клініки.Це спеціаліст своєї справи. Коли Мирослави немає в Україні ( коли у відрядженні за кордоном) ходжу до Марії, вона теж хороший спеціаліст. Всім рекомендую цю клініку і тих дівчат. Ходила, ходжу і буду ходити, щей маму привела на ін'єкції.
Yura Zapadenets
І тааак...)) Сьогодні закінчив курс видалення інфекційної бородавки, котру "цепанув" підчас Військових Навчань. Навчання закінчились в кінці серпня, проблема проявилась у вересні. Займався "самолікуванням" десь до кінця вересня. В Інтернеті знайшов інформацію, що це "стовбуровий мозоль". Почав його "лікувати" по всіх рецептах з Інтернету. Стало лише гірше. Дійшло до того, що з 2-ої половини вересня до другої половини жовтня я не міг ступити на ліву ногу. Варіанти самолікування закінчились, тому звернувся в цю клініку. Получилось так, що моєю проблемою займалась саме п. Мирослава Новосільська. Під час першого прийому вона мене "вбила" фразою: "Який нагніток/мозоль - це бородавка!". І тут понеслось. "Завдяки мені" процес лікування затягнувся до сьогодні. Багато чим обробляв нОги, багато чим намащував, пив різні вітаміни і т.д., АЛЕ, я від початку 2020-го року ТВЕРДО ступаю на ногу, і не відчуваю ЖОДНОГО болю. Від тої "інфекційної бородавки" не залишилось жодного сліду!!! І посторонніх відчуттів в місці її колишнього існування теж немає. Сказати що я задоволений - не сказати нічого. Так, ви там не купите препарат за 79грн, котрий вирішить ВСІ ваші проблеми, але та "економія котру проводив я" - веде за собою лише зайві витрати. Після вирішення моєї проблеми, я вважаю, що краще звернутись до професіоналів. Дякую, успіхів Вам, і Вашому колективу, котрий досить професійно підібраний!

Лікарі клініки Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської у Львові

• Дерматолог
  • Сімейний лікар
  • Трихолог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Львів м. Броди, вул. Золота, 22
6,7
Стоматологічна клініка Харченка — це сучасний центр допомоги пацієнтам, які страждають від захворювань зубів, а також прагнуть поліпшити естетичний вигляд зубного ряду. Більшість маніпуляцій виконується з анестезією, що гарантує відсутність больових відчуттів.
Приватна дитяча поліклініка "Веселка" на вул. Щирецька – це медичний заклад з лікувально-діагностичним напрямком роботи, який надає послуги, як дорослим, так і пацієнтам дитячого віку.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 09:00-20:00
Лікуванням займаються кваліфіковані спеціалісти, з використанням інноваційних технологій. Клініка RIKOTA працює з пацієнтами будь-якого віку.
«Gastrolife» — вузькоспеціалізована клініка гастроентерології та дієтології, де першочерговим та основним напрямком є турбота про кожного пацієнта, високий кваліфікаційний рівень лікарів та дотримання сучасних протоколів діагностики та лікування.