Абрамюк Єлена Олександрівна

4 роки досвіду
Консультація 500 грн.
Записатися на прийом

або звертайтеся за телефоном:

Графік роботи фахівця: Час роботи фахівця:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед

22 ЛЮТ

Нед

23 ЛЮТ

Лікар працює в клініці:
Львів вул. Є. Озаркевича 4 р.Галицький (Центр)

Відгуки пацієнтів

Дарина
15 декабря '19р.
Моя історія приходу до психолога Олени Олександрівни, починається з того, що я заплуталася сама в собі. Я як би знала що мені робити, і в той же самий час не знала ... Напевно у такій ситуації був кожний. Скажу коротко, мені здається що кожен з нас має потребу у сторонньому погляді на наш внутрішній світ, і краще коли це робить професіонал своєї справи. Величезне спасибі за надану мені допомогу.
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• 2005 р. - НЛТУ, менеджмент зовнішньоекономічних відносин
  • 2016 р. - Львівський національний університет імені І. Франка, психологія
  • 2019 р. - Український психотерапевтичний університет, напрямок – гештальт-терапевт

Курси

• Всеукраїнський Інститут Інтегративної психології та психотерапії, підвищення кваліфікації за програмою «Пре-і перинатальна психологія»
  • Буковинський проект з групової психотерапії, Українська Спілка Психотерапевтів, під супервізією Європейської Асоціації Психотерапіі, гештальт-терапія.
  • Український науково-методичний центр практичної психології та соціальної роботи, навчання та сертифікація – арт-терапія.
  • Навчальний проект "Пропедевтика психіатрії"
  • Навчальна програма «Подолання страхів і фобічних проявів методами арт-терапії»
  • Навчальна програма «Гештальт-підхід при роботі з парами»
  • Навчальна програма «Робота з дитячими травмами та аб’юз в дитячому віці»
  • «Сексуальність і гештальт» (Бриджит Мартель, Гозаг Маскелье. EPG Паризька школа гештальту)