Абрамюк Олена Олександрівна

Психолог
Лікар спеціалізується на відновленні психоемоційного стану пацієнта. Усуває психічні розлади, опрацьовує стресові ситуації. Сприяє нормалізації роботи нервової системи, відновлює сон. Лікує особистісні розлади, неврози легкого ступеня, інтимні проблеми психологічного характеру.

Дарина
Моя історія приходу до психолога Олени Олександрівни, починається з того, що я заплуталася сама в собі. Я як би знала що мені робити, і в той же самий час не знала ... Напевно у такій ситуації був кожний. Скажу коротко, мені здається що кожен з нас має потребу у сторонньому погляді на наш внутрішній світ, і краще коли це робить професіонал своєї справи. Величезне спасибі за надану мені допомогу.

• 2005 р. — НЛТУ, менеджмент зовнішньоекономічних відносин.
  • 2016 р. — Львівський національний університет імені І. Франка, психологія.
  • 2019 р. — Український психотерапевтичний університет, напрямок: гештальт-терапевт.

• Всеукраїнський Інститут Інтегративної психології та психотерапії, підвищення кваліфікації за програмою «Пре-і перинатальна психологія».
  • Буковинський проект з групової психотерапії, Українська Спілка Психотерапевтів, під супервізією Європейської Асоціації Психотерапіі, гештальт-терапія.
  • Український науково-методичний центр практичної психології та соціальної роботи, навчання та сертифікація – арт-терапія.
  • Навчальний проект «Пропедевтика психіатрії».
  • Навчальна програма «Подолання страхів і фобічних проявів методами арт-терапії».
  • Навчальна програма «Гештальт-підхід при роботі з парами».
  • Навчальна програма «Робота з дитячими травмами та аб’юз в дитячому віці».
  • «Сексуальність і гештальт» Бриджит Мартель, Гозаг Маскелье. EPG Паризька школа гештальту.