Семенів Володимир Остапович

УЗД-дігност, функціональний діагност, кардіолог
лікар вищої категорії
Викликати лікаря додому
Лікар Семенів Володимир Остапович займається лікуванням кардіологічних захворювань. Проводить УЗД внутрішніх органів та щитоподібної залози. Лікар проводить ефективне лікування аритмії, артеріальної гіпертензії, ішемічної хвороби серця, серцевої недостатності.

Витя
У меня всегда была сердечная недостаточность. Особо это не проявлялось, жил нормальной жизнью, с минимальными ограничениями. Но в последнее время состояние резко ухудшилось. Пришлось экстренно искать хорошего специалиста. Попал к Владимиру Остаповичу и остался навсегда. Теперь наблюдаюсь у него на регулярной основе.
Мирон
Я такого лікаря зустрів уперше. Проконсультував як фахівець у своїй професійній сфері, допоміг порадами та контактами лікарів, необхідних для подальшого лікування. На третій день після прийому передзвонив і поцікавився як справи. Дуже чуйний і людяний! Однозначно рекомендую!

• У 1986 р. закінчив із відзнакою Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького, а в 1996 р. – Медичну школу (100/110) університету міста Піза.
  • Навчався у клінічній ординатурі за спеціальністю «Внутрішні хвороби». Стажувався в Італії та Польщі.

• Асоціація лікарів УЗД, 30 наукових статеій, 1 винахід, почесна грамота МОЗ України.