Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Ендоскопія у Львові

Ендоскопічне дослідження шлунково-кишкового тракту — це високоточний, інформативний, безпечний метод діагностики, який дозволяє за допомогою ендоскопа проникнути в порожнисті органи і надати детальну інформацію лікаря про ознаки захворювання. Ендоскоп оснащений маленькою камерою, що дозволяє прицільно оглянути необхідні області. Ендоскопічна хірургія — перспективний напрямок в медицині. Вважається одним із найбільш сприятливих, малотравматичних втручань. Ендоскопія шлунково-кишкового тракту використовується з діагностичною і лікувальною метою. Як дослідження, так і операцію вдається провести з мінімальними втратами крові, без масштабних розрізів, тим самим полегшивши протягом післяопераційного періоду, попередивши розвиток ускладнень. Ендоскоп — досить мініатюрний і тонкий оптичний прилад. Сучасна ендоскопія проводиться шляхом введення апарату через ротову порожнину або анальний отвір. У результаті цього ендоскопічна діагностика дає можливість досліджувати слизову оболонку травного тракту, виявити додаткові новоутворення (пухлина, поліп, дивертикул), встановити причину кровотечі.

Поява волоконно-оптичних систем дозволила обладнати всі види ендоскопів надійним джерелом освітлення, що значно збільшило можливості ендоскопії, після чого вона з допоміжних методів обстеження перейшла в основний розділ функціональної діагностики. Ендоскопічне дослідження шлунка дозволяє визначити стан стравоходу, шлунка, ДПК. Дослідження показано для:

 • встановлення локалізації, поширеності патологічного вогнища;
 • підтвердження діагнозу, передбачуваного на підставі клінічної симптоматики;
 • висічення шматочка тканини для виконання гістологічного аналізу;
 • візуалізації пухлинного новоутворення;
 • визначення причини і ступеня стенозу.

Ендоскопія шлунка також використовується з метою контролю над динамікою лікування консервативним або хірургічним методом. Обстеження проводиться перед операцією для встановлення обсягу хірургічного втручання та в післяопераційному періоді для оцінки ефективності проведеного лікування. Із лікувальною метою ендоскопія стравоходу, шлунка здійснюється з метою видалення сторонніх елементів, поліпів, зупинки кровотечі, введення медикаментів. До протипоказань слід віднести шокові стани, гостру фазу інфаркту міокарда, інсульту, неконтрольовані психічні розлади, епілепсію, загострення астми, важкі коагулопатії. Якщо планується ендоскопія товстої кишки, дослідження протипоказано при підозрі на кишкову перфорацію.

Ендоскопія кишечника: показання

В гастроентерології, хірургії, онкології ендоскопія кишечника призначається:

 • при підозрі на кровотечі з виразкових дефектів слизової оболонки;
 • для візуалізації додаткових утворень, наприклад, дивертикулів, поліпів, пухлинних вогнищ доброякісного або злоякісного походження;
 • при наявності больового синдрому в животі, домішок крові, слизу в калі, хронічної кишкової дисфункції (діарея, запор);
 • для діагностики виразкового коліту, хвороби Крона;
 • для виявлення причини анемії, втрати маси тіла;
 • з метою проведення біопсії уражених зон.

Ендоскопія кишечника має кілька видів:

 • колоноскопія —для огляду всього товстого відділу;
 • ректосігмоідоскопія — дозволяє обстежити прямий, сигмовидний відділи;
 • ректоскопія — ендоскопія прямої кишки;
 • капсульний вид — дає можливість оглянути тонкий відділ після перорального введення капсули з камерою в травний тракт.

Щоб ендоскопічне обстеження вийшло інформативним, необхідно за кілька днів до діагностики відмовитися від продуктів, що підвищують газоутворення в кишечнику. Напередодні процедури слід очистити кишечник Фортрансом або за допомогою клізм. Якщо кишечник не очиститься в повній мірі, вдасться лише ендоскопія прямої кишки, так як відсутня подальша прохідність кишечника через калові маси. У деяких випадках діагностика проводиться під загальним наркозом із використанням гіпнотичних засобів.

Інтубація за допомогою бронхоскопа 1026 грн
Діагностична пряма ларингоскопія із збереженням результатів на відеоносіях 400 грн
Взяття матеріалу на гістологічне дослідження методом щіпкової біопсії одноразовим інструментом 1107 грн
Взяття матеріалу на гістологічне дослідження з використанням багаторазового інструмента 380 грн
Вимірювання рівня кислотності шлунку 350 грн
Біобсія поліпа шлунку 670 грн
Біобсія поліпа товстого кишківника 720 грн
Ендоскопічне видалення сторонього тіла 1100 грн
168
9,0
Знайдено 15 клінік

Працюють по:

Сб Нед
1
Павло
Робили МРТ нещодавно в цьому закладі,заклад гарний,просторий чисто і до тебе відносяться гарно але на цьому всі плюси закінчуються,чекали на висновок по МРТ близько 6 годин,для себе розумію що кваліфікованих спеціалістів по опису проблеми нема в Ново,швидше за все що звязувались з іншими кваліфікованими людьми,консультація в ціну МРТ не входить,платиш 2200 суто за голе МРТ,тому так як нам потрібно було терміново робити обстеження ми робили там,клініку не рекомендую,більше ніж зовнішній облік нічого корисного для себе не побачив,на мою думку професіоналів там нема.
30 ноября '-1 г.
10
Софія
Гарна клініка професійна лікарка Ірина Богданівна ..всім рекомендую
30 ноября '-1 г.
10
Марія Володимирівна
Чисто красиво акуратно, сама найкраща клініка на мою думку.
30 ноября '-1 г.
10
Галина
добре
30 ноября '-1 г.
10
Марта
Звернулась в клініку, оскільки мій лікар туди перейшов -Диба Анжела. Я б до неї і в Тернопіль їздила☺Але задоволена умовами та ставленням персоналу. Буду і надалі туди звертатись
18 августа '18 г.
10
Оксана Дорош
ЧудовІ спеціалісти. Уважні. Професійні
18 июня '18 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,5
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
 • Кольпоскопія 420
Працює з 08:00-21:00
Сб: 09:00-19:00
Medicover
8,9
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
MEDICOVER FERTILITY, Центр репродуктології у Львові надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
 • Кольпоскопія 200
Працює з 08:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
9,2
Львів, вул. Антоновича, 102
р.Франківський
8,7
Львів вул. Дорошенко, 65
р.Галицький (Центр)
Послуги, які надає центр ДВ: огляд і консультації гінеколога, уролога, невропатолога, невролога, судинного хірурга, терапевта, мамолога, гастроентеролога, ендокринолога, дерматовенеролога; призначення обстежень та їх проведення; постановка діагнозу і призначення лікування; оцінка результатів лікування та надання консультацій з профілактики; проведення...
 • Кольпоскопія з фотофіксацією 350
Працює з 10:00-18:00
8,6
Львів вул. Генерала Чупринки, 61 (офіс 28)
р.Франківський
Приватний медичний кабінет діагностики та лікування "Панацея" розташований по вулиці Г.Чупринки. У спеціалізованому кабінеті надається такий перелік послуг: консультація гінеколога, кольпоскопія, медикаментозний аборт, лікування безпліддя, гінекологічних захворювань запального і інфекційного характеру, розладів гормонального фону, УЗД всіх внутрішніх...
 • Кольпоскопія 400
Працює з 13:00-18:00
8,6
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
Працює з 09:00-18:00
Сб: 09:00-14:00
8,6
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
 • Кольпоскопія 300
Працює з 09:00-17:00
Сб: 10:00-14:00
8,5
Львів вул. Зубрівська, 21
р.Сихівський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Зубрівській займається лікуванням пацієнтів за різними напрямками. Клініка входить до складу розвиненої мережі медичних закладів, які працюють за високими світовими стандартами. У медичному центрі працюють лікарі вищої, першої та другої категорій.
 • Гастроскопія (з місцевою анастезією) 790
 • Колоноскопія (з місцевою анастезією) 1 180
 • Ректороманоскопія 290
 • Вимірювання рівня кислотності шлунку 350
 • Гастроскопія+ Вимірювання рівня кислотності шлунку 1 090
 • Гастроскопія+ вимірювання кислотності шлунку+ загальний наркоз 2 790
 • Гастроскопія + загальний наркоз 2 490
Працює з 08:00-20:00
Сб: 08:00-20:00 Нд: 11:00-16:00
8,6
Львів, пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
8,5
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії "Ніка і К" пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування...
 • Кольпоскопія 250
Працює з 10:00-20:00
Сб: 10:00-18:00
8,3
Львів вул. Огієнка, 5
р.Галицький (Центр)
Чиж Лілія Борисівна лікар вищої категорії. Спеціалізується на ендоскопії гортані та трахео-бронхіального дерева, бронхології. Займається проблемами довготривалого кашлю, субатрофії слизової оболонки, санацією трахео-бронхіального дерева, діагностикою різних захворювань трахео-бронхіального дерева.
 • Відеобронхоскопія діагностична із збереженням результатів на відеоносіях 773
 • Відеобронхоскопія лікувальна (санаційна) 956
 • Фібробронхоскопія лікувальна 747
 • Відеобронхоскопія в стані медикаментозного сну 1 169
 • Відеобронхоскопія через трахеостому 670
 • Інтубація за допомогою бронхоскопа 1 026
 • Діагностична пряма ларингоскопія із збереженням результатів на відеоносіях 400
Працює з 09:00-17:00
7,3
Львів вул. Зигзаг, 5
р.Франківський
Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р. Головне завдання медзакладу - допомогу пацієнтам в області сексуального здоров'я та репродуктивної медицини. Фахівці центру отримали підготовку в закордонних клініках.
 • Кольпоскопія 180
Працює з 09:00-18:00