Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Ендоскопія у Львові

Ендоскопічне дослідження шлунково-кишкового тракту — це високоточний, інформативний, безпечний метод діагностики, який дозволяє за допомогою ендоскопа проникнути в порожнисті органи і надати детальну інформацію лікаря про ознаки захворювання. Ендоскоп оснащений маленькою камерою, що дозволяє прицільно оглянути необхідні області. Ендоскопічна хірургія — перспективний напрямок в медицині. Вважається одним із найбільш сприятливих, малотравматичних втручань. Ендоскопія шлунково-кишкового тракту використовується з діагностичною і лікувальною метою. Як дослідження, так і операцію вдається провести з мінімальними втратами крові, без масштабних розрізів, тим самим полегшивши протягом післяопераційного періоду, попередивши розвиток ускладнень. Ендоскоп — досить мініатюрний і тонкий оптичний прилад. Сучасна ендоскопія проводиться шляхом введення апарату через ротову порожнину або анальний отвір. У результаті цього ендоскопічна діагностика дає можливість досліджувати слизову оболонку травного тракту, виявити додаткові новоутворення (пухлина, поліп, дивертикул), встановити причину кровотечі.

Поява волоконно-оптичних систем дозволила обладнати всі види ендоскопів надійним джерелом освітлення, що значно збільшило можливості ендоскопії, після чого вона з допоміжних методів обстеження перейшла в основний розділ функціональної діагностики. Ендоскопічне дослідження шлунка дозволяє визначити стан стравоходу, шлунка, ДПК. Дослідження показано для:

 • встановлення локалізації, поширеності патологічного вогнища;
 • підтвердження діагнозу, передбачуваного на підставі клінічної симптоматики;
 • висічення шматочка тканини для виконання гістологічного аналізу;
 • візуалізації пухлинного новоутворення;
 • визначення причини і ступеня стенозу.

Ендоскопія шлунка також використовується з метою контролю над динамікою лікування консервативним або хірургічним методом. Обстеження проводиться перед операцією для встановлення обсягу хірургічного втручання та в післяопераційному періоді для оцінки ефективності проведеного лікування. Із лікувальною метою ендоскопія стравоходу, шлунка здійснюється з метою видалення сторонніх елементів, поліпів, зупинки кровотечі, введення медикаментів. До протипоказань слід віднести шокові стани, гостру фазу інфаркту міокарда, інсульту, неконтрольовані психічні розлади, епілепсію, загострення астми, важкі коагулопатії. Якщо планується ендоскопія товстої кишки, дослідження протипоказано при підозрі на кишкову перфорацію.

Ендоскопія кишечника: показання

В гастроентерології, хірургії, онкології ендоскопія кишечника призначається:

 • при підозрі на кровотечі з виразкових дефектів слизової оболонки;
 • для візуалізації додаткових утворень, наприклад, дивертикулів, поліпів, пухлинних вогнищ доброякісного або злоякісного походження;
 • при наявності больового синдрому в животі, домішок крові, слизу в калі, хронічної кишкової дисфункції (діарея, запор);
 • для діагностики виразкового коліту, хвороби Крона;
 • для виявлення причини анемії, втрати маси тіла;
 • з метою проведення біопсії уражених зон.

Ендоскопія кишечника має кілька видів:

 • колоноскопія —для огляду всього товстого відділу;
 • ректосігмоідоскопія — дозволяє обстежити прямий, сигмовидний відділи;
 • ректоскопія — ендоскопія прямої кишки;
 • капсульний вид — дає можливість оглянути тонкий відділ після перорального введення капсули з камерою в травний тракт.

Щоб ендоскопічне обстеження вийшло інформативним, необхідно за кілька днів до діагностики відмовитися від продуктів, що підвищують газоутворення в кишечнику. Напередодні процедури слід очистити кишечник Фортрансом або за допомогою клізм. Якщо кишечник не очиститься в повній мірі, вдасться лише ендоскопія прямої кишки, так як відсутня подальша прохідність кишечника через калові маси. У деяких випадках діагностика проводиться під загальним наркозом із використанням гіпнотичних засобів.

Інтубація за допомогою бронхоскопа 1026 грн
Діагностична пряма ларингоскопія із збереженням результатів на відеоносіях 400 грн
Взяття матеріалу на гістологічне дослідження методом щіпкової біопсії одноразовим інструментом 1107 грн
Взяття матеріалу на гістологічне дослідження з використанням багаторазового інструмента 380 грн
Місцева анестезія 100 грн
Біопсія (забір+гістологічне дослідження) 950 грн
Поліпектомія дрібних поліпів товстого кишківника 3000 грн
Гнучка ректосигмоскопія 1550 грн
Запис відео на диск 100 грн
Ректоскопія 500 грн
413
9,0
Знайдено 26 клінік

Працюють по:

Сб Нед
9
Анатолій
Не так давно почалися болі у шлунку, всі до кого звертався розводили руками. мовляв чи купу аналізів і досліджень робити, чи хто зна. Прийшов сюди, треба було одразу так вчинить... Обстежили, сказали чітко що зробити, скільки то все коштуватиме і що воно дасть. І дійсно, поставили діагноз, вже через пару днів після початку лікування стало легше.
30 ноября '20 г.
9
Оксана
Чудовий медцентр, діяльність якого скерована на безпеку й комфорт пацієнтів. Користуюся послугами центру вже близько 5 років. І жодного разу не розчарувалася  ані щодо ввічливості консультантів, які уважно вислухають побажання пацієнта і запропонують найоптимальніші варіанти щодо запису до лікаря, ані щодо кваліфікації лікарів. Зокрема, неодноразово зверталася до гінеколога Ревти Л. В., ендокринолога Олексюк А. Г. Саме їм завдячую вирішенням своєї проблеми зі здоров'ям. Уважність, індивідуальний підхід до пацієнта, людяність, професіоналізм, - принципи, які вирізняють медцентр Оксфод-медікал з-поміж інших клінік.
30 ноября '-1 г.
10
Оксана
Доброго дня. Галина Миколаївна,досвідчений,кваліфікований лікар гінекол,фахівець своєї справи!Велике дякую їй.
30 ноября '-1 г.
10
Ірина
Марина Ярославівна, дуже хороший спеціаліст у своїй справі, та просто хороша людина! Надзвичайно задоволена нею як лікарем, дуже вміло знаходить підхід до кожного. Вже більше 2х років як я ходжу тільки до неї на прийом. Рекомендую, і я впевнена ви не пожалієте! Вона спеціаліст своєї справи!!!
30 ноября '-1 г.
9
Марина
Чіткий підхід до роботи, приємний та ввічливий. Чітко дав усі рекомендації по лікуванню, детально пояснив кожен крок. Враження позитивні.
30 ноября '-1 г.
10
Ольга
Дякую вам за довгоочікувану вагітність!!!
30 ноября '-1 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
10
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
"Оксфорд Медікал" на Чорновола належить до всеукраїнської мережі багатопрофільних медичних закладів. Головні переваги медичного центру: висока кваліфікація лікарів, сучасне обладнання, зручне розташування, доступні ціни.
 • Гастродуоденоскопія з місцевим знечуленням 980
 • Гастродуоденоскопія з місцевим знечуленням 980
 • Helicobacter pylori шлунку 630
 • РН-метрія шлунку 400
Працює з 08:00-20:00
Сб: 08:00-20:00 Нд: 11:00-16:00
Спеціалізовані дитячі поліклініки ВЕСЕЛКА
9,1
Львів пр. Червоної Калини, 68
р.Сихівський
Приватна дитяча поліклініка "Веселка" на Червоній Калині — це медичний заклад, робота якого має лікувально-діагностичний напрямок, з наданням кваліфікованої допомоги, як дорослим пацієнтам, так і дітям. У поліклініці працюють досвідчені фахівці, які регулярно підвищують свій рівень знань, навчаються новим методикам та технологіям, що в комплексі дає...
 • Езофагогастродуоденоскопія (ЕГДС) 900
 • Внутрішньошлункова ендоскопічна pH-метрія 450
 • Контрольна езофагогастродуоденоскопія (ЕГДСк) 750
 • Ендоскопічне видалення стороннього тіла з шлунково-кишкового каналу (при езофагогастродуоденоскопії) 2 500
 • Біопсія (забір матеріалу для патогістологічного дослідження) під час ендоскопії з патоморфологічним дослідженням 900
 • Біопсія (забір матеріалу для патогістологічного дослідження) під час ендоскопії без патоморфологічного дослідження 600
 • Біоптат шлунку на helicobacter pylori (1 контейнер) 360
Працює з 08:00-20:00
Сб: 08:00-20:00 Нд: 09:00-20:00
9,1
Львів, Новояворівськ, вул. Шептицкого, 3
р.Сихівський
8,5
Львів вул. Драгана, 4 Б
р.Сихівський
Більше 25 років медцентр Біомед пропонує послуги в області профілактики, обстеження і лікування різних хвороб методами неінвазивної медицини.
 • Відеогастроскопія 1 100
 • Колоноскопія (з місцевою анестезією) 1 900
 • Колоноскопія (з забором біопсії, без вартості аналізу) 2 200
 • Забір біопсії 300
Працює з 08:00-20:00
Сб: 08:00-18:00
8,5
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні)
р.Галицький (Центр)
Відкриття Клініки "UROSVIT" (Уросвіт) відбулося в 2010 році. За минулий період напрацьований величезний досвід в області дроблення каменів з використанням ультрасучасного апарату для дистанційної літотрипсії (фірма Дорньє). Спеціалізований центр надає такі послуги: проведення дистанційної ударно-хвильової літотрипсії, ультразвукові дослідження, лабораторна...
 • Кольпоскопія із заключенням 600
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-18:00 Нд: 11:00-17:00
8,4
Акції
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
 • Кольпоскопія 350
Працює з 09:00-17:00
Сб: 10:00-14:00
8,4
Львів вул. Караджича, 29 Б
р.Залізничний
Дельта Мед — це сучасний медичний центр, що розташувався в самому центрі Львова. Основна перевага клініки — це передове обладнання, що дозволяє проводити надточну діагностику в стислі терміни. За рахунок високої ефективності діагностичних заходів, фахівці призначають правильне лікування, яке допомагає досягти позитивного результату. Діагностика та лікування...
 • Кольпоскопія 400
 • Езофагогастродуоденоскопія 1 500
 • Езофагогастродуоденоскопія з медичним сном 2 500
 • Колоноскопія 2 300
 • Колоноскопія з медичним сном 3 600
 • Гістероскопія от 3 900
 • Ректоскопія 500
Працює з 08:00-20:00
Сб: 10:00-17:00
8,3
Львів вул. Погулянка, 6
р.Личаківський
Медичний центр "Вік здоров’я" – це сучасний медичний центрі, в якому завдяки висококваліфікованим спеціалістам, новітньому обладнанню медична допомога надається якісно, оперативно та професійно. Пацієнти отримують невідкладну, амбулаторну, хірургічну, спеціалізовану допомогу, оперативні втручання та діагностичні обстеження.
 • Кольпоскопія 350
 • Відеогастроскопія 1 200
 • Відеоколоноскопія 1 900
 • Місцева анестезія 100
 • Біопсія (забір+гістологічне дослідження) 950
 • Поліпектомія дрібних поліпів товстого кишківника 3 000
 • Гнучка ректосигмоскопія 1 550
Працює з 09:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
8,3
Львів вул. Озаркевича, 4
р.Галицький (Центр)
Унікальний і єдиний в Україні багатопрофільний Шпиталь надає послуги за напрямками гінекологія, дерматологія, кардіологія, терапія, отоларингологія, неврологія, травматологія, урологія, УЗД діагностика, ендоскопія.
 • Кольпоскопія 300
 • Езофагогастродуоденоскопія 1 000
 • Езофагогастродуоденоскопія (повторна) 950
 • Колоноскопія 900
 • Консультація ендоскопіста 450
Працює з 08:00-20:00
Сб: 09:00-15:00 Нд: 09:00-15:00
8,2
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії "Ніка і К" пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування...
 • Кольпоскопія 250
Працює з 10:00-20:00
Сб: 10:00-18:00 Нд: 11:00-18:00
8,2
Львів вул. Огієнка, 5
р.Галицький (Центр)
Чиж Лілія Борисівна лікар вищої категорії. Спеціалізується на ендоскопії гортані та трахео-бронхіального дерева, бронхології. Займається проблемами довготривалого кашлю, субатрофії слизової оболонки, санацією трахео-бронхіального дерева, діагностикою різних захворювань трахео-бронхіального дерева.
 • Відеобронхоскопія діагностична із збереженням результатів на відеоносіях 877
 • Відеобронхоскопія лікувальна (санаційна) 956
 • Фібробронхоскопія лікувальна 986
 • Відеобронхоскопія в стані медикаментозного сну 2 000
 • Відеобронхоскопія через трахеостому 670
 • Інтубація за допомогою бронхоскопа 1 026
 • Діагностична пряма ларингоскопія із збереженням результатів на відеоносіях 400
Працює з 09:00-17:00