Івасівка Христина Петрівна

Отоларинголог
лікар першої категорії
Викликати лікаря додому
Займається лікуванням дітей с ЛОР-захворюваннями, проводить профельні лікувальні процедури, маніпуляції. Використовую інструментальну діагностику. Регулярно відвідує міжнародні наукові та практичні конференціі.

Настя
Мне кажется заболевания горла – это наше проклятие. У ребенка постоянно воспаляется горло, даже если заболела незначительно. Уже честно, устала от этого. Долго искала нормального специалиста, и познакомилась с Кристиной Петровной. Довольна как слон! Ее назначения работают на ура, теперь можно не бояться за обострения типичных ОРВИ.
Володимир
Мав проблеми з горлом кілька років, і не міг їх виправити. Христина Петрівна мені призначила курс лікування. Пройшло досить багато часу після процедур, а результатами не можу нарадуватись. Навколо усі хворіють і вдома і на роботі, а мені хоч би що. Мій низький уклін Вам!!!

• 2009 р. — ЛНМУ ім. Данила Галицького.

• Щорічні світові та європейські ЛОР-конгреси.
  • Магістерська робота на тему: «Функціональні розлади голосу у людей голосомовних професій».
  • Працюю над кандидатською дисертацією «Морфологічні зміни у тканинах гортані під впливом опіоїду».