Івасівка Христина Петрівна

лікар першої категорії
Консультація 220 грн.
Викликати додому
Дитячий лікар
Займається лікуванням дітей с ЛОР-захворюваннями, проводить профельні лікувальні процедури, маніпуляції. Використовую інструментальну діагностику. Регулярно відвідує міжнародні наукові та практичні конференціі.
Записатися на прийом

або звертайтеся за телефоном:

Графік роботи фахівця: Час роботи фахівця:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед

25 ЛЮТ

Ср

26 ЛЮТ

Лікар працює в клініці:
Львів вул. Є. Озаркевича 4 р.Галицький (Центр)

Відгуки пацієнтів

Настя
20 января '20р.
Мне кажется заболевания горла – это наше проклятие. У ребенка постоянно воспаляется горло, даже если заболела незначительно. Уже честно, устала от этого. Долго искала нормального специалиста, и познакомилась с Кристиной Петровной. Довольна как слон! Ее назначения работают на ура, теперь можно не бояться за обострения типичных ОРВИ.
Володимир
10 февраля '20р.
Мав проблеми з горлом кілька років, і не міг їх виправити. Христина Петрівна мені призначила курс лікування. Пройшло досить багато часу після процедур, а результатами не можу нарадуватись. Навколо усі хворіють і вдома і на роботі, а мені хоч би що. Мій низький уклін Вам!!!
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• 2009 р. — ЛНМУ ім. Данила Галицького.

Участь в асоціаціях

• Щорічні світові та європейські ЛОР-конгреси.
  • Магістерська робота на тему: «Функціональні розлади голосу у людей голосомовних професій».
  • Працюю над кандидатською дисертацією «Морфологічні зміни у тканинах гортані під впливом опіоїду».