Кардіотокографія (КТГ) у Львові

Автоматизована кардіотокографія плоду під час вагітності - це найточніша, інформативна методика діагностики, що включає інтранатальний і антенатальний метод обстеження із записом кардіотокограми. Мета процедури - визначення стану здоров'я майбутньої дитини на підставі характеристики серцевих скорочень. У разі виявлення порушень внутрішньоутробного розвитку немовляти, лікарі отримують можливість своєчасно госпіталізувати вагітну жінку, контролювати вагітність і розродження, рекомендують найбільш безпечний спосіб пологів.

Кардіотокографію призначають не раніше 32 тижнів вагітності, третій триместр розвитку плоду виявляє зв'язок між його серцебиттям і станом життєво важливих функцій. Обстеження необхідно, якщо мати страждає хронічними захворюваннями, такими, як гіпертонія, хвороби ендокринної і кровоносної системи, серцева недостатність, анемія. Вагітність викликає побоювання лікаря, якщо в анамнезі є недоношена вагітність, були викидні і аборти. Плід досліджують при резус-конфлікті батьків, якщо діагностовано багатоплідність, порушення кількості навколоплідних вод, зародок недостатньо розвивається, порушено кровопостачання плаценти.

Зону дослідження змащують безбарвним гелем, що забезпечує легкість руху УЗД-датчика. КТГ абсолютно нешкідливо, ультразвук не містить іонізуючого випромінювання, як рентген, протипоказаний в подібних випадках.

на передній стінці живота майбутньої мами (в напівсидячому положенні, або лежачи на боці, щоб не здавлювати крупну кровоносну вену збільшеною маткою) розміщують ультразвукові датчики, заздалегідь визначивши зону, де найкращим чином прослуховується ритм скорочень серця плоду. Обстеження триває досить довго, годину - півтори, так як малюк може заснути і показники його серцевої діяльності зміняться. Лікар-гінеколог аналізує отриману токограму за допомогою спеціальних комп'ютерних програм, і робить висновок про стан здоров'я завдяки розшифровці отриманих показників КТГ

Як підготуватися до процедури, порекомендує акушер-гінеколог на попередній консультації.

Кардіотокограма плоду 350 грн
Кардіотокограма двійні 400 - 550 грн
Кардіотокограма плода 400 грн
Знайдено 4 клініки

Працюють по:

Сб
Стояла на обліку у лікаря гінеколога Марчук Наталії Юріївни. Лікар постійно була на звязку, відповідала на усі мої питання. Дуже задоволена, що саме до неї звернулась.
Роман
Проходжу щорічний огляд у Копця Романа вже десь 4 роки. Хороший спеціаліст, один з найкращих у Львові. Однозначно рекомендую.
Марія
дуже класна європейська клініка
Лариса
Чудова клініка, привітний і кваліфікований персонал. Особлива подяка лікарям Галишич Н.М. і Коцюбській І.Ю. Хочеться побажати клініці успіхів і процвітання,нехай Ваш персонал і надалі дарує усім радість материнства.
Людмила
Дуже хороша клініка і ввічливий персонал. Окрема дяка і подяка Чегринець Наталії Олександрівні. Завдяки її професіалізму в мене народився чудовий синочок. Дякую!
Євген
Звернулись до клініки через гарні відгуки, які нажаль себе не виправдали. Жодного разу лікар не прийшов вчасно, затримка на 10-15 хвилин - це нормально. Але останнього разу окрім їх "фірмової затримки" замість мене взяли іншого пацієнта і розібрали з ним мої аналізи, на зауваження, що це не той пацієнт реакції не було помічено. Виникає логічне запитання: якщо бардак виникає вже на цьому рівні, то як клініка працює з більш складними операціями? Висновок: якщо ви очікуєте якісного і своєчасного сервісу, то мабуть краще звернутись в іншу клініку, що ми власне і зробили.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
8,9
Львів вул. Щирецька, 36
р.Залізничний
Клініка "Паренс Україна" являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
  • Кардіотокографія (КТГ) 300
Працює з 08:30-19:00
Medicover
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
MEDICOVER FERTILITY, Центр репродуктології у Львові надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
  • Кардіотокограма плоду 350
  • Кардіотокограма двійні 400
Працює з 09:00-20:00
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
  • Кардіотокографія (КТГ) от 500
Працює з 09:00-18:00