Кардіотокографія (КТГ) у Львові

Автоматизована кардіотокографія плоду під час вагітності - це найточніша, інформативна методика діагностики, що включає інтранатальний і антенатальний метод обстеження із записом кардіотокограми. Мета процедури - визначення стану здоров'я майбутньої дитини на підставі характеристики серцевих скорочень. У разі виявлення порушень внутрішньоутробного розвитку немовляти, лікарі отримують можливість своєчасно госпіталізувати вагітну жінку, контролювати вагітність і розродження, рекомендують найбільш безпечний спосіб пологів.

Кардіотокографію призначають не раніше 32 тижнів вагітності, третій триместр розвитку плоду виявляє зв'язок між його серцебиттям і станом життєво важливих функцій. Обстеження необхідно, якщо мати страждає хронічними захворюваннями, такими, як гіпертонія, хвороби ендокринної і кровоносної системи, серцева недостатність, анемія. Вагітність викликає побоювання лікаря, якщо в анамнезі є недоношена вагітність, були викидні і аборти. Плід досліджують при резус-конфлікті батьків, якщо діагностовано багатоплідність, порушення кількості навколоплідних вод, зародок недостатньо розвивається, порушено кровопостачання плаценти.

Зону дослідження змащують безбарвним гелем, що забезпечує легкість руху УЗД-датчика. КТГ абсолютно нешкідливо, ультразвук не містить іонізуючого випромінювання, як рентген, протипоказаний в подібних випадках.

на передній стінці живота майбутньої мами (в напівсидячому положенні, або лежачи на боці, щоб не здавлювати крупну кровоносну вену збільшеною маткою) розміщують ультразвукові датчики, заздалегідь визначивши зону, де найкращим чином прослуховується ритм скорочень серця плоду. Обстеження триває досить довго, годину - півтори, так як малюк може заснути і показники його серцевої діяльності зміняться. Лікар-гінеколог аналізує отриману токограму за допомогою спеціальних комп'ютерних програм, і робить висновок про стан здоров'я завдяки розшифровці отриманих показників КТГ

Як підготуватися до процедури, порекомендує акушер-гінеколог на попередній консультації.

Кардіотокограма плоду 350 грн
Кардіотокограма двійні 400 грн
Кардіотокограма плода 350 грн
Знайдено 4 клініки

Працюють по:

Сб
Дуже задоволена обслуговування. Велике спасибі лікарю узедисту Созоник А. В. за детальні пояснення, почуття гумору, неспішність та уважність. Бажаю процвітання клініці.
Людмила
Дуже хороша клініка. Вічливий персонал, а лікар Жемела Наталя Ігорівна це спеціаліст вищої категорії добра чуйна людина яка поглинається повністю у вашу проблему, і завжди рада допомогти. Раджу до неї звертатись результат обов'язково вас порадує!!!!!
Хриситина
Жемела Наталія Ігорівна чудовий і приємний лікар насправді вона дійсно спеціаліст, все тактовно пояснює, не призначає зайвих ліків, завжди відповідає на дзвінки і передзвонює. Лікувалась в багатьох лікарів тільки викачка грошей, і нарешті знайшла свого лікаря який дійсно переживає і хоче допомогти. Раджу до неї звертатись, і ви переконаєтесь.
володимир ладим
Дуже вдячний лікарю нейрохірургу Мизак Андрію виконав свою роботу на відмінно
Віталій
Сьогодні вирішив подзвонити пані Горак Світлані по телефону з приводу додаткової консультації щодо тонзиліту і дати подальших промивань лакун, і що в результаті, після консультації я зрозумів що робити і що мені не обов.язково спішитися на промивання. Більше того, я був на промиванні в неї більше року тоиу назад, а вона згадала мене і мою ситуацію..Дуже довго розмовляли, лікар не радила того в чому була не впевнена і не ставила цілі бюджетного поповнення клініки, за це хочу виразити велику подяку пані Світлані, як на мене вона просто безцінний лікар.
Роман
Порадив товариш,як хорошого спеціаліста.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Medicover
8,9
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
MEDICOVER FERTILITY, Центр репродуктології у Львові надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
  • Кардіотокограма плоду 350
р.Франківський
8,8
Львів вул. Щирецька, 36
р.Залізничний
Клініка "Паренс Україна" являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
  • Кардіотокографія (КТГ) 250
Працює з 08:30-18:00
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
  • Кардіотокографія (КТГ) от 500
Працює з 09:00-18:00