Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Клініки анестезіології у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі анестезіологи
Послуга Ціна
Консультація анестезіолога 100 грн

Анестезіологія — розділ медицини, який займається вивченням питань загальної та місцевої анестезії. Її застосовують як засіб знеболювання певних ділянок тіла чи всього організму. Іншими словами, анестезія — позбавлення чутливості потрібних областей людського тіла для переходу у стан глибокого несвідомого сну.

Основні завдання анестезіології — забезпечення нормального стану організму, а також захист від шкідливих впливів протягом хірургічного втручання. Розвиток медицини відкриває все більше нових типів анестезії. Цей метод успішно застосовують не тільки у хірургічній практиці, але і при пологах, стоматології, неврології.

Уведення наркозу — дуже важливий етап операції. У значній мірі саме від анестезіолога залежить успішний результат операції, а також життя та здоров’я пацієнта.

Анестезія поділяється на наступні різновиди:

  • місцева;
  • загальна;
  • регіонарна;
  • седація (спинна, провідникова, епідуральна).

Дії та можливі протипоказання вищезазначених типів знеболювання пояснюють пацієнту під час підготовки до операції. Організм людини реагує на той чи інший вид наркозу дуже непередбачено, тому необхідно разом із лікарем встановити, який тип анестезії буде найбільш комфортним. Під час операції анестезіолог слідкує за функціонуванням всіх інших органів та внутрішніх систем, щоб, у випадку зміни ситуації, змінити хід протікання анестезії.

Вибрати кращі клініки Львові, де працюють кваліфіковані анестезіологи, ви можете на порталі likarni.com.

31
9,0
9,0
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
  • Консультація анестезіолога 100
Працює з 08:00-19:00
Сб: 09:00-15:00