Клініки анестезіології у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі анестезіологи
Консультація анестезіолога 100 грн

Анестезіологія — розділ медицини, який займається вивченням питань загальної та місцевої анестезії. Її застосовують як засіб знеболювання певних ділянок тіла чи всього організму. Іншими словами, анестезія — позбавлення чутливості потрібних областей людського тіла для переходу у стан глибокого несвідомого сну.

Основні завдання анестезіології — забезпечення нормального стану організму, а також захист від шкідливих впливів протягом хірургічного втручання. Розвиток медицини відкриває все більше нових типів анестезії. Цей метод успішно застосовують не тільки у хірургічній практиці, але і при пологах, стоматології, неврології.

Уведення наркозу — дуже важливий етап операції. У значній мірі саме від анестезіолога залежить успішний результат операції, а також життя та здоров’я пацієнта.

Анестезія поділяється на наступні різновиди:

• місцева;
  • загальна;
  • регіонарна;
  • седація (спинна, провідникова, епідуральна).

Дії та можливі протипоказання вищезазначених типів знеболювання пояснюють пацієнту під час підготовки до операції. Організм людини реагує на той чи інший вид наркозу дуже непередбачено, тому необхідно разом із лікарем встановити, який тип анестезії буде найбільш комфортним. Під час операції анестезіолог слідкує за функціонуванням всіх інших органів та внутрішніх систем, щоб, у випадку зміни ситуації, змінити хід протікання анестезії.

Вибрати кращі клініки Львові, де працюють кваліфіковані анестезіологи, ви можете на порталі likarni.com.

32 відгука
Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Сб
володимир ладим
Дуже вдячний лікарю нейрохірургу Мизак Андрію виконав свою роботу на відмінно
Віталій
Сьогодні вирішив подзвонити пані Горак Світлані по телефону з приводу додаткової консультації щодо тонзиліту і дати подальших промивань лакун, і що в результаті, після консультації я зрозумів що робити і що мені не обов.язково спішитися на промивання. Більше того, я був на промиванні в неї більше року тоиу назад, а вона згадала мене і мою ситуацію..Дуже довго розмовляли, лікар не радила того в чому була не впевнена і не ставила цілі бюджетного поповнення клініки, за це хочу виразити велику подяку пані Світлані, як на мене вона просто безцінний лікар.
Олена
У 2008 році при ЕКЗ (метод іксі) моїм лікарем була Кожема І.Я. Все супер. Маю двоє діток . Дякую.
Юлія
Чудова клініка та кваліфіковані лікарі!
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
  • Консультація анестезіолога 100
Працює з 08:00-19:00