АВРОРА ВРТ україно-німецький медичний центр

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

У березні 2016 був створений «Аврора ДРТ українсько-німецький медичний центр», який надає сервіс пацієнтам Дніпропетровської, Запорізької та інших областей. Клініка є спільним німецько-українським медичним центром.

Провідними фахівцями з лікування безпліддя в медичному центрі є німецькі лікарі, у яких за плечима багаторічний досвід роботи з проблемами безпліддя у чоловіків та жінок. Ми будемо раді бачити Вас на консультації репродуктолога. За результатами обстеження фахівцем буде запропонований оптимальний, саме для вас, варіант лікування.

Операційна і ембріологічна лабораторії укомплектовані найсучаснішим медичним обладнанням.

Медичний центр "Аврора ДРТ" надає широкий спектр послуг по таким напрямкам:

• Штучне запліднення методами ЕКЗ і ІКСІ.
  • Консультативне обслуговування лікарями різної спеціалізації (гінеколог, дерматолог, андролог, кардіолог, мамолог, гастроентеролог, ендокринолог, невропатолог, уролог, ендокринолог, лор)
  • Репродуктологія (боротьба з безпліддям)
  • Функціональна діагностика (УЗД, ЕКГ)
  • Застосування радіохвильової хірургії, кріодеструкції, відеокольпоскопії та інших сучасних методик дозволяє надати своєчасну допомогу на різних етапах багатьох захворювань.

АВРОРА ВРТ україно-німецький медичний центр, вартість послуг:

дивитися усі ціни

• Консультація гастроентеролога повторна 550
  • Консультація генетика (30 хв.) 750
  • Консультація генетика дитячого (30 хв.) 750
  • Медикаментозний аборт 4 000
  • Гістеросальпінгографія (прохідність маткових труб, включає консультацію лікаря) 2 500
  • Внутрішньоматкова інсемінація 5 500
  • Діагностика мікозів лампою Вуда 100
  • Дерматоскопія 200
  • Консультація дерматолог дитячий первинна 600
  • Консультація дерматолог дитячий повторна 500
  • Пакет «Жіночий репродуктивний чек-ап» включає консультацію репродуктолога, УЗД органів малого тазу, УЗД молочних залоз, лабораторні дослідження ( АМГ, ФСГ, ТТГ, Пролактин, цитологію) 3 275
  • Пакет «Гінекологія» включає: консультацію гінеколога з оглядом, мазок на онкоцитологію,УЗД органів малого тазу 1 250
  • Пакет «Гінекологія ПЛЮС» включає: консультацію гінеколога з оглядом, мазок на онкоцитологію та флору,УЗД органів малого тазу 1 500
  • Пакет «ЛІТО» включає: консультацію гінеколога з оглядом, мазок на онкоцитологію, УЗД молочних залоз, УЗД органів малого тазу 1 650
  • Пакет «Онкопрофогляд оптимальний» включає: консультацію гінеколога з оглядом, мазок на онкоцитологію, УЗД органів малого тазу, відеокольпоскопію, УЗД молочних залоз, УЗД щитоподібної залози 2 400
  • Пакет «Онкопрофогляд стандарт» влючає: консультацію гінеколога з оглядом, мазок на онкоцитологію, УЗД органів малого тазу, відеокольпоскопію 1 650
  • Пакет "АНДРОЛОГІЯ» включає: спермограму, MAR - тест, ДНК-фрагментацію сперматозоїдів, HBA-test, ТРУЗД, УЗД органів мошонки 6 285
  • Пакет «Здорова простата» включає: 8 процедур масажу предміхурової залози тривалістю до 30 хв. кожний, свічки для лікування 2 500
  • Пакет «Здорове серце» включає: консультацію кардіолога, ехокардіографію (УЗД серця) і електрокардіограму з розшифровкою лікаря (ЕКГ) 1 125
  • Консультація інфекціоніста первинна 700
  • Консультація репродуктолога 650
  • Каріотипування 2 800
  • МАР-тест 585
  • HBA-test 2 400
  • Програма ЕКЗ (ектракорпорального запліднення) методом ICSI (ІКСІ) у природньому циклі або у циклі стимуляції суперовуляції протягом одного циклу 51 420
  • Програма донації 10 ооцитів 123 500

Бойко Катерина Дмитрівна
Комфортна обстановка , приємний спеціаліст
Крістіна
26 квітня '23р.
Хочу сказати величезне спасибі Белінській Ірині Валеріївні та Джичонаія Тамарі Гуліверівні за те, що з особливим розумінням поставилися до моєї проблеми і, не зважаючи на свій вихідний день, відгукнулися і не відмовили у допомозі. Після огляду та УЗД (яке можна зробити одразу в клініці) я отримала докладні відповіді на всі свої запитання. Прийомом та фахівцями Белінською І.В. та Джичонаія Т.Г. залишилася дуже задоволена. Бажаю Клініці та персоналу подальшого процвітання!
Я рожала в 2016 году в больнице им. Мечникова. Благодаря Виктории Степановне и акушеру Наташе родила доченьку 4700!!! сама, благополучно. Разрывов было довольно много, ео она очень хорошо наложила швы, ни обвисаний, ни дискомфорта, ни рубцов. Благодаря профессионализму доктора доченька родилась абсолютно здоровой. И даже на осмотре в 1 мес невролог сказала Вы после родов вышли победителями) Спасибо ей большое
Вася
Доктор ввічлива! Уважно нас вислухала, зрозуміла нашу проблему. Налагодила контакт з дитиною. Обстежила, призначила ефективне лікування, то що не було зроблено іншими лікарями. Нас все влаштувало. Почуваємо зараз себе значно краще.
Вже до цього лікаря ходила, спочатку себе лікувала, а тепер з дитиною потрапили до неї. Відмінний фахівець, проконсультувала, дитина не абсолютно плакала . Найкращий лікар, якого я знаю. Все сподобалося. Неодмінно прийдемо ще!
Ген
Я залишилася дуже задоволена лікарем. Попередні спеціалісти, намагалися лікувати хворе місце, замість того, щоб знайти причину виникнення болю. Надав мені всю необхідну інформацію. Дуже уважно слухає, задає питання, часу приділив достатньо.
Ярослава
Дуже хороший лікар. Якісно проконсультував з приводу проблеми у моєї дитини. У мене навіть не виникло ніяких сумнівів в доцільності проходження додаткових аналізів. Призначене лікарем лікування, вона детально пояснила. Спасибі!
Александра Дмитришина
Замечательный врач замечательный акушер-гинеколог и замечательный врач УЗИ! Благодарю Вас за всё!
Семеновы
Мені все сподобалося.
Леонид Г.
Нам сподобалося взагалі все, претензій ніяких немає. Лікар відпрацював по повній програмі, приділив увагу повністю, з усіх аспектів. Мені навіть не довелося нічого розпитувати, спеціаліст розповів нам все сам. Так що ми дуже задоволені.
Альберт
Надзвичайно толковий дитячий анестезіолог! Надання послуг на найвищому рівні. Таких спеціалістів дуже важко знайти. Анестезія була проведена бездоганно. Дитина після операції почуває себе дуже добре. Всім задоволені. Дякуємо!
Міла
Дуже чудовий лікар! Спеціаліст відповіла на всі питання, а в кінці прийому запитала чи у мене не залишилося додаткових питань. У мене їх звісно не було, адже лікар розповіла все що модна було. Цим дуже сподобалась. Лікування допомогло. Дякую!
Татьяна Т.
Лікар мені дуже сподобався, кваліфікована, саме таким має бути дитячий лікар. Відповідала на всі питання, видно, що з великим багажем знань. Наступного разу будемо тільки до неї звертатися. рекомендуємо усім знайомим та бльзьким.
Толя
Лікар компетентний, уважний, підтвердив діагноз, який мені поставили за кордоном. Все роз'яснив, з приводу моєї проблеми. Запропонував лікування, яке виявилося в рази дешевше ніж за кордоном. Воно мені допомогло. Спеціаліста рекомендую!
Лікар сподобалась, дуже добре розуміється у своїй галузі. Висококваліфікований спеціаліст свого фаху. Дуже приємна у спілкуванні, все детально розповідає. Лікування ефективне, та швидко допомогло. Усім дуже задоволені. Дякую!
Лікар, дуже добре оглянув і вислухав всю історію протікання захворювання! Він подивився знімки і перевірив колінний суглоб. З усіх можливих варіантів, він озвучив дійсно хороший вихід із ситуації. Я, дуже щаслива, що потрапила до нього.
Любов
Найщиріші слова подяки за те, що був правильно поставлений діагноз, професійне консультування та лікування. Все чітко і ясно, почуваюся добре! Побільше б таких лікарів! Безперечно буду рекомендувати усім близьким, друзям та знайомим!
Валерия В.
Божественний лікар, і як людина, без перебільшень. За 7 років перший доктор, який взагалі знайшов причину проблеми моєї дитини. Навіть подумати не могла, що причина в цьому. Всі лікарі твердили з точністю, навпаки. Дай Бог здоров'я та наснаги!
Очень хороший,внимательный и толковый специалист
08.04.2017
Лікар сподобався, все докладно розповіла і призначила аналізи. Швидко налагодила контакт з дитиною, в грайливій формі обстежила її. Нам все надзвичайно сподобалось. Після отримання результатів дослідження, грамотно розписала лікування.
Мар‘яна
Шикарний фахівець. Моя дитина потребувала оперативного втручання, постало питання у виборі анестезіолога, так як хірурга знайшли. Знайомі порадили цього спеціаліста. Досвідчений та професійний лікар. Все на найвищому рівні! Дякую!
Сніжана
Залишився задоволений прийом у Антона Андрійовича. Про лікаря тільки хороше можу сказати. Все що потрібно сказав та все пояснив. Дякую йому за допомогу та лікування. Безперечно лікаря рекомендую та у майбутньому буду звертатися сам.
Людмила С.
Нам все сподобалося, чуйний лікар. Ми записалися на повторний прийом, після здачі аналізів. Будемо і далі співпрацювати з доктором. Таких професіоналів одиниці. Рекомендую!
Юліанна
Доктор вислухав мою проблему, не намагався нав'язувати зайві ліки і послуги, все тільки по справі. Проконсультував як краще діяти, що лікування швидше допомогло. Все було на високому рівні. Спеціаліста однозначно рекомендую.
Дуже добре пояснила проблему і як з нею боротися. Чітко розповіла про кожен препарат, який вона призначила і як він буде діяти на захворювання. Прийомом залишилася дуже задоволена. Прийду на повторну консультацію. Рекомендую всім!
General G
Лікар дуже хороший, все вислухав, поставила діагноз. У нього індивідуальний підхід до дитини. Зараз проходимо лікування, в даний момент допомагає. Все дуже сподобалося! Таких спеціалістів дуже важко знайти в нашій країні. Дякуємо!
Кристина
Девочки, очень рекомендую! Обаятельный, приветственный персонал, профессиональная работа!
Благодаря Светлане Рифкатьевне родился замечательный мальчик. До обращения к ней 7 лет бесполезной беготни по другим врачам. Врач от Бога и замечательный специалист. Тогда работала в 9-ке.
Рита К.
Візитом до лікаря задоволена. Лікар дуже уважно поставився до проблеми моєї дитини, вислухала та провела огляд. Кваліфіковано виконала процедуру, після якої, дитина відчула поліпшення. Зараз нам значно краще.
Оля В.
Мені все сподобалося. Привітний лікар, пояснювала і розповідала все детально, особливу увагу звернула на причинах виникнення хвороби та на методах профілактики. Прийом тривав 1 годину. На всі питання, що я задавала, отримала відповідь.
Маргарита
После того как забеременела, решила обратиться к опытному гинекологу за помощью. Спасибо Светлане Владимировне за ее терпение, внимание к мелочам. Вела всю беременность, ребенок родился здоровым.
Я самая счастливая, у меня недавно родилась долгожданная дочь. Хочу поблагодарить Божко Викторию, которая вела беременность и контролировала роды. Она действительно заслуживает уважение. Мы с мужем Вас не забудем.
Данный врач помог в проведении ультразвуковой диагностики. Нужно было провести осмотр груди, а точнее, молочные железы на предмет новообразований. Исследования прошли хорошо.
Хочется выразить слова благодарности Константину Викторовичу, за его помощь в лечении остеохондрозу. Спина беспокоила довольно часто, но после Вашего лечения, я пошел на поправку. Спасибо.
Благодаря Светлане Рефкатовне, на тот момент она работала в 9-ке, ее рекомендациям и подходу родились два прекрасных ребенка. Так и не сказали ей. Очень благодарна. Спасибо!!!
Анастасия
Спасибо большое за особое внимание ко мне и к моей проблеме, благодаря вашим специалистам, с первого раза получилось сделать ЭКО, мы благодарим теперь всей нашей семьей и от Полиночки Вам огромный привет.
Щербачева Е.в.
Большое спасибо врачу Шиману А.Б. ,за правильное подобранное лечение.
Олег
К Артему Борисовичу хожу каждые три месяца на ультразвуковое исследование почек. Дело в том, что у меня в почках обнаружили камни. Теперь лечусь и отслеживаю ситуацию. Операцию как-то не очень хочеться делать, надеюсь что обойдемся без таких радикальных методов.
Обращались с ребенком с непростой проблемой. Диагноз установлен сразу. Лечение помогло!
Сычёва Светлана Анатольевна
27 травня '18р.
Специалист-с большой буквы!!!!А в общем-очень внимательная,приветливая и прекрасная женщина!!!!
25 травня '18р.
Благодарю врача УЗИ Тамару Гуливеровну!Очень хороший специалист и прекрасный человек!
Забоенко Алла
11 травня '18р.
Красивая, изящная, элегантная! И при этом большая умница! Попала к ней на прием случайно и не разу об этом не пожалела. Наблюдаюсь у нее пятый год по поводу РМЖ. Хороший грамотный специалист. Заходя к ней в кабинет сразу же ощущаешь атмосферу доброжелательности, открытости и желания помочь. На любой вопрос всегда получаю понятный и обоснованный ответ. С Вами Наталья Сергеевна надежно и спокойно! Спасибо! Дай Бог Вам здоровья!
07 травня '18р.
Делала 2 скрининга во время беременности и обычное узи. Врач очень внимательная! Все рассказывает , с малышом разговаривает. Очень теплая и добрая атмосфера! Спасибо Вам! Очень рекомендую!
27 квітня '18р.
От консультации у Натальи Сергеевны остались только положительные эмоции. Приятная в общении женщина и толковый специалист. Внимательно все выслушала и объяснила. Рекомендую!
Лиза
25 квітня '18р.
Благодаря этой клинике в этом году стала мамой. Спасибо Екатерине Юрьевне и другим врачам клиники! Всегда было внимательное отношение, всё объясняли, на вопросы отвечали. Из недостатков отмечу не очень удобное расположение клиники на ж/м «Левобережный-3». Приходилось ездить через весь город, уходило много времени. Эко удовольствие недешевое. Выбирала не самую дорогую, но надёжную клинику. И оно того стоит! Смотрю на улыбку доченьки – и понимаю, что всё сделала правильно!
Очень внимательная врач,приятная в общении,остались хорошие впечатления о ней!))
Клинику выбипала по отзывам. На 1м скриннинге была у Тамары Гулировны - очень профессиональный доктор. Остались очень довольны. Спасибо вам!
30 травня '17р.
Очень благодарна Екатерине Юрьевне и Тамаре Гулливеровне за свою долгожданную беременность!!!! Несмотря на все мои проблемы со здоровьем, все-таки у меня все получилось!!!
19 травня '17р.
Золотые руки - манипуляцию провел совершенно безболезненно, хотя страхов было много:). Огромная благодарность Василию Васильевичу за рекомендованного хирурга - человека с большим сердцем и профессионала.
Андрей
05 квітня '17р.
Не знаю как правильно сформулировать отзыв, поэтому своими словами: спасибо всем! (и приглашаем всех без исключения на кристины))
Надежда
Работу врача узи Киденко Ольги Владимировны оцениваю на десять баллов, внимательная, грамотная,вежливая. Центр достойного уровня.
Карина
Была на приёме у Тамары Гулливеровны, осталась очень довольна. Квалифицированный специалист терпеливо и подробно ответил на все мои вопросы. Кабинет хорошо оборудован, запись четко по времени. Очень надеюсь, что всё и останется на таком высоком уровне.
Николай
Клиника позиционирует себя как украинская с немецкими стандартами работы. В медицине я не разбираюсь, поэтому оценивать соответствие немецким стандартам не возьмусь , но в плане организации приема (в очереди не пришлось сидеть) и обслуживания (отношение персонала и самих докторов) высший уровень. Надеюсь клиника не скатится до уровня большинства частных клиник.
Спасибо Екатерине Юрьевне огромное, не зря ехали с другого города. Отношение к нам - выше всех похвал! И самое главное результат. Еще раз спасибо за нашего малыша! Е и С.
Маргарита
Большущее спасибо Пономаревой Светлане за профессиональное отношение, ее диагностическое заключение избавило меня от дополнительных обследований. В общем заболевание установили правильно, а далее уже все благополучно решилось.
Очень уважаю Наталью Сергеевну не только как опытного врача-маммолога, но и как хорошего, отзывчивого человека. Недавно у меня появилась мастопатия, так я сразу обратилась к Наталье Сергеевне за помощью.Рекомендую всем этого грамотного специалиста.
Карина
У моего внука была проблема с тазобедренными суставами. Провести точную диагностику и сделать заключение нам помогла Циркулевская Юлия Юрьевна. От правильного диагноза зависело успешное лечение. Спасибо за хорошую работу.
Игорь
Помню её по ДЦРБ, очень деньги и подарки любила, как специалист средний ...
Анастасия
Делаю постоянно у этого врача узи, очень мне нравится как она работает ( все детально рассказывает и никуда не спешит) Побольше бы таких врачей)
Врач очень толковый и внимательный, наблюдаюсь у нее уже 7 лет. Знает то, чего многие врачи с 30-летним стажем не знают. Она толковая не только, как врач, но и человек очень отзывчивый и внимательный. Это тот врач, к которому идешь и всегда на свои вопросы и переживания получишь корректный и правильный ответ. Назначает лечение только по факту, не выдумывает вокруг да около. А самое главное все диагнозы и лечение к ним назначает правильное! Рекомендую именно к ней идти.
Егор
Неловко было обращаться с такой интимной проблемой, но врач успокоил, отнесся профессионально, назначил верное лечение. Рекомендую
Несколько раз проводила мне разные процедуры - всегда компетентна, аккуратная, видно, что знает что делает. Обращается с пациентами не "сухо", подбадривает и все объясняет
Мила
После консультации остались только приятные впечатления. Врач отзывчивая - отвечает на все вопросы подробно и доступно
Вероника
Уже несколько лет по всем вопросам гинекологического характера обращаюсь только к ней - очень рада, что нашла этого специалиста. Рекомендую другим в обязательном порядке!
Рита
Серьезный и грамотный врач. Знает что делает. Рекомендую.
Очень благодарна Екатерине Юрьевне за свою дочечку! Именно она помогла мне забеременеть. Врач очень грамотная, приятная в общении. Ответственно относилась к моему лечению.
Надежда
Припоминаю, попала на прием к Наталье. По ее назначению маммографию проходила, потом наблюдалась у нее. Считаю, что она хороший врач.
Диагностика быстрая и качественная, врач сразу выдает результаты на руки.
Лариса
Светлана с первой консультации показалась мне грамотным специалистом и приятным в общении человеком.
Советую обращаться к этому специалисту. Все делает качественно
Была на УЗИ во время беременности. Осталась довольна качеством услуг.
Алина
Недорого, но профессионально!
Карина
Врач мне очень понравилась. Все делает качественно.
Марианна
Отличный доктор! Спасибо за быструю и качественную диагностику.
Иван
Водил сына на УЗИ, ребенок не плакал и вел себя спокойно
Иван Валентинович — очень компетентный доктор, умеет найти подход к пациенту.
Любовь
Хороший врач, помогала неоднократно
Антонина
Выражаю огромную благодарность Екатерине Юрьевне. Благодаря ей я стала мамой и обрела смысл жизни
Проходила обследование у Натальи Сергеевны по назначению лечащего врача. Осталась довольна.
Аня
Вчера была на приеме у Екатерины Юрьевны. Осталась довольна первичным осмотром. Я пришла по записи. Даже не ждала, пока меня примет врач. Как только пришла, ей сообщили, что я уже здесь, и она тут же позвала меня в кабинет. Врач очень внимательно изучила мою историю болезни. Внимательно проводила осмотр и на кресле, и во время УЗИ. Не торопилась, не высказывала своих предположений по поводу меня и моего состояния здоровья. Не озвучивала свои мысли по поводу моего диагноза. Для кого-то это, может быть и нормальное явление, но я уже столько наслушалась разного, что мне было приятно, что доктор не озвучивала свою личную оценку по поводу меня и моего положения дел. Удивило, что врач не настаивала на сдаче анализов и мазков при первичном осмотре. Сказала, что если по деньгам мне удобнее это сделать в следующий раз, она это сделает. Также было приятно, что на понятном мне языке она давала ответы на все мои вопросы. Даже рисовала на листочке картинку ручкой, чтобы мне было более понятно :) Первичный осмотр у врача длился 1 час 15 минут. Впервые такое внимание к моей персоне со стороны врача во время первой встречи. Получила на руки подробное описание результатов осмотра и направление на анализы. Кстати, врач не настаивала, чтобы я сдавала анализы именно в их клинике. Это приятно удивило. Стоит также отметить, что кабинеты чистые. С собой ничего не нужно было брать для осмотра - бахилы выдали на входе, пеленку, перчатки и инструменты врач использовала одноразовые. Так и должно быть, но после госполиклиник это порадовало. На ресепшене медсестры приятные. Также внимательно выслушивают и отвечают на вопросы. Один недостаток – мне не дали чек после оплаты за прием. Посмотрим, что будет дальше. Но первичным приемом я довольна. Кстати, и личное впечатление о Екатерине Юрьевне пока позитивное. Почему пишу "пока", потому что имею негативный опыт общения с врачами. Часто именно отношение врача побуждало меня оставить дальнейшее лечение. Поэтому тут пока довольна.
Арина
Замечательный врач!!!! Хожу только к ней и всем рекомендую. Профессионал своего дела.
Игорь
Спасибо за оперативность!
Нина
Если направляют на УЗИ, я стараюсь записаться к Татьяне Николаевне. Уж она точно скажет все как есть, проконсультирует, посоветует.
Диагностика была проведена качественно, всем довольна
Вера
29 травня '16р.
Лучший дерматолог в городе!
Лилия
03 травня '16р.
Муж наблюдается у Татьяны Станиславовны, у него сахарный диабет. Говорит, хороший доктор.
Федор
03 травня '16р.
Безмерно благодарен Вам за все Ваше отношение и доброту.
Андрей
02 травня '16р.
Очень доволен результатом его работы.
01 травня '16р.
Осталась в полнейшем восторге - внимательная, ответственная и очень доброжелательная.
Юрий
06 квітня '16р.
Ничего не могу сказать про доплер, преоцедруа как процедура. Но аппатар выского качества.

Лікарі клініки АВРОРА ВРТ україно-німецький медичний центр

Зинченко Оксана Анатольевна
Дитячий невролог
Решетова Инна Викторовна
Прядка Мария Александровна
Невролог, лікар з функціональної діагностики
Пономарев Темур Евгеньевич
  • Уролог
  • Ендокринолог
  • Ендоскопіст
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Стаціонар при медико-хірургічному центрі ім. Пирогова надає кваліфіковану післяопераційну допомогу пацієнтам після проведення оперативного лікування в області жіночого здоров'я, урології, хірургії, пластичної та щелепно-лицевої хірургії, травматології та ортопедії, отоларингології.
Дніпро вул. Старокозацька 16/18 м.Вокзальна53 8
Центр Здоров'я "Амікус" - медичний заклад, що спеціалізується на процедурах, які спрямовані на відновлення опорно-рухового апарату і поліпшення стану організму в цілому. У клініці ведуть прийом масажисти, лікарі ЛФК, рефлексотерапевти, кінезітерапевти і косметологи.
Дніпро пр-т Петра Калнишевського, 29 А р.Індустріальний
7,2
Медичний центр Veles-Med (Велес-Мед) надає допомогу пацієнтам в області краси та здоров'я. Клініка працює за такими напрямками - психологія, неврологія, психотерапія, лазерна хірургія, косметологія і інші.
«ОН Клінік Дніпро» — це багатопрофільний медичний центр, який є частиною міжнародної мережі «ОН Клінік», заснованої в Ізраїлі у 1987 році. Наші медичні центри мають доступ до передових технологій для діагностики та лікування захворювань, а накопичений досвід наших лікарів робить їх експертами у своїх профільних медичних областях.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 09:00-17:00