Носенко Олег Валерійович

Лікар-інфекціоніст
лікар першої категорії
Консультація 700/650 грн.
Викликати додому
Лікар займається діагностикою, профілактикою та терапією інфекційних патологій у дорослих та дітей. Успішно лікує коклюш, скарлатину, кір, дифтерію, гепатити, поліомієліт, сказ, харчові токсикоінфекції, ботулізм, аденовірусні захворювання. Вивчає причини, які спровокували розвиток хвороби, і розробляє програму лікування. Здійснює прийом в клініці, виїжджає додому до пацієнтів.

Леонид Г.
Нам сподобалося взагалі все, претензій ніяких немає. Лікар відпрацював по повній програмі, приділив увагу повністю, з усіх аспектів. Мені навіть не довелося нічого розпитувати, спеціаліст розповів нам все сам. Так що ми дуже задоволені.
General G
Лікар дуже хороший, все вислухав, поставила діагноз. У нього індивідуальний підхід до дитини. Зараз проходимо лікування, в даний момент допомагає. Все дуже сподобалося! Таких спеціалістів дуже важко знайти в нашій країні. Дякуємо!

• 2006 р. — Дніпропетровська національна медична академія.

Лікар-інфекціоніст займається лікуванням захворювань

• сальмонельози;