Мільченко Ольга Сергіївна

Кардіолог дитячий, УЗД спеціаліст
лікар вищої категорії
Консультація 550/500 грн.
Проводить загальний огляд, аускультацію, перкусію, оцінку результатів функціональних досліджень в кардіології, проводить електрокардіографічні дослідження у дітей, профілактичні огляди дітей і підлітків, які професійно займаються спортом.

Лікар працює в клініках:
Дніпро пров. Фестивальний, 5 м.Проспект Свободи10318
Дніпро вул. Набережна Заводська, 123д м.Покровська174

Ванда
Лікар дуже уважна, компетентна і доброзичлива. Вона не призначала нічого зайвого, а те, що все таки призначила, дійсно допомогло. В подальшому буду звертатися лише до неї. Рекомендую цього видатного спеціаліста усім близьким та знайомим!
Злата
Мені дуже сподобалося, все дуже чудово, сама вже всім рекомендую лікаря. Як людина дуже приємна, з такою людиною хочеться спілкуватися. Сподобалося, що все було чітко, по справі, не було зайвих слів, фраз. Лікар все пояснила, розповіла.

• Дніпропетровський державний медичний університет
  • Сертифікат лікаря – спеціаліста від 1999 року за спеціальністю «дитяча кардіоревматологія»
  • Сертифікат лікаря – спеціаліста від 2008 року за спеціальністю «функціональна діагностика»

• 1999 КМАПО ім. Шупика Дитяча кардіоревматологія
  • 2003 КМАПО ім.Шупика Дитяча кардіоревматологія
  • 2009 ХМАПО Дитяча кардіоревматологія
  • 2014 ХМАПО Дитяча кардіоревматологія
  • 2019 ДМА Патологія новонароджених і дітей грудного віку.