Зінченко Оксана Анатоліївна

Дитячий невролог
лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується на діагностиці та терапії неврологічних патологій у дітей. Надає амбулаторну консультативну допомогу. Для виявлення захворювань використовує різні інструментальні методи. Лікує порушення мови, заїкання, енурез, епілептичний синдром.
Консультація 550/500 грн.

Лена
Очень внимательная врач. Прием вела минут 50. Спокойная, приятная. Ребенок не спал ночами два месяца, пока уже шатать не начало по сторонам. Точное назначение нужных препаратов, и мы здоровы. Спасибо ей огромное
Валерия
Зинченко Оксана Анатольевна выслушала нас, посмотрела ребенка, послушала, спросила какие успехи у него. Было назначено нам лечение. Все соблюдаем. Будем и дальше наблюдаться у этого доктора.Оксане Анатольевне мы доверяем. Она приятная, аккуратная и приветливая. Внимания на приеме уделяет достаточно.

• 1995 р. — Дніпропетровська Державна Медична Академія,
  • 1997 р. — Сертифікат лікаря – спеціаліста  від 1997 року за спеціальністю «Дитяча неврологія».

• 2016 р. — Курси підвищення кваліфікації ХМАПО.

Лікар-невролог займається лікуванням захворювань

• неврологічні ураження спадкового і інфекційного характеру;
  • наслідки травм;
  • епілепсія;
  • дитячий церебральний параліч;
  • затримки розвитку;
  • судоми;
  • поліомієліт;
  • гіперактивність і симптом дефіциту уваги;
  • дитячий м'язовий тонус;
  • головні болі;
  • гідроцефалія
Схожі лікарі біля інших станцій метро: