Сазонова Дарина Валентинівна

Дитячий психіатр
Лікар першої категорії
Викликати лікаря додому
Спеціаліст з дитячої психіатрії. Виконує оцінку психологічного та розумового розвитку дитини. Займається веденням дітей з гіперактивністю, аутизмом, розладами психічного характеру, порушеннями мови, сну і т.д. Надає допомогу при панічних атаках, депресіях, тиках, фобіях, неврозах, стресах. Коригує психоемоційний і мовний розвиток дитини. Інтерпретує результати нейросонографии, МРТ, КТ, ЕЕГ. Проводить індивідуальне та групове консультування.

Богдан
Проходил курс лечения у Дарьи Валентиновны, результатом остался доволен — мне действительно стало лучше. Спасибо.
Ева
Панические атаки регулярно преследовали меня на протяжении пяти лет после смерти мужа. Наконец, я нашла специалиста, который мне смог помочь!
Были на приеме с проблемой заикания у ребенка 6ти лет, т к в описании проблем с которыми работает врач было указанно, что в этом вопросе она помогает. Результатом приема осталась недовольна, говорились общие фразы, никаких тестов в игровой форме, врач больше общалась с мамой, а не с ребенком. Просто отправила к логопеду. Зачем писать тогда что она с этим работает? Непонятно в чем эта работа проявляется тогда?
Ксения
29 травня '21р.
Доступно и понятно объяснила все аспекты. Большое спасибо Дарье Валентиновне

• 2004 р. — Дніпропетровська державна медична академія.
  • 2015 р. — присвоєння першої категорії за спец.

Лікар-психіатр надає послуги

• консультативний прийом;
  • призначення та коригування лікування;
  • інтерпретація результатів ЕЕГ, КТ, МРТ, нейросонографії.

Лікар-психіатр займається лікуванням хвороб

• панічні атаки;